Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей (мастопексія)
Підтяжка грудей (мастопексія)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Підтяжка молочних залоз (мастопексія)

Кожна жінка хоче мати красиві, високі, пружні груди. Проте з віком, після вагітності, годування грудьми, значному зниженні маси тіла, втрати еластичності шкіри відбувається опущення молочних залоз.

Цілі операції :

1) відновлення нормальної висоти грудей;

2) розміщення сосків і ореол на верхівці молочної залози, також можливе зменшення розмірів ореоли;

3) поліпшення її розмірів і контурів;

4) збереження звичайної консистенції;

5) в деяких випадках з можливим збереженням функції (годування грудьми).

Підготовка до операції.

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, рівня цукру, ЕКГ, флюорографію органів грудної клітки, заключення маммолога-онколога, гінеколога), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

Знеболення.

Операція виконується під загальним або місцевим знеболенням, залежно від побажань і загального стану пацієнта.

Операція.

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку до неї.

Суть операції полягає в переміщенні сосково-ореолярного комплексу вгору, з одночасним переміщенням тканини молочної залози і посіченням надлишків шкіри залози.

У зв'язку з тим, що зустрічається різна міра опущення молочних залоз, відмінності в об'ємі залізистої тканини, розроблені і застосовуються різні методики операцій. Тому після операції можливе різне розташування рубців у різних пацієнтів. Рубці завжди розташовуються навколо ареоли, в деяких випадках вони йдуть вниз до підгрудної складки (вертикальний рубець), в інших ситуаціях - додатковий рубець розташовується в цій складці і за формою нагадує якір або перевернуту букву "Т".

Виключення представляють випадки, коли соски знаходяться в правильному положенні, але відзначається провисання залозистої тканини. Тоді післяопераційний рубець може розташовуватися в підгрудній складці.

Як правило, операційні рани дренуються спеціальними "трубками", ці дренажі видаляють через 1 - 2 діб після операції.

Тривалість операції складає в середньому 1,5 - 3 години (залежно від складності).

Після операції груди бинтують еластичними бинтами для зменшення ризику післяопераційних ускладнень, поліпшення умов для формування знову "створених" молочних залоз. У подальшому бинтування замінюють носінням спеціальної білизни.

Післяопераційний період.

Течія післяопераційного періоду відрізняється рядом особливостей:

а) після операції на шкірі залишаться постійні рубці; їх якість не може бути повною мірою передбачена до операції, оскільки процеси формування рубців індивідуальні;

б) ідеальна симетрія сосків, ореол і молочних залоз не може бути досягнута, хоча прагнення до цього і є одним із завдань операції;

в) операція знижує можливість грудного годування;

г) чутливість сосків, ореол і молочних залоз, як правило, знижується з подальшим повільним поліпшенням; в деяких випадках вона втрачається повністю;

д) ця операція не впливає на частоту виникнення раку молочної залози;

е) набряк і крововиливи можуть зберігатися в області операції на протязі декількох тижнів, пройдуть декілька місяців до того моменту, коли груди після операції приймуть остаточну форму.

Знаходитися в клініці після операції необхідно зазвичай від 3 до 5 діб. Шви з післяопераційних ран знімають через 7 - 14 діб.

Час, коли пацієнт приступає до роботи, визначається його самопочуттям. Зазвичай легка робота по будинку можлива через 5-7 днів, зазвичай період реабілітації складає 2 тижні.

Після операції необхідно носити спеціальну білизну (бюстгальтер) впродовж 1,5 - 2 місяців, з метою підтримки і формування молочних залоз. Остаточне формування молочних залоз відбувається через 3-4 місяці після операції.

Можливі ускладнення.

Після операції можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень (нагноєння рани, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія, утворення келоїдних рубців та ін.).

У дуже окремих випадках після операції кровопостачання одного або двох сосків і ореол може стати недостатнім, що приведе до їх часткового або повного некрозу (омертвінню); це ускладнення може викликати необхідність проведення пізнішої реконструкції.

Орієнтовна вартість послуг

Нагору