Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика, ендопротезування грудей, ендоскопічне збільшення)

Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика, ендопротезування грудей, ендоскопічне збільшення)
Збільшення грудей (аугментаційна маммопластика, ендопротезування грудей, ендоскопічне збільшення)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ В КИЄВІ. ЗБІЛЬШУЮЧА ПЛАСТИКА МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Гарні груди завжди були предметом захоплення. І, поза сумнівом, кожній жінці хочеться бути їх власницею. Але, на жаль, одна з найпривабливіших частин жіночого тіла приносить не мало приводів для занепокоєння і прикрощів. Одна з таких причин може бути викликана тим, що у дівчини, що досягла повноліття, груди не досить розвинені за об'ємом. Це не рідко викликає жарти з боку однолітків і, як наслідок, комплекси у дівчини.

Але комплексують не лише молоді, але і навчені досвідом жінки, які в силу часу, народження дітей і інших причин втрачають минулу привабливість форм. Особливо гостро ця проблема виникає в переддень пляжного періоду, коли кожна жінка не проти пройтися по пляжу, залишивши за собою захоплені погляди чоловіків.

Звичайно, кожна жінка знає свої проблемні зони і вважає за краще носити одяг, що приховує її недоліки, але чи варто ставити хрест на спокусливих бікіні, модних обтягуючих майках і боді, коли є можливість рішення цих проблем, якщо можна зробити збільшення грудей?

Імплантати, які використовуються при збільшенні грудей нині, можна розділити на декілька видів:

 • порожнисті наповнювані - це протези з силіконовою оболонкою, які заповнюються фізіологічним розчином;
 • протези, наповнені силіконовим гелем. Протез має силіконову оболонку і силіконового наповнювача;
 • змішані 2-х і 3-х камерні. Маються на увазі такі протези, усередині яких силіконовий гель, а згори - оболонка з фізіологічним розчином;
 • останнє покоління протезів - протези краплевидної форми, що містять когезивний гель (м'який желеподібний наповнювач), за допомогою якого хірург-пластик може створити анатомічно правильну форму грудей.

У Сполучених Штатах впродовж 10 років проводилися дослідження по вивченню дії силіконових протезів на організм людини при збільшенні грудей. В результаті численних досліджень в п'яти інститутах США, учені дійшли висновку, що силіконовий матеріал не токсичний і безпечний.

Враховуючи усі переваги силіконових імплантів, можна з упевненістю заявити, що їх застосування найприємніше з наступних причин:

 • Щільність і еластичність силіконового імплантату така ж, як і у молочної залози.
 • Речовина силіконового протеза не протікає, як фізіологічний розчин.

На сьогодні можна відмітити серед безумовних лідерів у виробництві силіконових протезів для збільшення грудей такі фірми, як "McGHAN", "Меntor", "CUI".

СВІДЧЕННЯ До ЗБІЛЬШУЮЧОЇ МАММОПЛАСТИКИ (ПЛАСТИКА ГРУДЕЙ, ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ) :

 • Маленькі, недостатньо розвинені за об'ємом груди. В цьому випадку на першому етапі боротьби з вадою можна застосувати естроген, прогестерон, пролактін і інші препарати, сприяючі збільшенню грудних залоз. Проте, ефект від гормональної терапії носить тимчасовий характер, а постійне застосування гормонів завдає великої шкоди організму. У разі, якщо вище перелічені заходи не призвели до бажаного результату, застосування маммопластики неминуче.
 • Постлактаційна атрофія молочних залоз. Не секрет, що після годування дитини, груди жінки значно видозмінюються, причому повернути їх до колишньої форми дуже важко, і часом без хірургічного втручання неможливо.
 • Реконструктивна маммопластика. Ці операції усувають косметичний дефект у жінок, що перенесли великі операції з приводу новоутворень молочних залоз.

Сучасні методики і використання якісних імплантів дозволяють сформувати красиві груди.

Протипоказання до збільшення грудних залоз :

 • Наявність мастопатії.
 • Наявність загальних важких захворювань.
 • Алергічні захворювання.

Не рекомендується робити пластичну операцію збільшення грудей спортсменкам і жінкам, чия професійна діяльність може бути пов'язана із забиттями або ударами.

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДНИХ ЗАЛОЗ

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, рівня цукру, ЕКГ, флюорографію органів грудної клітки, укладення маммолога-онколога, гінеколога), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

ЗНЕБОЛЕННЯ

Операція виконується під загальним або місцевим знеболенням, залежно від побажань і загального стану пацієнта.

Операція збільшення грудей

Ви будете поміщені в клініку в день операції по збільшенню грудей і пройдете коротку підготовку до неї. Суть операції пластика грудей (збільшення грудей) полягає в розміщенні імплантів під молочною залозою або великим грудним м'язом.

Місце розташування імпланта :

 • Ретромаммарний простір (під залозою). Ретромаммарний простір використовується для введення імплантів практично в 80% випадків і є найоптимальнішим для введення імплантів з метою збільшення грудей. Таке розташування протеза не порушує цілісність молочної залози, що унеможливлює появу патологічних утворень. Після операцій жінка може мати дітей і годувати дитину без побоювань за своє здоров'я.
 • Область під великим грудним м'язом. Цей найбільш прийнятний простір у разі оперування неповних і особливо худих пацієнток, оскільки якщо їм вводити імпланти безпосередньо під залозою, то вони легко контурують на шкірі. Цей спосіб, на відміну від інших, дає менше утворення капсулярних контрактур (капсул).

Хірург вибирає місце розрізу для збільшення грудей індивідуально, залежно від особливостей пацієнтки. Головна умова - надати жіночим грудям природному вигляду і залишити мінімальні сліди хірургічного втручання.

Доступи (розрізи, через які вводяться протези) :

 • Навколососковий доступ складає 7% загального числа доступів, вживаних в маммопластиці. Розріз здійснюється в області соска по нижньому контуру ореоли. У естетичному плані цей спосіб прийнятний, майже не залишає слідів при збільшенні грудей. Але після його застосування порушується цілісність тканини молочної залози, що може призвести до таких ускладнень, як лімфостаз, кіста, мастопатія. Також у пацієнтки можуть виникати болі при годуванні грудьми. Тому вибираючи спосіб доступу під час збільшення грудей, треба пам'ятати не лише про красу, але і про здоров'я.
 • Пахвовий доступ застосовується в 15% випадків від загальної кількості доступів. Такий доступ виконується під грудним м'язом і застосовується в основному для тих людей, у яких підшкірна жирова клітковина слабо виражена. Зазвичай цей доступ використовується із застосуванням ендоскопічної техніки - трансаксиллярне ендоскопічне збільшення грудей.
 • У інфрамаммарній складці. Це найзручніший спосіб, що дозволяє проводити візуальний контроль, що забезпечує максимальну надійність. Тому цей доступ застосовується у більшості випадків, а саме в 75% загального числа.
 • Через розріз на животі. Робиться під час проведення абдомінопластики (видалення шкірно-жирової складки). Така операція вигідна тим, що за один раз можна позбавитися від живота і поправити форму грудей.

Як правило, операційні рани дренуються спеціальними "трубками", ці дренажі видаляють через 1 - 2 діб після операції.

Тривалість операції складає в середньому 1,5 - 3 години (залежно від складності).

Після операції збільшення грудей, груди бинтують еластичними бинтами для зменшення ризику післяопераційних ускладнень, поліпшення умов для формування знову "створених" молочних залоз. У подальшому бинтування замінюють носінням спеціальної білизни.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДНИХ ЗАЛОЗ

Течія післяопераційного періоду відрізняється рядом особливостей :

 • після операції на шкірі залишаться постійні рубці. Їх якість не може бути повною мірою передбачена до операції, оскільки процеси формування рубців індивідуальні;
 • ідеальна симетрія сосків, ореол і молочних залоз не може бути повністю досягнута, хоча прагнення до цього і є одним із завдань операції;
 • операція знижує можливість грудного годування;
 • чутливість сосків, ореол і молочних залоз, як правило, знижується з подальшим повільним поліпшенням;
 • ця операція не впливає на частоту виникнення раку молочної залози;
 • набряк і крововиливи можуть зберігатися в області операції в течії декількох тижнів, пройдуть декілька місяців до того моменту, коли груди після операції приймуть остаточну форму.

Знаходитися в клініці після операції необхідно від 1 до 5 діб. Шви з післяопераційних ран знімають через 7 - 14 діб.

Час, коли пацієнт приступає до роботи, визначається його самопочуттям. Зазвичай легка робота по будинку можлива через 5-7 днів, зазвичай період реабілітації складає 2 тижні.

Після операції необхідно носити спеціальну білизну (бюстгальтер) впродовж 1,5 - 2 місяців, з метою підтримки і формування молочних залоз. Остаточне формування молочних залоз відбувається через 3-4 місяці після операції.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Після збільшення грудей можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень (нагноєння рани, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія, утворення келоїдних рубців та ін.), а також наступних ускладнень, характерних для цієї операції :

 • Гематома (скупчення крові в післяопераційній порожнині). Уникнути цього ускладнення дозволяють ретельний гемостаз під час операції, дренування і правильна поведінка пацієнтки в післяопераційний період.
 • Запальні процеси, у тому числі і асептичного характеру з утворенням рідини в порожнині навколо імплантів. Їх можна уникнути, дотримуючись правил асептики і антисептики, а також дотримуючись правил поведінка в післяопераційному періоді, яка рекомендує хірург.
 • Утворення капсулярної контрактури. Такий вид ускладнень є специфічним для збільшуючої маммопластики. Через деякий час організм, як би відгороджуючись від чужорідного тіла, покриває імплантат фіброзною капсулою, стискаючи і деформуючи його. Останніми роками завдяки використанню імплантатів з текстурованою поверхнею, що нагадують своєю шорсткістю шкірку ківі, значно зменшилася кількість утворень капсулярних конттрактур.

Лідери виробництва імплантів стверджують, що утворення капсули при протезуванні грудей виробами з текстурованою поверхнею можливо понизити усього до 2% загальної кількості випадків.

Правильно вибраний вид імплантів, доступ і умілі руки хірурга-пластика можуть зробити Ваші груди такими, як у Мерлін Монро або Памелы Андерсон. Все залежить від Вашого смаку і бажання.

Фото пацієнтів До і після в нашій галереї. Ціни на наші послуги Ви можете подивитися в нашому прайс-листі.

 • Показання для маммопластики Open or Close

  Збільшення грудей або маммопластика – операція, спрямована на збільшення форми і розміру жіночих молочних залоз за допомогою введення імплантатів або власного жиру пацієнта (ліпофілінг грудей).

  Показання для маммопластики:

  • Маленькі, недостатньо розвинені за об'ємом груди.
  • Постлактаційна атрофія молочних залоз.
  • Косметичні, вроджені дефекти грудей (реконструктивна маммопластика).
  • Асиметрія молочних залоз.

  Загальні протипоказання: мастопатія, онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові, вік пацієнта менше 18 років, сильне ожиріння тіла, запланована вагітність, недавня лактація.

 • Особливості та види імплантатів Open or Close

  Хірургічне збільшення грудей відбувається за допомогою імплантатів (імплантів) або ендопротезів молочних залоз. Імплантати поділяють в залежності від форми, об'єму, проекції, наповнювача, текстури поверхні.

  За формою імплантати бувають круглі та анатомічні (каплевидні). Круглий імплант робить більш наповненим верхній полюс молочної залози. Анатомічний імплант має форму краплі та надає молочній залозі більш натуральну форму.

  За наповнювачем імплантати бувають:

  • З силіконовим гелем – заповнені висококогезівним гелем. Він має пам'ять форми, при розриві оболонки не розтікається. Такі імпланти ставлять з довічною гарантією, так як з часом вони не деформуються.
  • З фізіологічним розчином – заповнені сольовим фізіологічним розчином, завдяки чому операцію роблять через менший розріз. Згодом ці імпланти підлягають заміні, так як втрачають форму.
  • З біосумісним гелем – заповнені природним полімером, що одержують з целюлози, який при розриві імпланта швидко всмоктується і безслідно виводиться з організму.

  Існують грудні ендопротези з гладкою і текстурованою поверхнею оболонки. Останні знижують ризик розвитку капсулярної контрактури – коли фіброзна капсула, що виникає природним чином навколо імпланта, стає дуже щільною і починає його здавлювати, що може спричинити деформацію контуру грудей. При текстурованому імпланті капсула вростає в текстуру його оболонки.

 • Розташування імплантатів Open or Close

  Найпоширеніші місця, куди поміщають імплантати молочної залози під час збільшення грудей:

  • Ретромаммарний простір (під залозою). Таке розташування ендопротеза не порушує цілісності молочної залози, що виключає можливість розвитку патологій.
  • Зона під великим грудним м'язом. Це найбільш прийнятна зона для дуже худих пацієнтів, оскільки, якщо їм вводити імплантати безпосередньо під залозою, то вони будуть сильно відчутні через шкіру.

  Доступи (розрізи, через які вводять ендопротези):

  • Періареолярний доступ (навколо сосково-ареолярного комплексу) – розріз здійснюють по нижньому контуру ареоли, тому рубці після операції не помітні. Недолік цього доступу в тому, що порушується цілісність тканини молочної залози. Це може привести до ускладнень при годуванні груддю. Таку техніку використовують для жінок, які народили.
  • Пахвовий доступ – виконується під грудним м'язом, в основному для тих пацієнтів, у яких підшкірна жирова клітковина не виражена.
  • В інфрамаммарній складці – в складці під грудьми – найзручніший спосіб, що дозволяє проводити візуальний контроль і забезпечує максимальну надійність та передбачуваність результатів.
  • Через розріз на животі – застосовують під час проведення абдомінопластики (пластики, підтяжки живота).
 • Як проходить операція в клініці «ЦЕРТУС»? Open or Close

  Обстеження перед операцією: 1-3 дні.

  Тривалість операції: 1-3 години (залежить від складності операції). Пацієнт перебуває в клініці на умовах стаціонару протягом 1-3 днів.

  Знеболювання: загальний наркоз.

  Розташування розрізів. Варіанти розрізів – навколо ареоли, в складці під грудьми, в пахвовій западині. Імплантат можуть встановлювати під залозу або під великий грудний м'яз. Процес дозрівання рубців займає 6-12 місяців, після чого вони малопомітні.

  Період відновлення. Після операції пацієнт носить спеціальну компресійну білизну протягом 4-6 тижнів. Шви знімають на 7-14 день. Набряки і синці проходять через кілька тижнів. Остаточне формування молочних залоз відбувається через 3-4 місяці після операції.

  Побічні ефекти: тимчасові синяки, набряки, зниження чутливості грудей, незначна болючість.

  Ризики: інфекційні ускладнення, гематоми, тривале загоєння, асиметричні рубці, зниження чутливості сосків, ареол, молочних залоз, асиметрія форми і розміру грудей, порушення контурів грудей, утворення капсулярної контрактури, втрата можливості грудного годування.

  Результат: довготривалий. Вагітність, старіння організму, коливання ваги можуть привести до зміни форми і розміру грудей.

Нагору