Хімічні пілінги

Хімічні пілінги
Хімічні пілінги

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ

Пілінги(від англійського "Peeling" - лущення, скачування) - процедури, спрямовані на примусове відторгнення (відлущування) поверхневого шару шкіри. У молодої, здорової шкіри процес відлущування ороговілого шару епідермісу протікає постійно, самостійно. З віком, при дії несприятливих чинників зовнішнього середовища, при порушенні обміну речовин в шкірі відторгнення відмерлих клітин ороговілого шару епідермісу порушується: клітини тримаються один за одного і за шари шкіри, що пролягають нижче.

Усе це призводить до порушення процесів самоочищення і саморегуляції шкіри (утруднення відходження шкірного сала, зміна зволоженості, пружності і зовнішнього вигляду шкіри).

Лущення розрізняють по глибині і способу впливу.

По глибині:

  • поверхневі;
  • середні;
  • глибокі.

За способом впливу :

  • хімічні;
  • фізичні (механічна дермабразія і вапоризація СО2 лазером). Дв лазерна шліфовка обличчя.

Хімічні пілінги робляться різними кислотами різної концентрації залежно від того, на яку глибину необхідно провести лущення шкіри.

Хімічні пілінги дозволяють омолодити шкіру, позбавитися від пігментних плям або зробити їх менш помітними, згладити шрами і рубці, позбавитися від дрібних зморшок, врегулювати жировий обмін шкіри.

Протипоказаннями для хімічних пілінгів є загострення інфекційних (та ін. хронічних) захворювань шкіри, важкі соматичні захворювання, індивідуальна непереносимість препаратів.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ

Поверхневі хімічні пілінги

Поверхневі хімічні пілінги (ПХП) робляться за допомогою різних "скрабів", альфагідроксильних кислот(молочною, саліциловою та ін.), гліколевої кислоти. Цей вид пілінгу головним чином призначений для омолоджування шкіри обличчя або застосовується в комплексі з середнім хімічним пілінгом, або як підготовча процедура при омолоджуванні шкіри обличчя.

ПХП проводиться 1 раз в 7-14 днів залежно від типу і жирності шкіри, при необхідності можна проводити декілька пілінгів. Після цього пілінгу відзначається легке почервоніння шкіри, що проходить зазвичай через 1-2 доби, через цей же час починається лущення шкіри, що проходить зазвичай до 5-7 діб після пілінгу.

Середній хімічний пілінг.

Середній хімічний пілінг (СХП) робиться за допомогою трихлороцетової кислоти (ТСА) в концентрації від 20% до 50%. Цей пілінг застосовується для омолоджування шкіри, дозволяє зменшити інтенсивність або позбавитися від пігментацій (вікових, після запальних явищ, сонячної інсоляції), згладити рубці і шрами, позбавитися від дрібних зморшок. Середній хімічний пілінг використовують не лише на обличчі, але і на шиї, в зоні "декольте", тильної поверхні рук.

Ці пілінги проводяться зазвичай з віку 25-30 років.

Перед проведенням СХП проводиться двотижнева підготовка спеціальними зволожуючими кремами, що містять гліколеву кислоту або одно-, двократні ПХП, для того, щоб СХП викликав рівномірне лущення шкіри як по глибині, так і по забарвленню шкіри.

Після СХП оброблена шкіра покривається кірочкою, яка відходить через 7-10 діб. Після цього пілінгу легка червоність шкіри проходить впродовж 3-6 тижнів.

З метою профілактики інфекційних ускладнень пацієнти приймають антибактеріальні і противірусні препарати. Оскільки трихлороцетова кислота може викликати алергічні реакції, що проявляються ринітом і сльозотечею, то пацієнти перед процедурою приймають антигістамінні препарати.

Після пілінгів шкіру необхідно захищати, тому після процедури потрібно застосовувати зволожуючі, поживні креми і, з метою профілактики пігментацій, сонцезахисні креми. Що стосується вибору пори року, то ці види лущення застосовуються і у Флориді, і в Ізраїлі, де цілий рік літо. Тому Ви можете приходити в наш Центр для проведення пілінгу у будь-який сезон.

Фото пацієнтів До і після можна подивитися в розділі "Фотогалерея". Ціни можна упізнати в розділі "Вартість"

Нагору