Редермалізація

Редермалізація
Редермалізація

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Редермалізація - це новий ін'єкційний метод ефективної профілактики старіння, відновлення і омолоджування шкіри обличчя і тіла. Впливає на основні процеси старіння шкіри і забезпечує антивіковий ефект.

Процес редермалізації здійснюється шляхом інтрадермальних ін'єкцій препаратом Hyalual(Гиалуаль)

Суть процедури - в середній шар шкіри (дерму) вводиться активний комбінований препарат на основі гіалуронової кислоти і натрієвої солі бурштинової кислоти (сукцинат), що забезпечує відновлення нормальної структури і поліпшення усіх функцій шкіри. Гіалуронова і бурштинова кислоти - це природні компоненти шкіри, що виробляються організмом самостійно. Проте з віком вироблення цих компонентів знижується, внаслідок чого шкіра втрачає тонус.

- ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА зволожує шкіру за рахунок поповнення дефіциту її в тканинах, стимулює проліферацію фібробластів, посилюючи ендогенний синтез гіалуронової кислоти, а також колагенових і еластичних волокон. Недолік саме цих компонентів дерми призводить до формування зморшок. Окрім цього гіалуронова кислота має детоксикаційні властивості (формує особливу просторову структуру з осередками різного розміру, які здатні затримувати молекули різного розміру, в т.ч. токсини);

- СУКЦИНАТ забезпечує потужний відновний і антиоксидантний ефекти, забезпечуючи вплив на процеси обміну речовин в шкірі: посилює клітинне і тканинне дихання, транспорт іонів, синтез білку, а також потужну стимуляцію виробництва енергії (АТФ) і посилення мікроциркуляції.

Показання до процедури редермалізації :

 • профілактика старіння в 25-35 років;
 • корекція перших ознак старіння в 35-45 років;
 • терапія вікової шкіри після 45 років;
 • лікування постакне (застійних плям і рубців після вугрових висипань);
 • підготовка шкіри до контурної пластики, пілінгів, лазерної шліфовки, пластичних операцій;
 • реабілітація після серединних і глибоких пілінгів, лазерної шліфовки, пластичних операцій;
 • корекція і тимчасовий філінг зморшок;
 • до і після загару для профілактики фотостаріння;
 • у комплексній терапії пігментних плям і куперозу;
 • як процедура перед виходом "у світ"(за 10- 14 днів) для пожвавлення кольору і тонусу шкіри;
 • після стресів, захворювань, дії несприятливих чинників (мороз, вітер, лікування сильнодіючими препаратами) для швидкого заповнення дефіциту гіалуронової кислоти і відновлення шкіри;

Таким чином, використання препарату Hyalual дозволяє прекрасно зволожити шкіру, стимулювати проліферацію фібробластів, забезпечити відновний і антиоксидантний ефект, заблокувати вільні радикали, забезпечити процеси обміну речовин.

Такий механізм дії препарату Hyalual підтримує ефективність відновних процесів на клітинному рівні, повертає пружність і еластичність шкіри. Недивно, що це допомагає відновити тонус, колір і текстуру шкіри, уповільнює виникнення ознак старіння і втоми.

Редермалізація виконується 1 раз в 2 тижні, в середньому - від 3 до 6 сеансів

Нагору