Ендоскопічні омолоджуючі операції на обличчі (ендоскопічний фейс-ліфт)

Ендоскопічні омолоджуючі операції на обличчі (ендоскопічний фейс-ліфт)
Ендоскопічні омолоджуючі операції на обличчі (ендоскопічний фейс-ліфт)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Головною перевагою використання ендоскопії є відсутність великих розрізів і короткий післяопераційний період.

У останні десятиліття ми є свідками і учасниками бурхливого розвитку пластичної і естетичної хірургії, який обумовлений збільшеним інтересом людини до свого тіла, бажанням поліпшити якість життя, прагненням вирішити кар'єрні і особисті завдання, позбавитися від дефектів, успадкованих від предків. Вдосконалення традиційних методик хірургічних втручань знайшло свій розвиток у використанні малоінвазивних, у тому числі ендоскопічних технологій.

Широке використання ендоскопічної техніки при виконанні порожнинних операцій хірургами і гінекологами практично витіснило традиційні оперативні підходи з арсеналу провідних хірургічних клінік.

Не дивно, що естетичні хірурги також прийнялися дуже активно і широко впроваджувати ендоскопічні технології у свої операції, адже основною перевагою використання ендоскопії є відсутність великих розрізів і короткий післяопераційний період, що є надзвичайно важливим аргументом на користь використання методу в естетичній хірургії.

Підтяжка обличчя і шиї, лоба і брів без видимих рубців, набряків і синців - це реальність, якщо використати малоінвазивну ендоскопічну техніку. Це особливо актуально для пацієнтів, які ведуть активний спосіб життя і не можуть виділити 2-3 тижні на відновлення після традиційної операції.

Показання до операції:

зморшки і складки лоба, міжбрівної області, опущення брів, опущення обличчя, щік, обвислість шиї. Коли з'являються перші зморшки на обличчі і повіках (30-35 років), ендоскопічна підтяжка обличчя і лоба допомагає зупинити процес старіння, не залишивши яких-небудь помітних слідів.

У зрілому віці (40-45 років), коли ознаки старіння обличчя стають більше вираженими, починають відвисати щоки, виявляється в'ялість шиї, "мішки" під очима ендоскопічна підтяжка обличчя і шиї дозволяє зменшити вираженість носогубних складок, відновити нормальний контур шиї і області підборіддя, усунути нависання верхніх повік і брів без слідів на відкритих ділянках особи.

Підготовка до операції.

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, флюорографію органів грудної клітки, ЕКГ), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

Впродовж двох днів напередодні операції необхідно ретельно вимити голову.

Знеболення.

Операція проводиться під знеболенням, варіант якого визначає лікар - анестезіолог на попередній консультації. Вона може виконуватися як під наркозом, так і під місцевою анестезією в комбінації з седативними препаратами.

Операція.

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку. Тривалість операції 1.5 -2 години.

Техніка операції:

при підтяжці лоба і брів виконуються 3 розрізи завдовжки 1 см, відступаючи на 1 см від передньої лінії зростання волосся, а при підтяжці верхньої частини лиця додатково робиться по 1 розрізу довжиною 3-4 см в скроневих областях. Далі робиться відшарування тканин обличчя, які підлягають підтягуванню. Починаючи з цього етапу операції і надалі, використовується відеоендоскопічний контроль. Він забезпечує відмінну видимість операційного поля і точність при виділенні судин, нервів, мімічних м'язів.

М'яз гордівників, а також м'язи, що зморщують брову, як правило, перетинаються, завдяки чому розгладжуються складки шкіри між бровами і на переніссі. Лоб, брови і верхня частина лиця після цього етапу стають рухливими і легко зміщуються вгору. Під відеоендоскопічним контролем виконується ретельна зупинка кровотечі з дрібних судин операційної зони. Завершальним етапом операції є фіксація підтягнутих тканин в новій позиції.

Для цього можуть використовуватися внутрішні нитки, що розсмоктуються, а також тимчасові металеві фіксатори, які безболісно видаляються через 5 - 14 днів.

Післяопераційний період.

Він відрізняється рядом особливостей: а) набряк верхньої частини лиця розвивається завжди після операції, причому у невеликої кількості пацієнтів може зберігатися декілька тижнів; б) підшкірні крововиливи, які під впливом сили тяжіння можуть опускатися на область очей і призводити до зміни кольору шкіри в деяких зонах обличчя, які поступово зникають впродовж 2-3 тижнів.

Перебування в стаціонарі 1-3 дні. Шви знімаються через 7-10 діб після операції.

Можливі ускладнення.

Після операції можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень (нагноєння рани, кровотеча, тромбофлебіт, утворення келоїдних рубців та ін.), а також інших ускладнень, характерних для цієї операції:

Рецидив птозу лоба і брів, утворення міжбровастих складок - недостатня резекція м'язів, недоліки сепаровки і фіксації лоба

Здивований погляд, неприємний естетичний результат операції, - надмірна підтяжка тканин лоба

Зміна форми брови - спостерігається у випадках надмірного підйому медіальної частини (голівки) брови

Набряклість тканин лоба - може зберігатися декілька місяців

Локальне облисіння - рубцевої природи, після використання зовнішніх або черезшкірних фіксаторів (скріпки, гвинти, штифти)

Утворення контурних дефектів міжбровастої області - при тотальній резекції корругаторів і процеруса

Порушення чутливості лоба і голови - наслідок травматизації гілок супраорбітального нерва

Утворення хворобливих невром в результаті ушкодження супраорбітального і супратрохлеарного нервів

Ушкодження лобової гілки лицьового нерва.

Висновок

Хірургічні технології, які використовуються для омолоджування обличчя, розвиваються за принципом досягнення довготривалих результатів. Операції стають усе більш агресивними і тривалими, підвищується хірургічний ризик, вірогідність ускладнень, тривалість реабілітації пацієнтів. На цьому фоні ендоскопічна техніка для омолоджування обличчя - прекрасна можливість досягнення переконливих і тривалих результатів малотравматичним шляхом.

Методика як найповніше задовольняє вимогам молодих пацієнток, які хочуть омолодити обличчя. Вона залишає мінімальні рубці, забезпечує короткий післяопераційний період, комфортний процес реабілітації. Пацієнти середньої і старшої вікової груп, зазвичай, будучи кандидатами на традиційну підтяжку обличчя, також можуть претендувати на використання ендоскопічних підходів.

Орієнтовна вартість послуг

Нагору