Лазерне шліфування шкіри обличчя

Лазерне шліфування шкіри обличчя
Лазерне шліфування шкіри обличчя

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Останні досягнення СО2-лазерной техніки привели до бурхливого розвитку естетичної хірургії, зокрема лазерної дермабразії (шліфування шкіри) і лазерної блефаропластики (пластики повік).

Основна ідея лазерної технології полягає в тому, що лазерний промінь поглинаючись поверхневим шаром шкіри, товщина якого вимірюється мікронами, передає мікроскопічно малому об'єму тканини величезну кількість енергії за фантастично короткий проміжок часу, вимірюваний наносекундами, внаслідок чого відбувається мікровибух з випаром цього об'єму тканини. При цьому сусідні ділянки тканини не встигають нагрітися. Кількість енергії і час її накопичення встановлюються за допомогою комп'ютера.

Усе це дає можливість легко регулювати глибину дії на шкіру.

При хімічному або механічному шліфованні глибина дії на шкіру визначається хірургом, а міра контролю залежить від його досвіду. Тому вказані види шліфування дають менш прогнозовані результати, сама процедура і післяопераційний період супроводжуються хворобливими відчуттями і нерідко виникають ускладнення у вигляді утворення рубців.

З віком наша шкіра втрачає колаген, результатом чого являється поява зморшок. Провідні косметичні фірми витрачають величезні засоби на створення препаратів, здатних привнести колаген ззовні, косметологічні салони пропонують внутрішньошкірне введення колагену за допомогою шприца. Лазерне шліфування шкіри обличчя відкриває принципово нові можливості у вирішенні проблеми омолоджування шкіри.

Акуратне, малотравматичне видалення поверхневого шару шкіри за допомогою лазерної установки UltraPulse 5000C стимулює зростання власного колагену шкіри, шар якого збільшується у декілька разів.

Провідні пластичні хірурги рекомендують виконувати хірургічну підтяжку шкіри обличчя не раніше 45-50 років. Що ж робити, якщо в молодшому віці вже з'явилося багато зморшок, шкіра обличчя втратила тонус, відзначається її надлишок? Оптимальним методом слід вважати лазерне шліфовання шкіри обличчя з метою видалення зморшок і усунення невеликих надлишків шкіри.

Багато пацієнтів бувають невдоволені результатом операції навіть після прекрасно виконаної блефаропластики, оскільки навколо нижнього повіка все одно залишаються невеликі зморшки. Транскон'юктивальна (через внутрішню поверхню повіка) блефаропластика з використанням лазерного скальпеля і лазерноuj шліфування усуває найдрібніші зморшки і не залишає слідів.

Традиційні способи (кріохірургія, електрохірургія) видалення папілом, бородавок, усунення гіпертрофічних і колоїдних рубців мають істотний недолік - термічне (холодове або теплове враження навколишніх тканин. При цьому виникає запалення і навіть некроз прилеглих структур, що у свою чергу може провокувати рубцювання. У лазера UltraPulse 5000С не має цих недоліків. Післяопераційний період протікає гладко і безболісно.

В ході клінічного застосування UltraPulse 5000С виявлена унікальна можливість усунення вікової пігментації шкіри обличчя. При лазерному шліфуванні шкіри відбувається розсіювання глибок меланіну (пігменту, що відповідає за колір нашої шкіри) і зменшення їх кількості і розміру. Шкіра обличчя стає світлішою, пігментні плями зникають зовсім або стають менш помітними.

Пацієнти зі світлою шкірою ідеальні для проведення лазерної дермабразії. У пацієнтів азіатського, середземноморського і афроамериканского типів, відповідно зростають протипоказання до дармабразії із-за явищ гіпо- і гіперпігментації після процедури. Можливість розвитку гіперпігментації встановлюється перед операцією в ході проведення підготовки до її виконання.

Підготовка до операції. Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, флюорографію органів грудної клітки, ЕКГ), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується потрапляння крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

ЗНЕБОЛЕННЯ ДЛЯ ОПЕРАЦІЇ ШЛІФУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

Слід зазначити, що больові відчуття при лазерному шліфуванні менш виражені, ніж при механічному шліфуванні. Операція виконується під загальною або місцевою анестезією. Для анестезії використовують седативні засоби типу Діазепаму в комбінації з анальгетиками. Широкою популярністю у всьому світі користується крем EMLA для анестезії шкіри, який наноситься на шкіру за годину до процедури.

ОПЕРАЦІЯ ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку до неї. Тривалість операції 20-40 хвилин, залежно від кількості оброблюваних зон. Після закінчення шліфування на оброблені поверхні накладається захисна плівка, а на поверхні не захищені плівкою наноситься індифентна мазь на основі вазеліну.

Післяопераційний період. Перебувати в стаціонарі бажано впродовж 5-7 днів, коли найбільш виражені набряклість, почервоніння і чутливість обробленої шкіри.

У більшості випадків для епітелізації (відновлення поверхневого шару шкіри) вистачає 10-14 днів. З того часу можна користуватися декоративною косметикою і приступати до активного способу життя. Ще на протязі 4-8 тижнів зберігається легке почервоніння шкіри, яке легко маскується макіяжем. У цей період слід захищати шкіру від попадання сонячних променів, використовуючи сонцезахисні креми з великим відсотком поглинання ультрафіолетових променів.

УСКЛАДНЕННЯ, ХАРАКТЕРНІ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ДЕРМАБРАЗІЇ ОБЛИЧЧЯ:

  • при виконанні глибокої дермабразії (за показанніми) і не дотриманні рекомендацій по догляду за шкірою можливий розвиток рубців, що буває украй рідко;
  • у пацієнтів, що перенесли раніше інфекційні захворювання шкіри, в ранньому післяопераційному періоді можливий розвиток запалення і інфекції (бактерійною або вірусною), що може привести до рубцювання; Для лікування рубців, що утворилися, використовуються обробка судинним лазером, ін'єкції стероїдних препаратів, силіконові пов'язки, препарати, що розсмоктують рубці і знімають еритему.
  • при недотриманні сонцезахисного режиму і неправильному догляді за обробленою шкірою можлива поява ділянок шкіри з посиленою і ослабленою пігментацією;
  • Для лікування порушень пігментації шкіри використовуються депігментуючі креми, середній і поверхневий хімічні пілінги, мікродермабразія.
  • при неправильному догляді за шкірою можливий розвиток її атрофії. Для лікування атрофії шкіри використовуються засоби і процедури, що покращують її живлення і кровопостачання.

Більше фотографій До і після Ви можете подивитися у нас у Фотогалереї, а ціну послуг в розділі вартість.

Нагору