Омолоджуючі операції на обличчі (фейс-ліфт, рітідектомія, підтяжка обличчя)

Омолоджуючі операції на обличчі (фейс-ліфт, рітідектомія, підтяжка обличчя)
Омолоджуючі операції на обличчі (фейс-ліфт, рітідектомія, підтяжка обличчя)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ. ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ

Фотогалерея - Підтяжка обличчя

OMOLAZhIVAJuShhIE-OPERACII-NA-LICEМета цієї операції, відомої під назвою "фейс-ліфт" - усунення опущення щік, зменшення вираженості носогубної складки і відновлення нормального контуру шиї і області підборіддя. Операція підтяжки обличчя включає два основні елементи:

а) підтяжку підшкірного м'яза і інших щільних підшкірних тканин;

б) підтяжку шкіри з видаленням її надлишку.

При значній в'ялості шкіри шиї і наявності під підборіддям глибокої шкірної складки може бути виконана додаткова операція в області підборіддя, мета якої - з'єднання країв підшкірних м'язів.

Коли треба робити операцію? Найчастіше кандидатами на операцію є жінки і чоловіки у віці між 40 і 55 роками, проте лікування може бути ефективним як в молодшому так і в старшому віці.

Підготовка до операції.

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, флюорографію органів грудної клітки, ЕКГ), а також огляд анестезіологу Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

Впродовж двох днів напередодні операції необхідно ретельно вимити голову.

Знеболення.

Операція проводиться під знеболенням, варіант якого визначає лікар - анестезіолог на попередній консультації.

Операція підтяжка обличчя

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку. Тривалість операції 4-5 годин.

Розрізи шкіри починають з волосистої частини голови, продовжують у напрямі вушної раковини так, що центральна частина майбутнього рубця буде розташована усередині вуха і непомітна для оточення. Потім розріз йде за вушну раковину і закінчується також в межах зони зростання волосся.

Рубець, що утворився після операції, таким чином, є непомітним для оточення, що є важливою перевагою операції. Після операції накладають м'яку ватно-марлеву пов'язку, яку знімають наступного дня.

Післяопераційний період.

Післяопераційний період відрізняється рядом особливостей:

а) в зоні операції можуть утворитися ущільнення, які поступово зменшуються і поступово проходять впродовж декількох місяців;

б) набряк обличчя розвивається завжди після операції, причому у невеликої кількості пацієнтів може зберігатися декілька тижнів;

в) зміни шкіри можуть спостерігатися після операції у випадках її великого відшарування і проявляються зміною пігментації і утворенням синців, які зникають впродовж 2 -4 тижнів;

г) спочатку завжди присутнє зниження чутливості шкіри на щоці спереду від вушної раковини, потім чутливість поступово покращується;

д) іноді виникає тимчасова м'язова слабкість мімічної мускулатури, яка зникає самостійно впродовж 2-4 тижнів;

е) телеангіоектазії, що були перед операцією, можуть стати більше вираженими.

В цілому, набряк тканин і крововиливи (синці) зникають до кінця третього тижня, що дозволить Вам планувати свою діяльність без істотних обмежень.

Виписка із стаціонару здійснюється на 3-5-й день після операції. Шви знімають на 7-12 добу після операції.

Можливі ускладнення.

Після операції можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень. Найбільш часте ускладнення - після відшарування шкіри і її підтяжки, під нею можуть скупчуватися кров і тканинна рідина, які в окремих випадках вимагають видалення шляхом пункції ділянки скупчення рідини або повторної операції. Вірогідність цих ускладнень підвищується у пацієнтів з високим артеріальним тиском.

Ушкодження нервів під час операції. У разі ушкодження рухових гілок настає парез в зоні іннервації пошкодженої гілки лицьового нерва. При ушкодженні чутливих гілок можуть утворюватися невроми, що викликають хронічний біль.

Досить рідко після операції можуть виникати некрози шкіри. У більшості випадків вони виникають в завушній області. Особливо до них схильні курці.

Грубі рубці виникають, як правило в завушній області при сильному натягненні шкіри.

В результаті ушкодження волосяних фолікулів під час розтину і відшарування тканин на голові можливе випадіння волосся в місці розрізу. При схильності пацієнта до випадіння волосся, після операції цей процес може посилитися.

Ця операція дає можливість в 40-50 років виглядати на 30-35 років. З її допомогою Ви можете продовжити красу Вашого обличчя.

Фото пацієнтів До і після можна подивитися в нашій фотогалереї. Орієнтовна вартість наших послуг вказана в пункті меню "Вартість".

Нагору