Пластика носа (ринопластика)

Пластика носа (ринопластика)
Пластика носа (ринопластика)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Пластика носа або ринопластика — операція, спрямована на зміни зовнішніх контурів та пропорцій носа з метою корекції деформацій. Ринопластика може бути поєднана із септопластикою — операцією з усунення викривлення носової перегородки та відновлення носового дихання.

 • Показання для ринопластики Open or Close
  • Великий, довгий або широкий ніс.
  • Сідлоподібна форма носа.
  • «Горбинка» на носі.
  • Кінчик носа потовщений, відвисає або занурюється.
  • Асиметричні або широкі крила носа.
  • Великі або розкльошені в сторони ніздрі.
  • Вроджені або набуті (внаслідок травм) деформації носа.

  Ринопластику показана пацієнтам, які досягли 18-річного віку, коли скелет носа вже сформований.

  Загальні протипоказання: онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові.

 • Види ринопластики Open or Close
  • Ринопластику проводять на різних носових структурах: кінчику, спинці, перегонці, крилах, раковинах носа. Операцію на крилах носа роблять з метою їх звуження або зменшення.
  • Реконструктивна ринопластика — її здійснюють для виправлення носової перегородки, відновлення функції дихання та анатомії носа.
  • Безопераційна ринопластика. Це процедура зі зміни форми і розміру носа без хірургічного втручання — за допомогою підшкірних ін'єкцій наповнювачами на основі гіалуронової кислоти або власного жиру пацієнта (ліпофілінг носа).

  Ринопластика може бути виконана в закритий спосіб, без зовнішніх розрізів на шкірі, коли все розрізи розміщені в порожнині носа, або у відкритий спосіб — з нанесенням видимих шкірних розрізів.

  Під час операції хірург перерозподіляє об'єми в межах носових структур: на одних ділянках зменшує їх, на інших — збільшує. Для зменшення частково видаляють хрящі, кістки, підшкірні структури, застосовують остеотомію кісток носа, для збільшення — використовують трансплантати і протези.

  У кінці операції на зовнішні шкірні розрізи накладають шви. Розрізи в порожнині носа зашивають саморозсмоктуючими нитками. На носі розміщують гіпсову або пластирну пов'язку. У ніздряні отвори вставляють тампони або силіконові пластини (сплінти).

 • Як проходить операція в клініці «ЦЕРТУС»? Open or Close

  Обстеження перед операцією: 1-3 дні

  Тривалість операції: 1-2 години (залежить від складності операції). Пацієнт перебуває в клініці на умовах стаціонару протягом 1-3 днів.

  Знеболювання: загальний наркоз або місцева анестезія спільно із седативними препаратами.

  Розташування розрізів. Різні варіанти, в залежності від того, на якій носовій структурі роблять операцію — стовпчик, основа, порожнина носа.

  Період відновлення. 10-14 днів. Шви, пов'язку, тампони (сплінти) знімають на 5-10 день. Найближчий ефект оцінюється через 3 місяці.

  Побічні ефекти: тимчасові набряки, синці, больові відчуття, підвищена температура, незначна кровотеча на ранній стадії реабілітації.

  Ризики: інфекційні ускладнення, формування рубців на носі, асиметрія носа.

  Результат: постійний

Нагору