Пластика носа (ринопластика)

Пластика носа (ринопластика)
Пластика носа (ринопластика)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ ПЛАСТИКИ НОСА?

Операція полягає в зміні зовнішніх контурів носа шляхом видалення, згладжування або переміщення кісток і хрящів, що утворюють його скелет.

Пластика носа є однією з пластичних операцій, що найчастіше проводяться, і полягає в зміні його зовнішніх контурів шляхом видалення, згладжування або переміщення кісток і хрящів, що утворюють скелет носа. Виконують її, як правило, після 18 років.

Сучасні погляди на проблеми патології зовнішнього і внутрішнього носа і сучасні методики операцій дозволяють виконувати швидке оперативне втручання при різних анатомічних структурах носа (наприклад: при деформації зовнішнього носа і викривленні носової перегородки). Залежно від показань в кожному випадку ринопластика вибирає відкритий або закритий способи.

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ РИНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА НОСА)

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, рівня цукру, ЕКГ, флюорографію органів грудної клітки), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

ЗНЕБОЛЕННЯ

Пластика носа виконується під загальним або місцевим знеболенням, залежно від побажань і загального стану пацієнта.

ОПЕРАЦІЯ

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку до неї. Розрізи шкіри і слизової оболонки носа виконуються так, щоб рубці, що утворилися після операції, були практично непомітні. В той же час їх можна виявити при уважному розгляді. Як правило, рубці розташовуються на стовпчику носа (видима частина) і на внутрішній поверхні крил носа (невидима частина).

Тривалість операції складає в середньому 1,5 - 3 години (залежно від складності). Після операції ринопластики (пластика носа) на обличчя на 7-10 днів накладають гіпсову пов'язку або пластир, а для зупинки кровотечі (чи з метою фіксації скелета носа в правильному положенні) в ніс вводять тампони або спеціальні силіконові пластини ("сплінти"), які видаляють через 1-3 дні.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Післяопераційний період після пластики носа відрізняється рядом особливостей. Відразу після операції розвивається набряк тканин носа і обличчя. Основна частина набряку (до 90% зникає впродовж двох - трьох тижнів після операції, проте деяка набряклість може зберігатися впродовж декількох тижнів і навіть місяців до повного зникнення. Залежно від складності операції (частіше при втручанні на кістках) змінюється колір шкіри в деяких зонах обличчя ("синці") із-за утворення внутрішньошкірних крововиливів.

Впродовж декількох тижнів ці явища зникають.

Виписка із стаціонару здійснюється на 2-5-й день після операції. Час, коли пацієнт приступає до роботи, визначається його самопочуттям. Зазвичай легка робота можлива через 5-7 днів.

Після пластики носа забороняється носити окуляри впродовж 2-4 тижнів, необхідно обмежувати теплові і фізичні навантаження.

Найближчі результати після пластики носа оцінюють через 3 місяці, а остаточні - 1-1.5 року, коли завершиться процес формування рубців.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Після ринопластики можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень (нагноєння рани, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія, утворення келоїдних рубців та ін.), а також наступних ускладнень, характерних для цієї операції :

  1. При значній деформації носової перегородки її виправлення може привести до утворення перфораційного отвору;
  2. У окремих випадках при великих операціях в післяопераційному періоді може виникати кровотеча, що може потребувати виконання повторних втручань;

За допомогою пластики носа хірурги нашого Центру виправлять деформації зовнішнього носа і викривлення носової перегородки.

Фото пацієнтів До і після ви можете подивитися в нашій галереї. Ціни наших послуг можна подивитися в розділі "Вартість"

Нагору