Пластика вушних раковин (отопластика)

Пластика вушних раковин (отопластика)
Пластика вушних раковин (отопластика)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ПЛАСТИКА ВУХ

Дефекти вушних раковин добре помітні. Це вже в дитячому віці може стати причиною серйозної психологічної травми із-за постійних кепкувань оточення. Мета пластики вух - усунути капловухість (однієї або обох вушних раковин)

ПІДГОТОВКА ДО ПЛАСТИКИ ВУХ

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, флюорографію органів грудної клітки, ЕКГ), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

ЗНЕБОЛЕННЯ ПРИ ОТОПЛАСТИЦІ

Операція отопластика (пластика вух) проводиться під знеболенням, варіант якого визначає лікар - анестезіолог на попередній консультації. Вона може виконуватися як під наркозом, так і під місцевою анестезією в комбінації з седативними препаратами.

ОПЕРАЦІЯ ОТОПЛАСТИКА

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку. Розрізи шкіри розташовують по задній поверхні вушної раковини, тому майбутній рубець залишається непомітним (але при уважному розгляді його можна побачити). Шляхом втручання в хрящ вушної раковини їй надають правильної форми, яка фіксується спеціальними внутрішніми швами.

Тривалість пластики вух 0,5-1 годину. Після операції накладають м'яку ватно-марлеву пов'язку, яку знімають наступного дня.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

При хорошому самопочутті, пацієнт після пластики вух може покинути клініку через декілька годин після операції. Спеціальну, фіксувальну пов'язку іноді необхідно носити цілодобово впродовж 1 тижня. Еластична пов'язка на ніч впродовж 1 місяця.

Шви знімають через 7 діб. Після операції впродовж декількох днів є іноді виражений набряк тканин і зміна кольору шкіри ("синці") із-за підшкірних крововиливів, які проходять впродовж 2-3 тижнів.

Практично у кожної людини можна знайти відмінності в положенні і формі вушних раковин. Деякі відмінності залишаються і після будь-якої операції.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Після операції можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень, а також наступних ускладнень, характерних для цієї операції:

  • після усунення вираженої капловухості може змінитися хрящовий малюнок вушної раковини;
  • в деяких випадках після операції можлива часткова втрата форми вушної раковини, що може викликати потребу проведення коригуючої операції.
  • можливе утворення келоїдних рубців по лініях розрізів шкіри. Досить рідкісне ускладнення пов'язане з індивідуальною реакцією тканин організму на операційне втручання і не залежне від якості проведення операції.

Слід зазначити, що при пластиці вушних раковин ускладнення зустрічаються украй рідко. Сама ж операція істотно покращує зовнішній вигляд.

Фото пацієнтів До і після можна подивитися у нас в "Фотогалереї". Орієнтовні ціни можна упізнати в розділі "Вартість".

Нагору