Підтяжка сідниць

Підтяжка сідниць

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Підтяжка сідниць - пластична операція, спрямована на поліпшення форми і пружності сідниць, повернення їм привабливості і сексуальності.

Кому показана підтяжка сідниць?

Пацієнтам з в'ялою і відвислою шкірою сідниць в результаті різкого зниження ваги, вікових змін або естетичних особливостей.

Хірургічна підтяжка сідниць - найчастіше робиться розріз по верхньому півколу сідниці, внаслідок чого відвисла шкіра натягається вгору. Надлишок шкіри січеться. Натягнення і поліпшення форми сідниць відбувається не лише за рахунок видалення шкіри, але і накладення спеціальних внутрішніх швів. Рубець при підтяжці тонкий і легко ховається в нижню білизну. Часто підтяжку сідниць здійснюють разом з ліпосакцією - в такому поєднанні можна добитися ідеальних форм сідниць.

yagodiciup 1

Реабілітаційний період:

Операція проводиться під загальною анестезією. Після операції пацієнт знаходиться в стаціонарі близько 2-3 діб. Шви знімаються на 10 день. На протязі 1 місяця носиться спеціальна компресійна білизна. Зайняття спортом слід виключити на 2 місяці.

 • Показання для підтяжки сідниць Open or Close

  Підтяжка сідниць або глютеопластика – пластична операція, спрямована на поліпшення форми, контуру та пружності сідниць з метою надання їм зовнішньої привабливості. Може поєднуватися з підтяжкою стегон.

  Під час операції розріз роблять на верхньому півколі сідниці, в результаті чого обвислу шкіру натягують вгору. Надлишок шкіри та жирової тканини висікають. Ліфтинг сідниць відбувається як за рахунок видалення тканин, так і накладання спеціальних внутрішніх швів. При поєднанні з підтяжкою стегон розріз проводять в підсідничній складці. В кінці операції рани вшивають косметичними швами та надягають спеціальну компресійну білизну.

  Показання для підтяжки сідниць:

  • Опущення сідниць.
  • Асиметрія сідниць.
  • Атрофія жирової тканини, м'язів сідниць.
  • Деформації внаслідок перенесених травм, хвороб.

  Загальні протипоказання: онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові.

 • Як проходить операція в клініці «ЦЕРТУС»? Open or Close

  Обстеження перед операцією: 1-3 дні.

  Тривалість операції: 1-2 години (залежить від складності операції). Пацієнт перебуває в клініці на умовах стаціонару протягом 2-3 днів.

  Знеболювання: загальний наркоз або місцева анестезія спільно із седативними препаратами.

  Розташування розрізів: на верхньому півколі сідниці, в підсідничній складці.

  Період відновлення. Після операції пацієнт носить спеціальну компресійну білизну (шорти або бриджі) протягом 4-6 тижнів для зменшення ризику виникнення ускладнень. Шви знімають на 7-10 день. Набряки, синці та інші побічні ефекти проходять через кілька тижнів.

  Побічні ефекти: тимчасові синяки, набряки, больові відчуття, обмеження в рухах.

  Ризики: інфекційні ускладнення, гематоми, тривале загоєння, асиметрія сідниць, післяопераційних рубців, сильно помітні рубці.

  Результат: постійний за умови збереження ваги тіла.

Нагору