Збільшення сідниць

Збільшення сідниць
Збільшення сідниць

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Показання до оперативного лікування

Операція виконується при атрофії жирової тканини, м'язів, деформації сідниць (внаслідок травм, перенесених хвороб), опущенні сідниць або ж малому їх об'ємі (при конституціональній особливості будови тіла людини).

Операція може виконуватися особам будь-якого віку, як жінкам так і чоловікам. Ендопротезування сідниць може виконуватися також як етап або як складова частина реконструктивної операції при дефектах тканин сідниць.

Цілі лікування. Що може дати операція:

 • поліпшення форми і контурів сідниць;
 • збільшення об'єму сідниць;
 • усунення ассиметрії при односторонній атрофії або травматичному ушкодженні сідниць.

Підготовка до операції

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період);

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, рівня цукру, ЕКГ, флюорографію органів грудної клітки, заключення гінеколога), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше, різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні лікаря про це на попередній консультації.

За 6 тижнів до операції припинити прийом протизаплідних засобів.

Знеболення

Операція виконується під загальним знеболенням.

Операція

Ви будете поміщені в клініку в день операції і пройдете коротку підготовку до неї.

Розрізи шкіри, а значить і післяопераційні рубці, можуть розташовуватися в різних зонах: в тазостегновій області, в підсідничній складці, між сідниць. Суть операції полягає у формуванні порожнини в тканинах сідниці (або під підшкірною жировою клітковиною, або в міжм'язовому просторі) і поміщенні в цю порожнину імплантата. Використовуються імплантати, наповнені силіконовим гелем, як з гладкою так і з текстурованою оболонкою, різного об'єму і форми.

Як правило, операційні рани дренуються спеціальними "трубками", ці дренажі видаляють через 1-2 діб після операції.

Операції триває в середньому 1,5-3 години (залежно від складності).

Після операції надівається спеціальна білизна для зменшення ризику післяопераційних ускладнень.

Післяопераційний період

Течія післяопераційного періоду відрізняється рядом особливостей:

 • після операції на шкірі залишаться постійні рубці; їх якість не може бути повною мірою передбачена до операції, оскільки процеси формування рубців індивідуальні;
 • ідеальна симетрія післяопераційних рубців не може бути досягнута, хоча прагнення до цього і є одним із завдань операції;
 • чутливість шкіри в зоні операції, як правило, знижується з подальшим повільним поліпшенням. В деяких випадках, можуть залишитися невеликі зони, де вона втрачається повністю;
 • набряк і крововиливи можуть зберігатися в області операції впродовж декількох тижнів.
 • ідеальна симетричність сідниць як правило не може бути досягнута.

Знаходитися в клініці після операції необхідно зазвичай від 3 до 7 діб.

Шви з післяопераційних ран знімають через 7-14 діб.

Час, коли пацієнт приступає до роботи, визначається його самопочуттям. Зазвичай легка робота по будинку можлива через 5-14 днів, зазвичай період реабілітації складає 4 тижні. Уникати зайняття спортом впродовж 3-х місяців.

Після операції необхідно носити спеціальну білизну (шорти або бриджі) впродовж 1,5-2 місяців, з метою підтримки м'яких тканин.

Для продовження досягнутого ефекту повним жінкам слід дотримуватися обмежувального режиму харчування.

Можливі ускладнення

Після операції можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень (нагноєння рани, кровотеча, тромбофлебіт, тромбоемболія, утворення келоїдних рубців та ін.), а також наступних ускладнень, характерних для цієї операції:

 • в дуже окремих випадках після операції кровопостачання по краю шкірного клаптя може стати недостатнім, що приведе до його часткового або повного некрозу (омертвінню); це ускладнення може зажадати проведення додаткового оперативного лікування.
 • післяопераційні рубці дуже великі і іноді довго залишаються помітними.
 • скупчення серозної рідини під м'якими тканинами, якщо робилося їх відшарування (утворення сером), що вимагає додаткового лікування.
 • Показання для ендопротезування сідниць Open or Close

  Збільшення сідниць або глютеопластика – операція, спрямована на зміну (покращення) форми та об'єму сідниць. Проводять операцію з використанням імплантатів (ендопротезування сідниць) або власного жиру пацієнта (липофілінг сідниць).

  Показання для ендопротезування сідниць:

  • Атрофія жирової тканини, м'язів сідниць.
  • Деформації внаслідок перенесених травм, хвороб.
  • Опущення сідниць.
  • Малий об'єм сідниць.
  • Конституційні особливості будови тіла.<÷li>

  Ендопротезування роблять з метою поліпшення форми та контуру, збільшення об'єму, усунення асиметрії сідниць.

  Загальні протипоказання: онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові.

 • Як проходить операція в клініці «ЦЕРТУС»? Open or Close

  Обстеження перед операцією: 1-3 дні.

  Тривалість операції: 1-2 години (залежить від складності операції). Пацієнт перебуває в клініці на умовах стаціонару протягом 2-3 днів.

  Знеболювання: загальний наркоз або місцева анестезія спільно із седативними препаратами.

  Розташування розрізів: в тазостегновій зоні, в підсідничній складці, між сідницями. Коли роблять ліпофілінг, розрізи відсутні.

  Період відновлення. Після операції пацієнт носить спеціальну компресійну білизну (шорти або бриджі) протягом 4-6 тижнів для зменшення ризику виникнення ускладнень. Шви знімають на 7-10 день. Набряки, синці та інші побічні ефекти проходять через кілька тижнів.

  Побічні ефекти: тимчасові синяки, набряки, больові відчуття, обмеження в рухах.

  Ризики: інфекційні ускладнення, гематоми, тривале загоєння, асиметрія сідниць, післяопераційних рубців, зміщення, деформація імпланта, сильно помітні рубці.

  Результат: постійний за умови відсутності коливань ваги тіла.

 • Особливості операції Open or Close

  Ендопротезування сідниць проводять шляхом формування порожнини в тканинах сідниці (або під жирової клітковиною, або в міжм'язовому просторі) і розміщення в цій порожнині ендопротеза (імплантату). Використовують імплантати, наповнені силіконовим гелем, як з гладкою, так і з текстурованою оболонкою, різного об'єму і форми.

  Варіанти виконання розрізів шкіри: в тазостегновій зоні, в підсідничній складці, між сідницями. Операційні рани дренують спеціальними «трубками», ці дренажі видаляють через 1-2 доби. В кінці операції на сідниці одягається спеціальна білизна.

Нагору