Підбір косметики для догляду за обличчям

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Підбір косметики для догляду за обличчям

Кожна жінка рано чи пізно починає серйозно замислюватися, як правильно доглядати за обличчям і піклуватися про шкіру. Питання вибору косметики виходить на перший план. Важливо і те, як і коли косметику використовувати. Тут значення мають принципи регулярності, послідовності і системності. Комплексний догляд покращує зовнішній вигляд обличчя і забезпечує профілактику старіння шкіри.

В даний час на ринку представлені десятки косметичних брендів. Інформація про них суперечлива, що ускладнює вибір. Існує 4 класи засобів для догляду за шкірою обличчя:

  • косметика мас-маркету;
  • аптечна косметика;
  • преміальна косметика;
  • професійна косметика.

Продукція мас-маркету загальнодоступна і займає нижній ціновий сегмент. Вона малоефективна, так як характеризується низькою концентрацією активних речовин або їх відсутністю. Не проходить достатньої перевірки і контрольованих досліджень. База такої косметики може містити небезпечні консерванти або токсичні речовини.

До складу аптечної і преміальної косметики входять натуральні компоненти і безпечні консерванти. Концентрація активних інгредієнтів вище, ніж в мас-маркеті. Аптечна косметика позиціонує себе як лікувальна, для вирішення проблем шкіри, і рекомендується фахівцями нашої клініки. Преміальний клас має вишуканий дизайн і продається в бутіках з вагомою націнкою за престиж. Важливий момент: заводи з виробництва одного і того ж бренду можуть випускати продукцію різної якості в залежності від кінцевої країни реалізації.

Професійна косметика є найбільш ефективною з перерахованих вище і призначена для процедур у косметолога. Для її застосування необхідно спеціальну освіту. Вона містить високу концентрацію активних речовин, тому вимагає ретельного підбору. Якщо косметика підібрана неправильно, вона може викликати побічні реакції у вигляді почервоніння, подразнень, лущення або алергії. Виробники професійних засобів пропонують окремі лінії для догляду за обличчям в домашніх умовах.

Лікарі-косметологи клініки «ЦЕРТУС» допоможуть підібрати косметичні засоби і розкажуть всі нюанси їх використання з метою системного догляду за обличчям. Тільки в разі відповідального підходу до застосування косметики, вона стає дієвим інструментом у підтримці молодості шкіри.

Нагору