Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія
Ультразвукова терапія

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Метод базується на використанні енергії УЗ коливань, які забезпечують механічну, теплову і фізико-хімічну дію на тканини. Діючим чинником є механічні коливання пружного середовища. 

Виникає ефект своєрідного мікромасажу на клітинному і субклітинному рівнях. Коливання в УЗ спектрі призводять до підвищення провідності клітинних мембран. Активізація мембранних ензимів і деполяризація гіалуронової кислоти сприяють зменшенню і розсмоктуванню набряків. Підвищення ензиматичної активності призводить до очищення запального вогнища від патологічної мікрофлори. Крім того, високочастотні мікровібрації і раптові зміни тиску впливають на бактерійні клітини, як стерилізуючий ефект.

Дія УЗ на сполучну тканину проявляється омолоджуванням її клітинного складу і волокнистих структур. УЗ чинить судинорозширювальну дію, нормалізує тонус судин, покращує місцевий кровообіг, мікроциркуляцію, посилюючи крово- і лімфотік. 

Лікувальний ефект:

  • активізація мікроциркуляції
  • активізація метаболічних і синтетичних процесів в сполучній тканині
  • зменшення набряку
  • стимуляція регенерації
  • омолоджуюча дія
  • розгладження зморшок

Ультразвуковий пілінг- очищення шкіри за допомогою ультразвуку. УЗ-пілінг є дозованим і фізіологічним, оскільки відбувається не механічне і не хімічне усунення рогових лусочок. Ті рогові лусочки епідермісу, які стали функціонально не придатні, підводяться над поверхнею шкіри і віддаляються за допомогою ультразвуку. Крім того, в результаті механічного ефекту вміст сальних залоз виштовхується на поверхню шкіри і усувається з роговими лусочками.

Курс 10-12 процедур.

Нагору