Хірургія

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Хірургічна стоматологія - це розділ стоматології, який спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань ротової порожнини. Він включає в себе наступні напрямки

Хірургічна стоматологія представляє собою наступні напрямки:

 • Видалення зубів ( у т.ч. ретинованих, дистопованих):

  У сучасній хірургічній стоматології видалення зубів є крайнім заходом, до якого удається лікар, у випадках значного руйнування тканин зуба і неможливості їх відновлення, при неправильному розташуванні зуба, що у свою чергу призводить до порушення функціонування всієї зубо-щелепної системи і є причиною формування неправильного прикусу зубів, призводить до пошкодження м'яких тканин та утворення запальних процесів.

 • Зубозберігаючі операції:

  На сьогоднішній день однією з основної мети, в стоматології, є збереження зубів. Тому, зубозберігаючі операції- пріорітетний напрямок хірургічної стоматології.

  Оперативне лікування гострих запальних явищ (періостальний абсцес, гострий перикоронарит).

  До виникнення абсцесів може призвести ускладнення деяких захворювань та патологій зубів, таких як карієс, неправильний прикус, а також носіння неправильно виготовлених зубних протезів. Лікуванням абсцесів являється їх всриття та призначення курсу антибіотикотерапії.

 • Резекція верхівки кореня зуба

  Утворення кіст біля верхівки кореня зуба є наслідком хронічного запалення в зубному каналі у випадках недоцільно проведеного ендодонтичного лікування чи ускладнення карієсу. У випадках, коли консервативне лікування кісти не приводить до успіху, удаються до оперативного лікування, шляхом видалення кісти повністю, разом з оболонкою і пошкодженою ділянкою верхівки кореня зуба.

 • Пластика вуздечок

  Аномалії кріплення та форми вуздечок губ і язика є показанням для проведення пластичної корекції. У зворотньому випадку ця патологія призведе до обмеженості функції смоктання у новонароджених, а в більш дорослому віці- стане причиною порушення формування мови, правильної звуковимови та порушення прикусу і жувальних функцій. Пластика вуздечок губи та язика- це малоінвазивна операція, направлена на відновлення нормального харчування, дихання та мовних функцій пацієнта, запобігає неправильному формуванню прикуса та захворювань пародонта в майбутньому.

 • Хірургічне видовження коронкової частини зуба

  Це оперативне втручання, під час котрого вивільнюється необхідна кільість підясневих тканин зуба та формується новий ясенний контур.

 • Гінгівопластика.

  Ця операція виконується з метою покращення естетичного та структурного стану тканин ясен. Відбувається вирівнювання висоти ясен, з метою видалення зайвих тканин, для покращеня структури тканин, для есетики посмішки.

 • Альвеопластика

  Це операція, котра дозволяє правильно сформувати альвеоральний гребінь у випадку його атрофії, різноманітних дефектів чи травм перед протезуванням.

 • Вестибулопластика, чи пластика мілкого пересінку рота

  Направлена на збільшення простору між яснами і внутрішньою частиною щік та губ. Мілкий пересінок рота не лише косметичний дефект. Для нього характерне надмірний натяг ясен, котрий призводить до різного ступеню оголення шийок та коренів зубів, кровоточивості ясен.

Ціни на процедури
НАЗВА ПОСЛУГ ЦІНА, грн.
Видалення зуба від 450
Атипове видалення зуба від 1600
Видалення 8-го зуба від 1000
Видалення молочного зуба 200
Хірургічне подовження клінічної коронки зуба 1100
Лікування альвеоліту від 210
періостотомію, розтин абсцесу 360
Видалення слизисто-окісного «капюшона» від 370
Резекція верхівки кореня зуба від 3700
Пластика вуздечки губи від 780
Пластика передодня порожнини рота від 1870
Пластика вуздечки язика від 1050
Нагору