Ортопедія

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Ортопедична стоматологія – це напрямок стоматології, який включає в себе діагностику і лікування порушень цілісності зубо-щелепної системи та займається відновленням функції жувального апарату при відсутності одного, декількох або повній відсутності зубів, відтворення жувальної ефективності при стиранні та зміні положення зубів, також корекція форми та кольору для забезпечення більш естетичного вигляду Вашої посмішки.

Лікування виконується:

  1. Знімними та незнімними конструкціями:
    а) до знімних конструкцій відносяться часткові та повні знімні протези, які застосовуються при частковій та повній відсутності зубів;
    б) до незнімних конструкцій відносяться коронки, вініри, керамічні вкладки та накладки, а також мостовидні протезні конструкції які використовуються при незначних дефектах.
  2. Реабілітація на імплантатах – це вид лікування, який дозволяє замістити втрачений зуб, або декілька зубів, методом інтеграції імплантата в кісткову тканину щелепи та використати його, як повноцінний утримуючий елемент для штучного зуба.
  3. Лікування порушень, викликаних неправильним змиканням зубних рядів, є важливим етапом на стадії протезування знімними чи незнімними конструкціями і передбачає відновлення правильного положення нижньої щелепи відносно верхньої та побудови правильного співвідншення зубів для відновлення повноцінної жувальної ефективності зубо-щелепної системи.
  4. Естетична реабілітація для надання посмішці більш привабливого вигляду за допомогою вінірів та люмінірів.

Вініри і люмініри – це тонкі фарфорові накладки, які кріпляться до передньої поверхні зубів. З їх допомогою можна поліпшити колір і форму зубів, закрити щілини між зубами і зробити посмішку набагато привабливішою. Одна з головних відмінностей між вінірами і люмінірами полягає в способі їх кріплення до зуба. Для встановлення вінірів, лікар обточує передню поверхню зуба, але для установки люмінірів обточування поверхні зуба не потрібно.

Ціни на процедури
НАЗВА ПОСЛУГ ЦІНА, грн.
Виготовлення діагностичних моделей від 300
Виготовлення капи 630
Виготовлення тимчасової коронки від 350
Суцільнолита металева коронка від 790
Металокерамічна коронка від 2500
Суцільнокерамічна коронка від 5300
Керамічна вкладка з прес кераміки 4100
Вкладка фотокомпозітная 1800
Коренева вкладка з оксиду цирконію 2500
Виготовлення та встановлення винира від 6050
Виготовлення часткового знімного пластиночного протеза від 3510
Виготовлення повного знімного пластиночного протеза від 4000
Сумний протез з фіксацією на імплантатах від 13000
Бюгельний протез від 6200
Металокерамічна коронка на імпланти 3600
Суцільнокерамічна коронка на імпланти 6800
Нагору