Пародонтологія

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Пародонтологія – відділ стоматологіі, який займається вивченням і профілактикою навколозубних тканин, які розміщенні навколо зуба. В пародонтології найбільш частіше зустрічаються захворювання такі як: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Саме ці захворювання частіше за все характеризуються такими скаргами як: «кровоточивість ясен», «неприємний запах з рота». Для лікування та стабілізації процесу використовується комплекс стоматологічних заходів (ультразвук, Air-flow, інструментальне та медикаментозне лікування, також використовуються різноманітні методи шинування іноді з залученням ортопедичної та ортодонтичної реабілітації, але строго за призначенням лікаря).

Шинування зубів – це один із стоматологічних методів лікування та відновлення здоров’я зубного ряду. Шинування зубів здійснюють стоматологи у тому випадку, коли у пацієнтів спостерігається патологічна хиткість та рухомість зубного ряду або одиничних зубів. Для того щоб укріпити та зберегти власні зуби, а тим самим запобігти їхнє випадіння, використовується метод шинування рухомих зубів. Шинування зубів представляє собою спосіб лікування захворювань парадонту, який дає змогу запобігти втрати зубів пацієнтам з важкими формами парадонтиту. Проведення шинування необхідно при наявності у хворого патологічної рухомості зубів. Проте в зв’язку з тим, що шинування дозволяє не тільки закріпити розхитані зуби, але і попереджає розвиток запалення ясен. Показники для виконання шинування значно ширші, ніж просто необхідність усунення рухомості зубів.

Шинування показано при:

  • кровоточивості ясен;
  • глибоких зубо-ясневих карманах;
  • оголенні коренів зубів;
  • надмірно швидкому виникненні зубних відкладень.
Ціни на процедури
НАЗВА ПОСЛУГ ЦІНА, грн.
Зняття зубних відкладень ультразвуковим скейлером від 440
Зняття зубних відкладень з усіх зубів щелепи ультразвуковим скейлером і Содоструйний апаратом, полірування зубів після УЗ скейлінга за допомогою щітки і пасти & nbsp; від 590 - до 950
Шинирование рухомих зубів 540
Кюретаж пародонтальних кишень від 200 - до 500
Нагору