Терапія

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Терапевтична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та консервативним лікуванням стоматологічних захворювань зубів, слизової оболонки порожнини рота, а також естетикою.

Проводиться:

  • Відновлення новітніми реставраційними матеріалами твердих зубних тканин при таких проблемах як карієс зубів, некаріозні ураження зубів ( флюороз, гіпоплазія клиновидні дефекти, ерозія емалі…)
  • Профілактика стоматологічних захворювань – це цілий комплекс заходів спрямованих попередженням розвитку різноманітних стоматологічних захворювань (професійна гігієна порожнини рота, навчання правильній гігієні, застосування ремінералізуючої терапії та глибокого вторування зубів).
  • Шинування зубів – це один із стоматологічних методів лікування та відновлення здоров’я зубного ряду. Шинування зубів здійснюють стоматологи у томa випадку, коли у пацієнтів спостерігається патологічна хиткість та рухомість зубного ряду або одиничних зубів. Для того щоб укріпити та зберегти власні зуби, а тим самим запобігти їхнє випадіння, використовується метод шинування рухомих зубів. Шинування зубів представляє собою спосіб лікування захворювань парадонту, який дає змогу запобігти втрати зубів пацієнтам з важкими формами парадонтиту. Проведення шинування необхідно при наявності у хворого патологічної рухомості зубів. Проте в зв’язку з тим, що шинування дозволяє не тільки закріпити розхитані зуби, але і попереджає розвиток запалення ясен. Показники для виконання шинування значно ширші, ніж просто необхідність усунення рухомості зубів.

Адгезивне мікропротезування зубів.

Таке мікропротезування із застосуванням скловолокна надзвичайної міцності використовується для відновлення одного-двух зубів, завдяки їх кріпленню до сусідніх зубів. Для скріплення використовується з’єднуюча скловолоконна стрічка та спеціальний адгезив. До стрічки кріпиться світлополімезіруючий зуб. Даний метод підходить людям з алергією на металеві компоненти протезів, а також використовується як тимчасове протезування на етапах загоєння рани після видалення зубів та етапах імплантації.

Адгезивне протезування без обточування є самим щадним методом, тому як:

  • зберігаються нерви зубів;
  • емаль не пошкоджується;
  • функціональні особливості залишаються колишніми;
  • процедура виконується за один прийом;
  • процедура відносно недорога.
Ціни на процедури
НАЗВА ПОСЛУГ ЦІНА, грн.
Пломба від 630
Реставрація зубів від 650 - до 1540
Тимчасова пломба з стеклоиономерного цементу від 120
Герметизація фісур від 420
Покриття зуба десенсітайзером від 90
Нагору