Ми працюємо!

Пересадка волосся

Трансплантація волосся

Видео про послугу
Пересадка волосся методом FUE в клініці Certus [2020]
image
play
Пересадка волосся до після

Пересадка волосся до після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Така проблема як втрата волосся і облисіння різного ступеня вираженості актуальна і для чоловіків, і для жінок. Це явище може бути спровоковано різними причинами: хронічні захворювання, спадковість, вікові зміни, травми. За допомогою навіть якісних косметологічних препаратів і засобів можна злегка поліпшити ситуацію, частково зупинивши випадання волосся. Але стійкого ефекту це не дасть. Як підсумок – чималі витрати на дорогі процедури і подальше розчарування. У випадку з лікуванням алопеції найбільш дієвим методом є операція з пересадки волосся. Медичний центр «Цертус» надає зазначену послугу, використовуючи найбільш безпечну сучасну технологію – мікротрансплантацію, що забезпечує ефективний результат.

Показання та протипоказання до процедури

Показанням до імплантації волосся є їх інтенсивне випадіння – понад 100 волоcинок у день. У такому випадку мова йде про облисіння, яке здатний діагностувати лікар-трихолог за результатами обстеження пацієнта. Він, до того ж, зазначає ступінь патології і займається пошуком її причин.

До процедури пересадки волосся вдаються в тому випадку, якщо консервативне лікування не дало потрібного результату. Також вона необхідна, якщо ріст волосся в необхідній зоні неможливий через татуювання, травми, опіків та рубців іншого походження.

Імплантація волосся має ряд обмежень. Перелік відносних протипоказань:

 • цукровий діабет;
 • онкологічне захворювання;
 • серцево-судинні патології;
 • гіпертонія;
 • дерматологічні хвороби.

У таких випадках трансплантація волосся може бути проведена, але кількість пересаджуваних волосяних фолікулів зазвичай обмежують.

Існують і абсолютні протипоказання до процедури:

 • непереносимість анестезії;
 • вагітність і лактація;
 • проблеми зі згортанням крові.

Також операцію не роблять людям з такими психічними розладами як дисморфофобія (неприйняття особливостей власної зовнішності) і неконтрольоване бажання виривати волосся (пересадка буде просто марною).

Особливості трансплантації волосся

Перші процедури з пересадки волосся були досить жорсткими. Вони припускали взяття донорських клаптів шкіри і їх впровадження на безволосі ділянки. На щастя, сучасна хірургія володіє щадними методами боротьби з облисінням. Тепер вони практично не травмують і не вимагають тривалого відновлення.

Найпрогресивнішою в світі технологією пересадки волосся вважається FUE (Follicular unit extraction). Саме вона і застосовується в медичному центрі «Цертус».

Процедура FUE проводиться наступним чином. З донорської зони беруть фрагменти шкіри діаметром до 1 мм, що містять кілька фолікулів (зазвичай – до 6 штук). Одиницю такого матеріалу називають графтов або трансплантатом волоса. Кожен графт береться окремо за допомогою спеціального апарату з обертовим пробійником, через що методика ще називається «FUE machine». У місці забору слідів не залишається, а густота волосся зберігається.

Установка графтов здійснюється за допомогою спеціального імплантора, рідше – голки і пінцета. У волосся зберігається колір, швидкість росту, структура і хвилястість (якщо вона була і раніше).

Переваги процедури

Операція з пересадки волосся, здійснювана за технологією FUE, в порівнянні з іншими методиками володіє чималою кількістю переваг:

 • Такий спосіб імплантації безпечний для пацієнта і не викликає у нього відчуття хворобливості або сильного дискомфорту.
 • Для операції досить місцевого знеболювання. Однак для повного комфорту пацієнта, маніпуляція в більшості випадків проводиться під седацией.
 • Після сеансу не залишаються рани, набряклість, гематоми, головні болі і помітні рубці. Хоч процедура зазвичай і триває кілька годин, вона зовсім не схожа на звичайну операцію. Лікар не робить хірургічні розрізи, через що немає необхідності накладати шви.
 • У донорської області слідів не залишається, а густота волосся залишається оптимальною.
 • За один раз можна пересадити до 3 тисяч графтов (10-11 тисяч волосяних фолікулів), що дозволяє вирішити проблему облисіння чималої за розміром ділянки шкіри.
 • Донорське волосся не відторгається, так як не є чужорідним. Це свідчить про високу ефективність процедури і її стійкий результат.
 • Приживлюваність пересаджених волосяних цибулин відбувається протягом 10 днів.

Завдяки всім цим плюсам метод FUE дуже популярний зараз. Він передбачає виконання тонкої і акуратною роботи, тому лікар повинен мати спеціальну підготовку і мати досвід в області виконання таких операцій.

Ефективна, малотравматична, здійснювана за найбільш прогресивним методом пересадка волосся в Києві – це послуга, що практикується досвідченими лікарями в МЦ «Цертус». Для процедури використовується нове обладнання і сертифіковані препарати, що гарантує комфорт пацієнта і безпеку для його здоров’я.

Консультацію проводить
Жигунова Ольга Володимирівна

Жигунова Ольга Володимирівна

Пластичний хірург

Ціни

Вартість операції включає в себе:

1) Операція
2) Анестезія
3) Імпланти (у разі використання)
4) Компресійна білизна (у разі використання)
5) Перебування в клініці з харчуванням, цілодобовим медичним супроводом
6) Перев’язки, огляди
7) Медикаменти
*Вартість декількох операцій в комплексі буде нижчою через економію на тривалості анестезії та перебування в клініці.
*Розрахунки проводяться в гривні по комерційному курсу продажу ПриватБанк

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Трансплантація волосся, від

300 €

background
Записатися на консультацію
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію