Пересадка волосся

Трансплантація волосся

Пересадка волосся методом FUE в клініці Certus [2020]
image
play

Пересадка волосся до після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Така проблема як втрата волосся і облисіння різного ступеня вираженості актуальна і для чоловіків, і для жінок. Це явище може бути спровоковано різними причинами: хронічні захворювання, спадковість, вікові зміни, травми. За допомогою навіть якісних косметологічних препаратів і засобів можна злегка поліпшити ситуацію, частково зупинивши випадання волосся. Але стійкого ефекту це не дасть. Як підсумок – чималі витрати на дорогі процедури і подальше розчарування. У випадку з лікуванням алопеції найбільш дієвим методом є операція з пересадки волосся. Медичний центр «Цертус» надає зазначену послугу, використовуючи найбільш безпечну сучасну технологію – мікротрансплантацію, що забезпечує ефективний результат.

Показання та протипоказання до процедури

Показанням до імплантації волосся є їх інтенсивне випадіння – понад 100 волоcинок у день. У такому випадку мова йде про облисіння, яке здатний діагностувати лікар-трихолог за результатами обстеження пацієнта. Він, до того ж, зазначає ступінь патології і займається пошуком її причин.

До процедури пересадки волосся вдаються в тому випадку, якщо консервативне лікування не дало потрібного результату. Також вона необхідна, якщо ріст волосся в необхідній зоні неможливий через татуювання, травми, опіків та рубців іншого походження.

Імплантація волосся має ряд обмежень. Перелік відносних протипоказань:

 • цукровий діабет;
 • онкологічне захворювання;
 • серцево-судинні патології;
 • гіпертонія;
 • дерматологічні хвороби.

У таких випадках трансплантація волосся може бути проведена, але кількість пересаджуваних волосяних фолікулів зазвичай обмежують.

Існують і абсолютні протипоказання до процедури:

 • непереносимість анестезії;
 • вагітність і лактація;
 • проблеми зі згортанням крові.

Також операцію не роблять людям з такими психічними розладами як дисморфофобія (неприйняття особливостей власної зовнішності) і неконтрольоване бажання виривати волосся (пересадка буде просто марною).

Особливості трансплантації волосся

Перші процедури з пересадки волосся були досить жорсткими. Вони припускали взяття донорських клаптів шкіри і їх впровадження на безволосі ділянки. На щастя, сучасна хірургія володіє щадними методами боротьби з облисінням. Тепер вони практично не травмують і не вимагають тривалого відновлення.

Найпрогресивнішою в світі технологією пересадки волосся вважається FUE (Follicular unit extraction). Саме вона і застосовується в медичному центрі «Цертус».

Процедура FUE проводиться наступним чином. З донорської зони беруть фрагменти шкіри діаметром до 1 мм, що містять кілька фолікулів (зазвичай – до 6 штук). Одиницю такого матеріалу називають графтов або трансплантатом волоса. Кожен графт береться окремо за допомогою спеціального апарату з обертовим пробійником, через що методика ще називається «FUE machine». У місці забору слідів не залишається, а густота волосся зберігається.

Установка графтов здійснюється за допомогою спеціального імплантора, рідше – голки і пінцета. У волосся зберігається колір, швидкість росту, структура і хвилястість (якщо вона була і раніше).

Переваги процедури

Операція з пересадки волосся, здійснювана за технологією FUE, в порівнянні з іншими методиками володіє чималою кількістю переваг:

 • Такий спосіб імплантації безпечний для пацієнта і не викликає у нього відчуття хворобливості або сильного дискомфорту.
 • Для операції досить місцевого знеболювання. Однак для повного комфорту пацієнта, маніпуляція в більшості випадків проводиться під седацией.
 • Після сеансу не залишаються рани, набряклість, гематоми, головні болі і помітні рубці. Хоч процедура зазвичай і триває кілька годин, вона зовсім не схожа на звичайну операцію. Лікар не робить хірургічні розрізи, через що немає необхідності накладати шви.
 • У донорської області слідів не залишається, а густота волосся залишається оптимальною.
 • За один раз можна пересадити до 3 тисяч графтов (10-11 тисяч волосяних фолікулів), що дозволяє вирішити проблему облисіння чималої за розміром ділянки шкіри.
 • Донорське волосся не відторгається, так як не є чужорідним. Це свідчить про високу ефективність процедури і її стійкий результат.
 • Приживлюваність пересаджених волосяних цибулин відбувається протягом 10 днів.

Завдяки всім цим плюсам метод FUE дуже популярний зараз. Він передбачає виконання тонкої і акуратною роботи, тому лікар повинен мати спеціальну підготовку і мати досвід в області виконання таких операцій.

Ефективна, малотравматична, здійснювана за найбільш прогресивним методом пересадка волосся в Києві – це послуга, що практикується досвідченими лікарями в МЦ «Цертус». Для процедури використовується нове обладнання і сертифіковані препарати, що гарантує комфорт пацієнта і безпеку для його здоров’я.

Консультацію проводить
Жигунова Ольга Володимирівна

Жигунова Ольга Володимирівна

Пластичний хірург

Ціни

Назва послуги

Ціна

UAH EUR USD

Трансплантація волосся, від

300 €

background
Записатися на консультацію
Популярні питання

Перед процедурою потрібно проходити обстеження або здати аналізи?

Обстеження перед процедурою Ви можете пройти в нашій клініці, або за місцем проживання.

Перелік необхідних досліджень наступний:

1. Загальний аналіз крові (з формулою) + тромбоцити.
2. Аналіз крові на цукор.
3. Час згортання.
4. Аналіз крові на Австралійський антиген, гепатит «С», ВІЛ.
5. Загальний аналіз сечі.
6. Група крові.
7. Довідка про флюорографію.
8. Електрокардіограма.

Вартість обстеження в нашій клініці – 50 €

Анестезія входить у вартість послуги?

Вартість анестезії в вартість процедури не входить і оплачується окремо в залежності від її виду та часу її дії. У більшості випадків трансплантація волосся відбувається під седацією.

1. Седація 50 € / год (до 5 годин).
2. Кожна наступна година – 30 €.
3. Загальний короткостроковий наркоз (до 2-х годин) – 200 €
4. Кожна наступна година загального наркозу додатково – 100 €
5. Місцева анестезія – 100 €

Після операції я зможу залишитися у Вас клініці на реабілітацію?

Післяопераційний період Ви можете провести в нашому стаціонарі, ця послуга оплачується окремо – від 100 € до 200 € на добу.

Послуги
 • Естетична хірургія
 • Лапароскопічна хірургія
 • Ендокринна хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію