Додати відгуки - Клініка пластичної хірургії Certus

Клініка пластичної хірургії «Цертус»

Пластична хірургія в Києві та Україні завойовує все більшу популярність, виступаючи надійним способом корекції вікових змін, вроджених і набутих недоліків зовнішності. Сучасна естетична хірургія дозволяє поліпшити зовнішній вигляд та омолодити обличчя, тіло з мінімальними ризиками і реабілітаційним періодом.

Не варто соромитися бажання виглядати молодше або змінити деякі елементи зовнішності. Кращі клініки пластичної хірургії в Києві надають послуги з вдосконалення краси разом із відповідальним підходом щодо турботи про фізичну подобу пацієнта.

Чому «Цертус»

Чому «Цертус» — провідна клініка пластичної хірургії в Києві та Україні?

 • Це одна з перших приватних клінік в Україні.
 • Єдина в Україні навчальна база, де проводять державні курси підвищення кваліфікації лікарів з пластичної хірургії обличчя.
 • Стаж роботи кожного з пластичних хірургів клініки становить більше 15 років.
 • Клініка розташована на території багатопрофільної лікарні, що забезпечує повноту надання медичної допомоги та гарантує безпеку пацієнтів.
 • Засновник та керівник клініки — Президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
 • Ми займаємося власними розробками, впроваджуємо їх в міжнародну практику (публікації в профільних виданнях, наукові роботи, патенти).
 • Час перебування пацієнта під наркозом і термін реабілітації скорочені більш ніж на 30% за рахунок великого досвіду та високої майстерності наших фахівців.

Наше бачення

Бути серед кращих клінік пластичної хірургії передбачає довіру клієнтів. Тандем зусиль пацієнта і лікаря, обопільна відповідальність за результат операції — запорука успіху.

Ми реалізовуємо мрії пацієнтів, допомагаючи їм виглядати молодшими і красивішими. Точні рухи хірургів коригують зовнішність, вдосконалюють красу, зберігають здоров'я клієнтів. Позитивні результати операції додають їм впевненості в собі, енергію та віру в свої сили.

«Цертус» прагне бути клінікою-еталоном у вітчизняній індустрії краси, наслідуючи світові тенденції. Успішні результати нашої роботи протягом більше ніж 20 років допомагають створювати позитивний імідж пластичної хірургії в Києві та Україні.

Види процедур в клініці пластичної хірургії «Цертус»

Місто Київ, столиця країни, виступає лідером за кількістю та різноманітністю послуг, що надають кращі клініки пластичної хірургії в Україні. «Цертус» спеціалізується на пластичних операціях і активно розвиває такі напрямки, як косметологія, стоматологія та ЛОР-послуги.

Види маніпуляцій залежать від зони втручання, задач і методу корекції, інструментарію та обладнання, що використовуються. Процедури проводять на різних ділянках тіла:

 • обличчя, шия;
 • зона грудей;
 • ділянки рук, ніг;
 • живіт, стегна, сідниці;
 • інтимні зони.

«Цертус» пропонує послуги з урахуванням комплексного підходу. Наприклад, підтяжку обличчя часто виконують в декількох зонах, а пластику шиї — поєднують з корекцією підборіддя. Додатковою конкурентною перевагою є той факт, що клініка розташована на території багатопрофільної лікарні, що забезпечує, при необхідності, повний спектр медичної допомоги.

Процедури з корекції ділянок обличчя, тіла можуть бути проведені як хірургічним, так нехірургічним шляхом. Безопераційна пластика відноситься до малоінвазивних процедур.

Періоди підготовки та реабілітації — не менш важливі, ніж сама пластична операція. Цим етапам в клініці «Цертус» приділяють особливу увагу, так як вони повинні максимально сприяти позитивним результатам операцій.

На підготовчому етапі пацієнту призначають консультації, огляди лікарів, здачу аналізів, особливу дієту та спосіб життя. Може знадобитися програма косметологічних процедур з метою підвищення здатності шкіри до загоєння. На етапі відновлення після операції лікарі клініки супроводжують пацієнта, допомагаючи йому впоратися з тимчасовими неприємними наслідками і скоротити термін реабілітації.

Ціни на послуги клініки пластичної хірургії «Цертус»

В останні роки Україна успішно конкурує зі світовими центрами естетичної хірургії. Ціни на пластичну хірургію в Україні нижчі тих, що встановлюють західні клініки, а високий рівень виконання операцій вітчизняними хірургами не поступається рівню іноземних колег.

«Цертус», як одна з провідних клінік пластичної хірургії в Києві, формує ціни на операції з урахуванням наступних факторів:

 • вид та рівень складності процедури;
 • спосіб хірургічного доступу;
 • тип анестезії;
 • вартість матеріалів — ендопротезів, філерів та ін.;
 • перша або повторна операція;
 • вартість перебування пацієнта в стаціонарі.

Ціни на всі види послуг клініки «Цертус» можна знайти в однойменному розділі. Зазначені цифри носять орієнтовний характер, так як для кожної операції ціна встановлюється індивідуально, беручи до відома всі особливості конкретного випадку.

Ми створюємо більше, ніж красу. Ми реалізуємо Вашу мрію.

Нагору