Ми працюємо!

Ін’єкції ботулотоксину

Ін'єкції ботулотоксину сьогодні є дуже популярною процедурою, що допомагає практично моментально розгладити зморшки та надати деякий ліфтинг обличчю.

Відео про послугу ін'єкції ботулотоксину
Ін'єкції ботулотоксину в клініці Certus [2019]
image
play
Ін'єкції ботулотоксину до після

Ін'єкції ботулотоксину до після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Такі уколи стали неймовірно затребуваними з огляду на те, що з віком нижня частина обличчя починає «сповзати», а мімічні зморшки утворюються через мимовільне скорочення м’язів, що приводить до утворення поверхневих зморшок , а пізніше до глибоких дермальних заломів. У результаті цього часто змінюються не лише контури й овал, а й саме обличчя набуває сумного, злісного або втомленого вигляду. Завдяки сучасним досягненням косметології з’явилася можливість швидко й з гарантією довгострокового результату омолодити шкіру.

Детальніше про ботулотоксин

Спочатку ін’єкції ботоксу були впроваджені в неврології, щоб отримати можливість розслабляти м’язи, які припиняють скорочуватися через блокування проходження нервових імпульсів по м’язових волокнах. Незабаром було помічено, що таким чином можна на якийсь час розгладжувати зморшки. Так і почалося застосування ботулотоксину в косметології. Уже більш ніж 30 років безліч пацієнтів вдаються до «ін’єкцій ботоксу», які допомагають підтримувати молодість обличчя. 

Сама по собі ін’єкція передбачає введення у підшкірний м’яз ботулотоксину, що є продуктом життєдіяльності бактерій Clostridium botulinum. Однак не варто боятися таких уколів. Вони абсолютно безпечні. Отруєння неможливо з огляду на використання мізерного дозування токсину, який впливає локально та не розповсюджується на весь організм. Але застосовувати цю речовину повинен лише досвідчений фахівець, який спеціально навчався цьому.

У сучасній косметології застосовуються різні препарати на основі ботулотоксину. Дуже популярними є «Ксеомін», «Ботокс» і «Диспорт», вони найпопулярніші завдяки своїй ефективності й високій безпеці. Докладніше про кожен з них:

 1. Ксеомін (xeomin) – це ботулотоксин типу А виробництва німецької компанії MERZ. Він відрізняється від інших препаратів-аналогів  відсутністю білка, який викликає звикання, а також є препаратом вибору для молодих і вікових пацієнтів, які вперше роблять цю процедуру.
 2. Ботокс – це, можливо, найвідоміша торгова назва для ботулінічного токсину типу A, виробником якого є американська компанія ALLERGAN. Ботокс був перший зареєстрований для використання в естетичній інєкційній медицині. Ботокс залишається золотим стандартом і препаратом вибору серед лікарів у всьому світі. Препарат  використовується, щоб блокувати зморшки. А ще ботокс може застосовуватися у лікуванні спазмів м’язів і для інших медичних і косметологічних цілей.
 3. Диспорт – це препарат французького виробника компаніі IPSEN. У чому різниця ботоксу та диспорту? Обидва препарати створені на основі ботулотоксину, але вони все ж таки мають деякі відмінності, наприклад, концентрацію діючої речовини та технологію виробництва. .

Є й інші препарати на основі ботулотоксинів інших компаній-виробників – «Лантокс», «Релатокс», «Нейронокс», «Медітокс» тощо.

Показання та протипоказання

Основні показання для застосування ін’єкцій:

 • наявність зморшок на обличчі, у зоні декольте й шиї;
 • необхідність проведення корекції куточків рота, форми губ і брів;
 • захворювання, викликані порушенням тонусу м’язів;
 • підвищене потовиділення.

За наявності всіх зазначених вище проблем ін’єкції дають значний терапевтичний і косметологічний ефект. ​​Але є низка випадків, у яких уколи ботоксу застосовувати не можна:

 • деякі хвороби крові, пов’язані з її згортанням;
 • алергія на препарат;
 • інфекція в зоні запалення в передбачуваних для уколу ділянках тіла;
 • період менструації;
 • період реабілітації після операції;
 • виражений птоз (опущення м’яких тканин), міастенія (слабкість м’язів);
 • вагітність, період лактації;
 • будь-які хвороби в стадії загострення;
 • застосування деяких  медичних препаратів (зокрема, антибіотиків).

Перед тим, як призначити пацієнтові ін’єкції ботулотоксину, лікар вивчає анамнез і вирішує, чи можна проходити процедуру, скільки потрібно одиниць препарату тощо.

Як відбувається процедура ботулінотерапії

Перед процедурою для кожного пацієнта в індивідуальному порядку підбирається необхідна доза препарату. Скільки необхідно ботоксу, залежить від сили м’язів, глибини й виразності зморшок, їх розташування. Під шкіру вводиться невелика голка, через яку в м’язи проходить препарат. Зазвичай потрібно декілька уколів у зону корекції. При цьому болю практично немає.

Коли речовина проникає у м’яз, відбувається порушення провідності нервових імпульсів, у результаті чого м’яз перестає скорочуватись. Завдяки цьому розгладжуються зморшки.

Процедура триває 5-10 хвилин, у деяких випадках – до 30 хвилин, не вимагає перебування в стаціонарі. Крім того, часто навіть не потрібна анестезія. Після процедури необхідно «попрацювати» мімічними м’язами, щоб препарат рівномірно розподілився. Реабілітаційного періоду після ін’єкцій немає.

Після процедури не рекомендується відвідування солярію, сауни, басейну, тренажерної зали протягом двох тижнів ,а також не вживати алкоголь близько двох тижнів. Крім того, фахівці радять не торкатися місця введення препарату приблизно 3-4 години, та не використовувати косметичні засоби протягом 12 годин. У цей період уникати прямих сонячних променів, зігрівальних і фізіотерапевтичних процедур, а також масажу.

Що відбувається після уколів краси

Через те, що м’язи, по суті, «відпочивають», відбувається розгладження зморшок навколо губ і очей, на переніссі та лобі, у зоні декольте й на шиї (у залежності від зони корекції). Дрібні зморшки будуть розгладжені повністю, а найглибші стануть менш помітними.

Деінервація м’язів починає відбуватися вже приблизно на 3-4 день після процедури. Повноцінний ефект настає приблизно через два тижні. Такий результат є оборотним, адже за 4-6 місяців відновлюються функції нервово-м’язової провідності. Якщо проводити таку процедуру 2 рази на рік, можна забути про більшість зморшок. Крім того, з кожною наступною процедурою ефект стає більш вираженим і стійким.

Цей метод корекції допомагає людям з лицьовою асиметрією, що є результатом лицьових парезів або м’язової аплазії. Він чудово поєднується із засобами на основі гіалуронової кислоти, гідроксиапатитом кальцію, препаратами на основі полімолочної кислоти..

Є чутки, що уколи ботулотоксину здатні перетворити обличчя на маску. Якщо процедуру виконує кваліфікований фахівець із відповідним досвідом, то подібні ризики зводяться практично до нуля.

Ботокс: можливі наслідки після процедури

Можливий розвиток незначних швидкоплинних побічних реакцій в результаті введення ботулотоксину. Найчастіше кожен побічний ефект нетривалий. Сюди можна віднести:

 • легку болючість в області проколів;
 • дискомфорт;
 • гематому в місці введення препарату;
 •  незначний та нетривалий набряк м’яких тканин.

Зазначені явища, як правило, зникають протягом декількох днів до тижня.

*Існують мінімальні ризики процедури. Може бути спровокована асиметрія рухів мімічних м’язів і обличчя. Але варто повторити, що за умови використання якісного препарату й проведення терапії досвідченим, висококваліфікованим фахівцем ризики мізерно малі.

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Консультацію проводить
Рогаль Світлана Володимирівна

Рогаль Світлана Володимирівна

Лікар дерматолог-косметолог

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Botox, лоб

3000 грн.

Botox, міжбрів'я

3000 грн.

Botox, навколоорбітальна зона "Гусячі лапки"

3000 грн.

Botox, спинка носа

1500 грн.

Botox, гінгівальна (зубо-яснева) посмішка

1500 грн.

Botox, ліфтінг Нефертіті

3000 грн.

Botox, шия (ліфтінг Нефертиті+ платизма)

7000 грн.

Botox, гіпергідроз пахвова ділянка

15000 грн.

Xeomin, лоб

3000 грн.

Xeomin, міжбрів'я

3000 грн.

Xeomin, навколоорбітальна зона "Гусячі лапки"

3000 грн.

Xeomin, спинка носа

1500 грн.

Xeomin, гінгівальна (зубо-яснева) посмішка

1500 грн.

Xeomin, гіпергідроз пахвова ділянка

15000 грн.

background
Записатися на консультацію

Додати відгук

Рейтинг:
Ваш відгук надіслано, дякуємо!
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію