Ми працюємо!

Пілінги

Пілінг - косметологічна процедура, спрямована на відлущування верхнього, ороговілого шару шкіри.

Відео про послугу пілінг
Всесезонний пілінг. Догляд за обличчям після підтяжки [2019]
image
play
*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

За історичними даними, перші сеанси очищення шкіри проводились ще в Стародавньому Єгипті. І лише сьогодні такі процедури доведені практично до досконалості, завдяки чому можна досить швидко можна досягти значного поліпшення стану шкіри.

Пілінги бувають різних типів. За глибиною дії вирізняють поверхневий, серединний і глибокий пілінги. За способом дії пілінги класифікуються на біологічні, фізичні, механічні та хімічні.

Показаннями до проведення пілінгу (в залежності від його виду) можуть бути наступні проблеми:

 • надлишок шкірного жиру, прищі, комедони, вугрі;
 • тьмяний колір шкіри, її блідість і в’ялість;
 • зморшки різного ступеня вираженості;
 • пігментні плями;
 • рубці, розтяжки;
 • нерівна поверхня шкіри.

У клініці «Цертус» пропонуються різні види косметологічних послуг, у тому числі пілінг. Досвідчені лікарі, що мають спеціалізовану підготовку, проводять такі типи пілінгових процедур:

 1. Хімічний пілінг. Клініка пропонує два види таких процедур:
  • Гліколевий пілінг. Він відноситься до категорії поверхневого хімічного пілінгу, який проводиться за допомогою гліколевої кислоти. Ця речовина допомагає не тільки прибрати ороговілі частинки шкіри, але й усунути забруднення й жир, позбутися мікроорганізмів, що викликають запалення. Окрім того, гліколева кислота допомагає повернути здоровий і рівномірний колір обличчю, активізувати обмінні процеси в клітинах.
  • Серединний трихлороцтово-кислотний пілінг (ТСА-пілінг). Процедура забезпечує комплексний ефект – розрихлює й видаляє відмерлі частинки рогового шару шкіри; комедонолітичний (розчинення жирів, видалення забруднень, звуження пор); регенеративний (інтенсивне відновлення й оновлення); антисептичний (ліквідація патогенної мікрофлори й усунення запалень); омолоджуючий (стимуляція синтезу еластину й колагену, ліфтинг шкіри, розгладження зморшок).
 2. Кораловий пілінг. Ця процедура поєднує в собі переваги хімічного й фізичного пілінгу, впливає дбайливо, але ефективно. Відносится до серединних пілінгів. У клініці «Цертус» використовують косметику Rose de Mer, вироблену ізраїльською торговою маркою Christina. Склад засобу поєднує водорості, трави, морські солі, подрібнені корали. Після сеансу активізуються процеси відновлення верхніх шарів шкіри. Щоб домогтися довгострокового ефекту, потрібно 3–4 сеанси.
 3. Пілінг для зони губ. Оскільки шкіра губ дуже ніжна й чутлива, вона потребує особливого підходу. З метою відлущення й очищення зони губ можуть виконуватися два види пілінгу: механічний (застосування неагресивних і сприятливих абразивних речовин-скрабів) і хімічний (за допомогою фруктових кислот у низькій концентрації). Такі процедури допомагають прибрати сухість і лущення, мінімізувати дрібні зморшки, додати губам спокусливий кораловий відтінок.

Різні види пілінгу можуть мати протипоказання. Серед найпоширеніших обмежень до таких процедур – вагітність, період годування, шкірні захворювання запального характеру у фазі загострення, свіжа засмага, вірус герпесу, епілепсія.

Перед проведенням пілінгу пацієнт проходить консультацію фахівця. Вона потрібна для того, щоб визначити стан шкіри та її можливі проблеми, доцільність застосування певного виду пілінгу. Крім того, лікар дає необхідні рекомендації щодо правильної підготовки до косметологічної процедури, а також щодо постпілінгового догляду в домашніх умовах. За їх дотримання відновний період пройде легко, безболісно, ​​швидко.

Переважну більшість пілінгів краще виконувати в період з жовтня по березень, особливо це стосується хімічних. У зазначені місяці сонячна активність мінімальна.

Процедури повинні проводитися тільки професіоналами, що пройшли спеціальну підготовку. У клініці «Цертус» працюють тільки такі фахівці, тому нам можна довіряти.

Консультацію проводить
Рогаль Світлана Володимирівна

Рогаль Світлана Володимирівна

Лікар дерматолог-косметолог

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Серединний хімічний пілінг ТСА обличчя

2800 грн.

Серединний хімічний пілінг ТСА декольте

2800 грн.

Пілінг фруктовими кислотами

500 грн.

Пілінг саліциловий

900 грн.

Пілінг мигдальний

900 грн.

Пілінг азелеіновий

900 грн.

Пілінг молочний

900 грн.

Пілінг Джеснера

1500 грн.

Пілінг з ретинолом

2500 грн.

Пілінг PRX

200 грн.

background
Записатися на консультацію

Додати відгук

Рейтинг:
Ваш відгук надіслано, дякуємо!
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію