Ми працюємо!

Естетична хірургія

play
play
play
play
play

Наші спеціалисти

Пінчук Василь Дмитрович

Засновник клініки. Пластичний хірург

Хірург вищої категорії. Доктор медичних наук.
Професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії НМАПО ім. П. Л. Шупіка.
Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).
Автор 217 наукових публікацій і 5 вітчизняних посібників для пластичних хірургів.
Стаж роботи за фахом – 33 роки.

Золотаренко Ігор Олегович

Медичний директор, Пластичний хірург

Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).
Автор 5 винаходів, 12 статей в періодичних фахових виданнях.
Стаж роботи за фахом – 11 років.

Подорожній Антон Володимирович

Щелепно-лицевий, пластичний хірург

Дійсний член Європейської асоціації щелепно-лицьової хірургії (EACMFS).
Член Асоціації імплантологів України.
Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.
Стаж роботи за фахом –17 років.

Естетична пластика – це хірургічне втручання, метою якого є базова та помірна корекція візуальних недосконалостей з мінімальним впливом. Цей вид пластики фокусується на покращенні зовнішнього вигляду пацієнта, вирішуючи проблеми, які не впливають на функціональність організму, однак спричиняють невдоволення чи дискомфорт. До рейтингу найпопулярніших входять такі процедури: корекція перших ознак старіння (омолодження), відновлення еластичності шкіри, зменшення або усунення надлишку жирової тканини на різних ділянках тіла, збільшення грудей за допомогою імплантів тощо. Водночас частину недоліків здатна усунути косметологія.

Пластична хірургія в Києві та Україні завойовує все більшу популярність, адже вона слугує надійним способом корекції вікових змін та вроджених і набутих недоліків зовнішності. Сучасна естетична хірургія дозволяє покращити зовнішній вигляд, омолодити обличчя й тіло з мінімальними ризиками та реабілітаційним періодом.

Не варто соромитися бажання виглядати молодшим або змінити деякі особливості зовнішності. Найкращі клініки пластичної хірургії в Києві надають послуги з удосконалення краси, їх метою є відповідальний підхід до піклування про зовнішній вигляд пацієнта.

Бути серед найкращих клінік пластичної хірургії передбачає мати довіру клієнтів. Тандем зусиль пацієнта і лікаря, взаємна відповідальність за результат операції – запорука успіху.

Ми виконуємо мрії пацієнтів, адже допомагаємо їм мати більш молодий та гарний вигляд. Точні дії хірургів коригують зовнішність, удосконалюють красу й зберігають здоров’я клієнтів. Позитивні результати операції роблять пацієнтів більш впевненими у собі, додають енергії й віру в свої сили.

Види процедур у «Цертус»

Види маніпуляцій залежать від зони втручання, завдань і методу корекції.

Процедури проводять на різних ділянках тіла:

 • обличчя, шия;
 • ділянка грудей;
 • ділянки рук, ніг;
 • живіт, стегна, сідниці;
 • інтимні зони.

Як пластична хірургія змінить життя

Після успішної естетичної пластичної операції у пацієнта неодмінно відбудуться різні зміни у житті – як фізичні, так і емоційні.

Зміни на ментальному рівні після операції з корекції зовнішності:

 • Підвищення самооцінки та впевненості. Багато людей, які робили естетичну пластику обличчя або тіла, стають більш впевненими у собі.
 • Покращення настрою. Після естетичної та реконструктивної пластики пацієнти відчувають радість і задоволення від досягнення бажаного зовнішнього вигляду. Це впливає на їхній загальний настрій та емоційний добробут.
 • Новий погляд на життя. Поліпшення зовнішності може сприяти зміні сприйняття світу. Люди стають відкритішими для нових можливостей.
 • Зміна стилю життя. Після операції деякі люди стають уважнішими до свого здоров’я та способу життя. Змінюється підхід до догляду за шкірою, харчування та фізичної активності.
 • Покращення соціального життя. Позитивні зміни у зовнішності можуть вплинути на взаємини. Люди аналізують свої нинішні контакти, позбавляються від токсичних, а також залучають нових друзів у своє життя.

Поліпшення на фізичному рівні

Естетична пластика може значно покращити фізичний стан людини, усунувши дефекти й недосконалості, що призводить до позитивних змін у зовнішньому вигляді й самопочутті. Далі наведемо два приклади.

Як ринопластика та ліпосакція змінять життя 

Пластика носа з корекцією дихання не лише надає обличчю більш гармонійного вигляду, але й забезпечує легкість дихання. А, наприклад, ліпосакція, спрямована на видалення надлишкового жиру, може допомогти не тільки сформувати більш підтягнутий силует, але й зменшити можливі болі, спричинені зайвою вагою й надмірним навантаженням на певні суглоби. Якщо хочете дізнатися докладніше, як операція змінить саме ваше життя, записуйтеся на консультацію до пластичного хірурга.

Естетична пластика: типи

Естетична хірургія включає різні процедури, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта. Серед них:

 1. Ринопластика (пластика носа). Процедура націлена на зміну форми чи розміру носа, а також поліпшення його пропорцій.
 2. Маммопластика (пластика грудей). Передбачає збільшення, зменшення (редукційна маммопластика) або моделювання молочних залоз з метою досягнення бажаної форми та симетрії.
 3. Ліпосакція. Процедура, спрямована на видалення надлишкового жиру з різних ділянок тіла.
 4. Підтяжка обличчя. Цей тип естетичної хірургії обличчя передбачає усунення ознак старіння й підтягування шкіри для створення молодшого вигляду.
 5. Блефаропластика (пластика повік). Процедура, метою якої є видалення надлишкової шкіри та жиру на ділянці верхніх і нижніх повік для усунення ознак старіння.
 6. Ліфтинг брів. Спрямований на підтяжку чола та брів для зменшення зморшок і надання обличчю молодшого та свіжішого вигляду.
 7. Збільшення губ. Операція для збільшення об’єму губ і корекції їхньої форми.
 8. Абдомінопластика. Хірургічна корекція форми живота, що передбачає видалення надлишкової шкіри та жиру.
 9. Отопластика. Зміна вушних раковин – форми й розміру, а також усунення асиметрії та деформацій.

Важливо пам’ятати, що результати операцій можуть відрізнятися, а будь-які процедури слід проводити тільки після консультації одного чи кількох естетичних пластичних хірургів. Фахівець зможе оцінити потреби та цілі пацієнта. Також пластичний хірург має проаналізувати усі ризики. Тому важливо піти до досвідченого лікаря з золотими руками.

Клініка пластичної та естетичної хірургії Certus

«Цертус» пропонує послуги з урахуванням комплексного підходу. Наприклад, підтяжку обличчя часто виконують у кількох зонах, а пластику шиї поєднують з корекцією підборіддя.

Періоди підготовки та реабілітації не менш важливі, ніж безпосередній процес пластичної операції. Цим етапам у клініці «Цертус» приділяють особливу увагу, оскільки вони мають максимально сприяти позитивним результатам операцій.

На підготовчому етапі пацієнту призначають консультації, огляди лікарів, здавання аналізів, особливу дієту та спосіб життя. Може знадобитися програма косметологічних процедур з метою покращення загоєння шкіри. На етапі відновлення після операції лікарі клініки супроводжують пацієнта, допомагаючи йому впоратися з тимчасовими неприємними наслідками й скоротити термін реабілітації.

Чому вибирають Certus: найкращі пластичні хірурги Києва і не тільки

Для результативного та якісного оперативного втручання звертайтеся до клініки пластичної хірургії Certus. Ми маємо багато переваг. Серед них:

 • Висококваліфіковані досвідчені пластичні хірурги. Кожен наш пластичний хірург має величезний стаж роботи. Наша клініка об’єднує найкращих пластичних хірургів України вищої категорії.
 • Сучасна методика. Ми дотримуємося сучасних практик пластичної хірургії, щоб досягти ідеального результату.
 • Оптимальні ціни на послуги. Вартість пластики серед клінік Києва та України є цілком прийнятною.
 • Якісна апаратура. Пластичні хірурги використовують інноваційне обладнання, завдяки чому здатні проводити більш ефективну діагностику й лікування у клініці.
 • Безпека. Наші лікарі працюють за сучасними протоколами у пластичній хірургії та анестезіології.
 • Чудова репутація за довгі роки діяльності. Центр пластичної хірургії Certus – одна з перших приватних клінік у Києві та Україні. Наші лікарі є фахівцями з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією.

Записуйтеся на консультацію естетичного пластичного хірурга, в ході якої ви зможете обговорити актуальні питання пластичної операції. Лікар надасть докладну інформацію та розповість, який метод для корекції зовнішності краще застосувати.

Реконструктивна хірургія

Також наш центр працює за напрямом реконструктивної хірургії. Тому ви можете записатися на консультацію пластичного хірурга щодо усунення дефектів покривних тканин. Завдання реконструктивної та естетичної хірургії – покращити стан пацієнта. І ми з ним чудово впораємося.

Вартість операції включає в себе:

1) Операція
2) Анестезія
3) Імпланти (у разі використання)
4) Компресійна білизна (у разі використання)
5) Перебування в клініці з харчуванням, цілодобовим медичним супроводом
6) Перев’язки, огляди
7) Медикаменти
*Вартість декількох операцій в комплексі буде нижчою через економію на тривалості анестезії та перебування в клініці.
*Розрахунки проводяться в гривні по комерційному курсу продажу ПриватБанк

USD EUR UAH

Підтяжка обличчя

кругова підтяжка обличчя

4100-5800 €

підтяжка нижніх 2/3 обличчя та шиї

3200-4100 €

підтяжка нижніх 2/3 обличчя

2300-3100 €

підтяжка ендоскопічна верхньої або середньої 1/3 обличчя

2000-3000 €

Підтяжка ендоскопічна верхніх 2/3 обличчя

3200-4000 €

підтяжка брів

1300-2300 €

підтяжка шиї

1600-2600 €

Блефаропластика (Пластика повік)

Блефаропластика кругова

1500-2500 €

Блефаропластика верхня

800-1300 €

Блефаропластика нижня

800-1600 €

Пластика куточків очей (Кантопексія / Кантопластика)

600-1200 €

Блефаропластика нижня черезшкірна з переміщенням жиру в середню зону обличчя

1300-1700 €

Блефаропластика нижня черезшкірна з підтяжкою середньої зони обличчя

2200-2900 €

Ринопластика (пластика носа)

Ринопластика

3200-4600 €

Пластика кінчика носа/спинки носа

2200-3000 €

Корекція крил носа

700-1100 €

Корекція перегородки носа (Септопластика)

700-1100 €

Корекція носових раковин (Вазотомія)

500-900 €

Ринопластика повторна/реконструктивна

4400-6500 €

Пластика вух

Отопластика однобічна

500-900 €

Отопластика двобічна

800-1300 €

Отопластика повторна реконструктивна з одного боку

800-1200 €

Пластика губ

Пластика верхньої/нижньої губи

700-1300 €

Корнерпластика/ліфтинг куточків рота (резекція ДАО)

500-900 €

Ліпофілінг однієї губи

300-600 €

Ліпофілінг губ

450-800 €

Ліпофілінг обличчя

Носогубні складки/підочна область/вилиці

300-500 €

Губа одна

200-300 €

Губи

350-500 €

Лазерне шліфування шкіри обличчя

Все обличчя

800-1400 €

Однієї зони (ніс/верхня губа/параорбітальна/щока/чоло)

400-800 €

Рубці

250-550 €

Підтяжка обличчя нитками

Підтяжка обличчя нитками

550 €

Корекція носа

400 €

Додаткова нитка для підтяжки

60 €

Додаткова нитка для підтяжки посилена

100 €

Усунення зморшок, 1 нитка одинарна

20 €

Усунення зморшок, 1 нитка подвійна

40 €

Підтяжка нитками Моно 1од.

200 грн.

Підтяжка нитками Screw 1од.

300 грн.

Підтяжка нитками Cogg 1од.

1200 грн.

Підтяжка шиї

Підтяжка нижніх 2/3 обличчя та шиї

3200-4100 €

підтяжка шиї

1600-2600 €

Кісткова/контурна пластика обличчя

Редукція (зменшення) кутів нижньої щелепи

1900-2400 €

Збільшення кутів нижньої щелепи імплантами

2000-3500 €

V-line (зменшення кутів нижньої щелепи + пластика підборіддя)

3200-3900 €

Ортогнатія верхньої або нижньої щелепи

3400-4600 €

Сегментарна остеотомія

2900-3500 €

Редукція (зменшення) вилиць

2400-3100 €

Збільшення вилиць (малярпластика)

2900-3600 €

Збільшення вилиць імплантами

2300-3700 €

Зменшення надбровних дуг (Фронтопластика)

3400-5100 €

Зменшення надбрівних дуг скроневим доступом

2200-2900 €

Редукція (зменшення) кадика

700-1100 €

Фемінізація обличчя (фронтопластика+ V-line+ зменшення кадика)

6600-7800 €

Фемінізація голосу

700-900 €

Пластика підборіддя

Ендопротезування підборіддя (Ментопластика)

1600-2700 €

Костна пластика підборіддя (Геніопластика)

2000-2800 €

Пластика вилиць

Редукція (зменшення) вилиць

2400-3100 €

Збільшення вилиць (Малярпластика)

2900-3600 €

Збільшення вилиць імплантами

2300-3700 €

Видалення грудок Біша

видалення грудок біша

700-1200 €

Ямочки на щоках

Димплектомія (ямочки на щоках)

500-900 €

Мамопластика (Збільшення грудей)

Ендопротезування молочних залоз

3320-5320 €

Ендопротезування молочних залоз з підтяжкою

4120-5820 €

Ендопротезування молочних залоз з усуненням трубчастої деформації

3920-5420 €

Реендопротезування молочних залоз

3820-5620 €

Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка молочних залоз

2220-3920 €

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінг грудей з одного боку (додатково сплачується вартість зон ліпосакції)

800-1700 €

Зменшення грудей

Зменшення грудей

2720-4420 €

Корекція сосків/Корекція ареоли

Корекція форми ареоли

700-1300 €

Реконструкція соска та ареоли

1100-1600 €

Корекція форми соска

300-350 €

Гінекомастія

Видалення грудних залоз при гінекомастії (з одного боку)

800-1200 €

Тубулярні груди

Ендопротезування молочних залоз з усуненням трубчастої деформації

3920-5420 €

Синдром Поланда

Хірургічна корекція при синдромі Поланда

2200-3200 €

Пластика живота (абдомінопластика)

Мініабдомінопластика

1620-2220 €

Абдомінопластика

2420-4320 €

Ліпосакція

Обличчя/шия/підборіддя

720-1020 €

Задні відділи шиї та надлопаткові області

920-1320 €

Передньої грудної стінки/молочних залоз

920-1320 €

Спини

1120-1520 €

Поперекова область/фланки

1120-1520 €

Живіт (Передня черевна стінка)

1220-2020 €

Лобок

720-920 €

Сідниці/субсідничні складки

920-1320 €

Зовнішня/внутрішня/передня поверхня стегон

1020-1520 €

Коліна/гомілки

820-1120 €

Задня поверхня плечей

1020-1320 €

Задня та зовнішня поверхня плечей

1120-1520 €

Ліпофілінг

Грудей (дві сторони)

800-1700 €

Сідниць (дві сторони)

800-1700 €

Губа одна

300-600 €

Губи

450-800 €

Носогубні складки/підочна область/вилиці

400-700 €

Омолоджуючий ліпофілінг кистей

700-1200 €

Западання тканин

300-600 €

Пластика сідниць (глютеопластика)

Підтяжка сідниць

2020-2620 €

Ендопротезування сідниць

3920-4420 €

Ліпофілінг сідниць (дві сторони) *додатково сплачується вартість зон ліпосакції. операція не проводиться без ліпосакції: 2 години наркозу враховані в ліпосакції, перебування враховано в ліпосакції; білизна врахована в ліпосакції

800-1700 €

Підтяжка стегон

Підтяжка стегон

2520-3120 €

Ендопротезування гомілки (круропластика)

Круропластика (ендопротезування гомілок)

2920-3320 €

Підтяжка плечей (брахіопластика)

Підтяжка плечей

1920-2520 €

Нитковий ліфтинг

Підтяжка грудей

550 €

Додаткова нитка для підтяжки

60 €

Додаткова нитка для підтяжки посилена

100 €

Виправлення кривизни пальців стоп

Пластика 1-ого пальця стопи з одного боку

1000-1200 €

Пластика 5-ого пальця стопи

500-600 €

Лікування варикозної хвороби

Ендовенозна лазерна коагуляція

400-700 €

Мініфлебектомія

150-300 €

Флебектомія

300-800 €

Венектомія

300-800 €

Склеротерапія

100-300 €

Лабіопластика (пластика статевих губ)

Зменшення малих статевих губ

500-600 €

Пластика піхви

Зменшення розмірів піхви

600-800 €

Усунення випадіння стінок піхви

1500 €

Відновлення незайманості

Відновлення невинності

500-600 €

Обрізання у чоловіків

Корекція форми статевого члена

150-500 €

Вазектомія

вазорезекція

250-300 €

background
Записатися на консультацію
Telegram Viber WhatsApp Messenger Instagram
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію