We are working!

Aesthetic surgery

Our specialists

Vasyl Pinchuk

The founder of the clinic. Plastic surgeon

Grand PhD in Medical sciences.
A professor at the Department of Combustiology and Plastic Surgery of P.L.Shupik NMAPE.
The Vice President of the Ukrainian Association of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgeons (UAPRAS).
The author of 217 scientific publications and 5 domestic plastic surgery manuals.
Work experience in the specialty - 33 years.

Ihor Zolotarenko

Medical director, Plastic surgeon

A member of the Ukrainian Association of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgeons (UAPRAS).
The author of 5 inventions and 12 articles, published in periodic specialized journals.
Work experience in the specialty - 11 years.

Anton Podorozhnii

Maxillofacial surgeon. Plastic surgeon

A member of the Ukrainian Association of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgeons (UAPRAS).
A full member of the European Association of Cranio Maxillo Facial Surgery (EACMFS).
A member of the Ukrainian Dental Implantologists Association
Work experience in the specialty - 17 years.

(Українська)

Естетична пластика – це хірургічне втручання, метою якого є базова та помірна корекція візуальних недосконалостей з мінімальним впливом. Цей вид пластики фокусується на покращенні зовнішнього вигляду пацієнта, вирішуючи проблеми, які не впливають на функціональність організму, однак спричиняють невдоволення чи дискомфорт. До рейтингу найпопулярніших входять такі процедури: корекція перших ознак старіння (омолодження), відновлення еластичності шкіри, зменшення або усунення надлишку жирової тканини на різних ділянках тіла, збільшення грудей за допомогою імплантів тощо. Водночас частину недоліків здатна усунути косметологія.

Пластична хірургія в Києві та Україні завойовує все більшу популярність, адже вона слугує надійним способом корекції вікових змін та вроджених і набутих недоліків зовнішності. Сучасна естетична хірургія дозволяє покращити зовнішній вигляд, омолодити обличчя й тіло з мінімальними ризиками та реабілітаційним періодом.

Не варто соромитися бажання виглядати молодшим або змінити деякі особливості зовнішності. Найкращі клініки пластичної хірургії в Києві надають послуги з удосконалення краси, їх метою є відповідальний підхід до піклування про зовнішній вигляд пацієнта.

Бути серед найкращих клінік пластичної хірургії передбачає мати довіру клієнтів. Тандем зусиль пацієнта і лікаря, взаємна відповідальність за результат операції – запорука успіху.

Ми виконуємо мрії пацієнтів, адже допомагаємо їм мати більш молодий та гарний вигляд. Точні дії хірургів коригують зовнішність, удосконалюють красу й зберігають здоров’я клієнтів. Позитивні результати операції роблять пацієнтів більш впевненими у собі, додають енергії й віру в свої сили.

Види процедур у «Цертус»

Види маніпуляцій залежать від зони втручання, завдань і методу корекції.

Процедури проводять на різних ділянках тіла:

 • обличчя, шия;
 • ділянка грудей;
 • ділянки рук, ніг;
 • живіт, стегна, сідниці;
 • інтимні зони.

Як пластична хірургія змінить життя

Після успішної естетичної пластичної операції у пацієнта неодмінно відбудуться різні зміни у житті – як фізичні, так і емоційні.

Зміни на ментальному рівні після операції з корекції зовнішності:

 • Підвищення самооцінки та впевненості. Багато людей, які робили естетичну пластику обличчя або тіла, стають більш впевненими у собі.
 • Покращення настрою. Після естетичної та реконструктивної пластики пацієнти відчувають радість і задоволення від досягнення бажаного зовнішнього вигляду. Це впливає на їхній загальний настрій та емоційний добробут.
 • Новий погляд на життя. Поліпшення зовнішності може сприяти зміні сприйняття світу. Люди стають відкритішими для нових можливостей.
 • Зміна стилю життя. Після операції деякі люди стають уважнішими до свого здоров’я та способу життя. Змінюється підхід до догляду за шкірою, харчування та фізичної активності.
 • Покращення соціального життя. Позитивні зміни у зовнішності можуть вплинути на взаємини. Люди аналізують свої нинішні контакти, позбавляються від токсичних, а також залучають нових друзів у своє життя.

Поліпшення на фізичному рівні

Естетична пластика може значно покращити фізичний стан людини, усунувши дефекти й недосконалості, що призводить до позитивних змін у зовнішньому вигляді й самопочутті. Далі наведемо два приклади.

Як ринопластика та ліпосакція змінять життя 

Пластика носа з корекцією дихання не лише надає обличчю більш гармонійного вигляду, але й забезпечує легкість дихання. А, наприклад, ліпосакція, спрямована на видалення надлишкового жиру, може допомогти не тільки сформувати більш підтягнутий силует, але й зменшити можливі болі, спричинені зайвою вагою й надмірним навантаженням на певні суглоби. Якщо хочете дізнатися докладніше, як операція змінить саме ваше життя, записуйтеся на консультацію до пластичного хірурга.

Естетична пластика: типи

Естетична хірургія включає різні процедури, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта. Серед них:

 1. Ринопластика (пластика носа). Процедура націлена на зміну форми чи розміру носа, а також поліпшення його пропорцій.
 2. Маммопластика (пластика грудей). Передбачає збільшення, зменшення (редукційна маммопластика) або моделювання молочних залоз з метою досягнення бажаної форми та симетрії.
 3. Ліпосакція. Процедура, спрямована на видалення надлишкового жиру з різних ділянок тіла.
 4. Підтяжка обличчя. Цей тип естетичної хірургії обличчя передбачає усунення ознак старіння й підтягування шкіри для створення молодшого вигляду.
 5. Блефаропластика (пластика повік). Процедура, метою якої є видалення надлишкової шкіри та жиру на ділянці верхніх і нижніх повік для усунення ознак старіння.
 6. Ліфтинг брів. Спрямований на підтяжку чола та брів для зменшення зморшок і надання обличчю молодшого та свіжішого вигляду.
 7. Збільшення губ. Операція для збільшення об’єму губ і корекції їхньої форми.
 8. Абдомінопластика. Хірургічна корекція форми живота, що передбачає видалення надлишкової шкіри та жиру.
 9. Отопластика. Зміна вушних раковин – форми й розміру, а також усунення асиметрії та деформацій.

Важливо пам’ятати, що результати операцій можуть відрізнятися, а будь-які процедури слід проводити тільки після консультації одного чи кількох естетичних пластичних хірургів. Фахівець зможе оцінити потреби та цілі пацієнта. Також пластичний хірург має проаналізувати усі ризики. Тому важливо піти до досвідченого лікаря з золотими руками.

Клініка пластичної та естетичної хірургії Certus

«Цертус» пропонує послуги з урахуванням комплексного підходу. Наприклад, підтяжку обличчя часто виконують у кількох зонах, а пластику шиї поєднують з корекцією підборіддя.

Періоди підготовки та реабілітації не менш важливі, ніж безпосередній процес пластичної операції. Цим етапам у клініці «Цертус» приділяють особливу увагу, оскільки вони мають максимально сприяти позитивним результатам операцій.

На підготовчому етапі пацієнту призначають консультації, огляди лікарів, здавання аналізів, особливу дієту та спосіб життя. Може знадобитися програма косметологічних процедур з метою покращення загоєння шкіри. На етапі відновлення після операції лікарі клініки супроводжують пацієнта, допомагаючи йому впоратися з тимчасовими неприємними наслідками й скоротити термін реабілітації.

Чому вибирають Certus: найкращі пластичні хірурги Києва і не тільки

Для результативного та якісного оперативного втручання звертайтеся до клініки пластичної хірургії Certus. Ми маємо багато переваг. Серед них:

 • Висококваліфіковані досвідчені пластичні хірурги. Кожен наш пластичний хірург має величезний стаж роботи. Наша клініка об’єднує найкращих пластичних хірургів України вищої категорії.
 • Сучасна методика. Ми дотримуємося сучасних практик пластичної хірургії, щоб досягти ідеального результату.
 • Оптимальні ціни на послуги. Вартість пластики серед клінік Києва та України є цілком прийнятною.
 • Якісна апаратура. Пластичні хірурги використовують інноваційне обладнання, завдяки чому здатні проводити більш ефективну діагностику й лікування у клініці.
 • Безпека. Наші лікарі працюють за сучасними протоколами у пластичній хірургії та анестезіології.
 • Чудова репутація за довгі роки діяльності. Центр пластичної хірургії Certus – одна з перших приватних клінік у Києві та Україні. Наші лікарі є фахівцями з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією.

Записуйтеся на консультацію естетичного пластичного хірурга, в ході якої ви зможете обговорити актуальні питання пластичної операції. Лікар надасть докладну інформацію та розповість, який метод для корекції зовнішності краще застосувати.

Реконструктивна хірургія

Також наш центр працює за напрямом реконструктивної хірургії. Тому ви можете записатися на консультацію пластичного хірурга щодо усунення дефектів покривних тканин. Завдання реконструктивної та естетичної хірургії – покращити стан пацієнта. І ми з ним чудово впораємося.

Customer Reviews

Anna*
18.04.2019
image
play
Darya*
14.09.2020
image
play
Catherine*
23.10.2019
image
play

The cost of the transaction includes:
1) Operation
2) Anesthesia
3) Implants (if used)
4) Compression underwear (if used)
5) Stay in the clinic with meals, round-the-clock medical support
6) Dressings, examinations
7) Medicines
*The cost of several operations in the complex will be lower due to savings on the duration of anesthesia and stay in the clinic.
*Payments are made in hryvnias at the commercial rate of sale of PrivatBank

USD EUR UAH

Facelifting

circular face lift

4100-5800 €

lower facelift and neck lift

3200-4100 €

lower facelift

2300-3100 €

endoscopic lift of the upper or middle part of the face

2000-3000 €

Endoscopic lift of the upper 2/3 of the face

3200-4000 €

eyebrow lift

1300-2300 €

neck lift

1600-2600 €

Blepharoplasty

Round blepharoplasty

1500-2500 (Українська) €

Upper blepharoplasty

800-1300 €

Lower blepharoplasty

800-1600 €

Plastic surgery of the corners of the eyes (Cantopexy / Cantoplasty)

600-1200 €

Rhinoplasty

Rhinoplasty

3200-4600 €

Plastic surgery of the tip of the nose / dorsum of the nose

2200-3000 €

Correction of the nose wings

700-1100 €

Nasal septum correction (septoplasty)

700-1100 €

Correction of the nasal turbinates (Vasotomy)

500-900 €

Revision/reconstructive rhinoplasty

4400-6500 €

Otoplasty

Otoplasty is unilateral

500-900 €

Otoplasty is bilateral

800-1300 €

Repeated reconstructive otoplasty on one side

800-1200 €

Сheiloplasty

Upper/lower lip plastic surgery

700-1300 €

Corner plastic surgery/lifting of the corners of the mouth (DAO resection)

500-900 €

Lipofilling of one lip

300-600 €

Lipofilling of the lips

450-800 €

Facial lipofilling

Nasolabial folds (infraorbital region, malar region)

300-500 €

One lip

200-300 €

Both lips

350-500 €

Laser Facial Skin Resurfacing

All face

800-1400 €

One zone (nose/upper lip/paraorbital/cheek/forehead)

400-800 €

Scars

250-550 €

Thread Facelift

Thread facelift

550 €

Nose correction

400 €

Extra thread for facelift

60 €

Extra thread for facelift reinforced

100 €

Wrinkle repair, 1 single thread

20 €

Wrinkle repair, 1 double thread

40 €

Mono threads 1 unit.

200 UAH

Screw threads 1 unit.

300 UAH

Cogg threads 1 unit.

1200 UAH

Neck Lift

Lifting of the lower 2/3 of the face and neck

3200-4100 €

lateral neck lift

1600-2600 €

Facial contouring/Bone grafting

Mandible angle reduction

1900-2400 €

Mandible angle augmentation

2000-3500 €

V-line (mandible angle reduction + chin bone surgery)

3200-3900 €

Orthognathia of the upper or lower jaw

3400-4600 (Українська) €

Segmental osteotomy

2900-3500 (Українська) €

Сheekbones reduction

2400-3100 €

Cheekbones augmentation

2900-3600 €

Cheek augmentation with implants

2300-3700 €

Frontoplasty (reduction of suprabrow arches)

3400-5100 €

Reduction of the suprabrow arches, temporal access

2200-2900 €

Adam's apple reduction

700-1100 €

Face feminization (frontoplasty + V-line + Adam's apple reduction)

6600-7800 €

Feminizing the voice

700-900 €

Пластика підборіддя

Endoprosthetics of the chin (Mentoplasty)

1600-2700 €

Bone grafting of the chin (Genioplasty)

2000-2800 €

Malarplasty

Cheekbone reduction (reduction)

2400-3100 €

Cheekbone augmentation (Malarplasty)

2900-3600 €

Cheekbone augmentation with implants

2300-3700 €

Removing lumps of Bisha

buccal fat pad removal

700-1200 €

Dimple creation

Dimplectomy (dimples on the cheeks)

500-900 €

Breast Augmentation

Breast Augmentation

3320-5320 €

Breast Augmentation with mastopexy

4120-5820 €

Breast Augmentation with elimination of tubular deformation

3920-5420 €

Replacement of breast implants

3820-5620 €

Breast Lift

Breast lift

2220-3920 €

Breast lipofilling

Breast lipofilling, one side (liposuction areas are paid additionally)

800-1700 €

Breast Reduction

Breast reduction

2720-4420 €

Nipple Correction/Areola correction

Areola shape correction

700-1300 €

Nipple and areola reconstruction

1100-1600 €

Nipple shape correction

300-350 €

Gynecomastia Surgery

Removal of mammary glands in case of gynecomastia (on one side)

800-1200 €

Tubular breast

Endoprosthetics of the mammary glands with elimination of tubular deformity

3920-5420 €

Poland syndrome

Poland syndrome surgery

2200-3200 €

Abdominoplasty

Mini abdominoplasty

1620-2220 €

Abdominoplasty

2420-4320 €

Liposuction

Face/neck/chin

720-1020 €

The back of the neck and suprascapular regions

920-1320 €

Front chest wall/mammary glands

920-1320 €

Backs

1120-1520 €

Lumbar region/flanks

1120-1520 €

Front abdominal wall

1220-2020 €

Pubic hair

720-920 €

Buttocks/sub-buttock folds

920-1320 €

Outer/inner/front surface of thighs

1020-1520 €

Knees/shins

820-1120 €

The back surface of the shoulders

1020-1320 €

The back and outer surface of the shoulders

1120-1520 €

Lipofilling

Breast (both sides)

800-1700 €

Buttocks (both sides)

800-1700 €

One lip

300-600 €

Lips

450-800 €

Nasolabial folds/undereye area/cheekbones

400-700 €

Anti-aging hand lipofilling

700-1200 €

Tissue sagging

300-600 €

Buttock Lift

Buttock lift

2020-2620 €

Endoprosthesis of the buttocks

3920-4420 €

Lipofilling of the buttocks (two sides) *the cost of liposuction zones is paid additionally. the operation is not performed without liposuction: 2 hours of anesthesia are included in liposuction, stay is included in liposuction; underwear is included in liposuction

800-1700 €

Thigh Lift

Thighs lift

2520-3120 €

Calf surgery

Cruroplasty (calf augmrntation)

2920-3320 €

Arm lift

Arm lift

1920-2520 €

A thread lift

Breast lift

550 €

Extra thread for lift

60 €

Extra thread for lift reinforced

100 €

Toe deformation correction

plastic surgery of the 1st toe from one side

1000-1200 €

plastic surgery of the 5th toe

500-600 €

Varicosity treatment

Endovenous laser coagulation (on the one hand, I category of complexity)

15300 UAH

Endovenous laser coagulation (on the one hand, ІІ category of complexity)

18400 UAH

Endovenous laser coagulation (on the one hand, ІІІ category of complexity)

23000 UAH

Miniflebectomy (I category of complexity)

5000 UAH

Miniflebectomy (ІІ category of complexity)

7500 UAH

Miniflebectomy (ІІІ category of complexity)

10000 UAH

Phlebectomy on one side (I category of complexity)

10100 UAH

Phlebectomy on one side (ІІ category of complexity)

17900 UAH

Phlebectomy on one side (ІІІ category of complexity)

27000 UAH

Sclerotherapy

100-300 €

Labiaplasty

labia minora reduction

500-600 €

Vaginoplasty

reduction of the vagina size

600-800 €

elimination of prolapse of the walls of the vagina

1500 €

Hymenoplasty

hymenoplasty

500-600 €

Male circumcision

correction of penis shape

150-500 €

Vasectomy

vasectomy

250-300 €

background
Schedule an appointment
Telegram Viber WhatsApp Messenger Instagram
Call Back
Thank you for your application.

Our experts will contact you soon. Your contact information will not be passed to the third persons.

Consultation
Consultation
Video
Consultation
Sign up for online consultation