1

Час стати
ідеальною

3D-моделювання:
досить уявляти - втілюй мрію

no-repeat
Safety

Безпека

Safety

Турбота

Safety

Природність

Безпека

Безпека – головний пріоритет в роботі клініки «Цертус». Нам довіряють більше 20 років. Заслужити довіру допоміг відповідальний підхід до здоров'я та краси пацієнтів. У пластичній хірургії існує ймовірність появи ускладнень після операцій, тому наше завдання – звести цю ймовірність до мінімуму.
Ми робимо необхідні кроки щодо мінімізації ризиків як на підготовчій стадії до операції, так і в ході реабілітації після неї. Обираючи методику оперування, хірурги клініки враховують і результати обстеження, і можливі наслідки застосування того чи іншого способу хірургічного втручання. Сучасні малотравматичні методи дозволяють не тільки скоротити термін загоєння ран і вірогідність побічних ефектів, але й уникнути ускладнень.
Наші хірурги ведуть роботу з підвищення рівня безпеки пластичних операцій як на практиці, так і у науковій сфері. Вони активно впроваджують нові методики пластики, вивчають наслідки їх використання, а результати своїх досліджень та накопиченого досвіду представляють в наукових роботах і публікаціях.
Сповідуючи принцип безпеки в пластичної хірургії, ми очікуємо такого ж серйозного підходу і від нашого пацієнта. Дотримання плану лікування, рекомендацій лікаря, співпраця на всіх етапах реабілітації – все це допомагає досягти бажаних результатів.

Турбота

Пластичні операції передбачають зміни зовнішності. Вони можуть бути як незначними, так і стосуватися суттєвих корекцій обличчя та тіла. Для пацієнта подібні маніпуляції завжди пов'язані з переживаннями та побоюваннями щодо успішності операції.
Персонал клініки «Цертус» усвідомлює всі тонкощі пластичної хірургії та складнощі, через які проходить пацієнт. Наші співробітники створюють максимально комфортні умови для пацієнтів, забезпечуючи їм теплу атмосферу, увагу і турботу.
Омолодження та корекція зовнішності – процеси, що вимагають від пацієнта часу, терпіння, зусиль. З огляду на важливість позитивних емоцій та впевненості в успіху, в клініці працює менеджер з щастя. Він надає психологічну підтримку пацієнтові, допомагає йому зберігати позитивний настрій, виявити і зміцнити мотивацію, що спонукала скористатися послугами пластичного хірурга.

Природність

Виглядати гарнішими та молодшими – не єдина мета пластичних операцій. Не менш важливим виступає критерій природності. Отримати вдосконалені елементи обличчя або тіла, які пацієнт та його оточення сприймають як природні, – і є найкращий результат пластичної операції.
Страх ненатуральності – одна з найбільш поширених причин відмови від пластичної хірургії. Такий ризик присутній, і, розуміючи це, в клініці «Цертус» проводять операції в такий спосіб, щоб хірургічні маніпуляції забезпечували результати, які складно відрізнити від природніх. У той же час, хірурги нашої клініки завжди враховують побажання пацієнтів.
Підготовка шкіри до операції та її відновлення після неї суттєво допомагають досягти позитивних ефектів пластики. Малоінвазивні та косметологічні процедури, які застосовують на підготовчому та відновному етапах, спрямовані на поліпшення кровообігу і прискорення процесу загоєння шкіри, внаслідок чого такі процедури сприяють природньому зовнішньому вигляду обличчя та тіла.

Ми команда професіоналів,
що люблять свою справу.

Пінчук Василь Дмитрович

Засновник і керівник клініки. Пластичний хірург

Засновник і керівник клініки. Пластичний хірург.

Директор приватної клініки «Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини «Цертус».
Професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
Президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Член Міжнародної конфедерації пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії (IPRAS).
Хірург вищої категорії. Доктор медичних наук.
Автор 217 наукових публікацій і 5 вітчизняних посібників для пластичних хірургів.

Стаж роботи за фахом – 32 роки.

Замковий Вадим Вікторович

Головний лікар

Лікар-хірург першої категорії приватної клініки «Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини «Цертус».

Лікар-хірург міського центру пластичної мікрохірургії й хірургії кисті Київської міської клінічної лікарні № 3.

Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

Стаж роботи за фахом – 24 роки.

Ткач Олег Сергійович

Пластичний хірург

Кандидат медичних наук за фахом «хірургія».

Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).
Національний секретар Міжнародної асоціації естетичних пластичних хірургів (ISAPS) в Україні.
Член Міжнародної конфедерації пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії (IPRAS).
Член Міжнародної асоціації пластичної регенеративної хірургії (ISPRES).

Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).
Відповідальний секретар журналу «Пластична, реконструктивна й естетична хірургія».
Автор і співавтор більше 70 наукових робіт, опублікованих у періодичних фахових українських та зарубіжних журналах.
Має 10 патентів України.

Стаж роботи за фахом – 14 років.

Золотаренко Ігор Олегович

Завідувач стоматологічним відділенням медичного центру Certus

Член Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів.

Щелепно-лицевий, пластичний хірург, імплантолог.

Автор 5 винаходів, 12 статей в періодичних фахових виданнях.

Стаж роботи за фахом – 10 років.

Журавель Олексій Юрійович

Лікар-оториноларинголог

Хірургічна спеціальність «хірург-отоларинголог», пластичний хірург.
Член Європейського ринологічного товариства.
Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

Автор 12 опублікованих наукових робіт.

Стаж роботи за фахом – 6 років.

Рогаль Світлана Володимирівна

Лікар дерматолог-косметолог

Член Міжнародної асоціації медицини антистаріння.
Член Української асоціації естетичної медицини.

Загальний лікарський стаж – 13 років.
Стаж роботи за фахом – 6 років.

Чому Цертус

ДОСВІД

ДОСВІД

Одна з перших приватних клінік
в Україні.

НАВЧАЛЬНА БАЗА

НАВЧАЛЬНА БАЗА

Єдина в Україні навчальна база, де проводять державні курси підвищення кваліфікації лікарів із пластичної хірургії обличчя.

РОЗТАШУВАННЯ

РОЗТАШУВАННЯ

Клініка розташована на території багатопрофільної лікарні, що забезпечує повноту надання медичної допомоги та гарантує безпеку пацієнтів.

ОСНОВАТЕЛЬ

ОСНОВАТЕЛЬ

Засновник і керівник клініки - Президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

РАЗРАБОТКИ

РАЗРАБОТКИ

Ми займаємося власними розробками, впроваджуємо їх в міжнародну практику (публікації в профільних виданнях, наукові роботи, патенти).

ВРЕМЯ

ВРЕМЯ

Час перебування пацієнта під наркозом і термін реабілітації скорочені більш ніж на 30% за рахунок великого досвіду і високої майстерності наших фахівців.

Про нашу роботу в цифрах

24

роки практики

30450

обслужених пацієнтів

20150

успішних пластичних операцій

25750

надано косметологічних послуг

215

наукових публікацій наших лікарів

16

патентів на винаходи у наших хірургів

Етапи розвитку клініки

1994

Відкрилася клініка.

1997

Впроваджено технологію лазерного шліфування шкіри.

1999

Впроваджено технологію малоінвазивних ендоскопічних омолоджуючих операцій на обличчі.

2003

Перелік послуг, що надаються, доповнився ЛОР-послугами.

2005

В арсеналі з'явилися косметологічні послуги як важлива складова процесу підготовки та реабілітації пацієнтів.

2007

Клініка стала навчальною базою післядипломної освіти лікарів з пластичної хірургії.

2014

Засновник і директор клініки став президентом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

2017

Відкрилося відділення стоматології.

Ми створюємо більше, ніж красу

Відгуки

Месяц назад делала маммопластику у Ткач Олега Сергеевича! Ну что я хочу сказать..это врач от Бога..очень щепетильный, внимательный, руки у него золотые. Я получила именно то, что хотела..очень советую его как специалиста с большой буквы! Весь персонал отличный..отдельный привет Наташеньке..очень все внимательные, добрые. Спасибо вам огромное ..ну и да..я к вам ещё вернусь !!!)))

Алена, 04.01.2019

3 месяца назад сделала риносептопластику. И теперь могу сказать- результатом мегадовольна!!! Хорошо дышу благодаря усилиям доктора ЛОРа Журавель Алексей Юрьевич! А форма носика великолепна благодаря умелым рукам Замкового Вадима Викторовича! Спасибо им большущее!! Рекомендую эту клинику всем!! Доброжелательный и очень душевный медперсонал!! И вдвойне приятно что весь мой процесс ( операцию и после операции) контролировал директор клиники- Пинчук Василий Дмитриевич)) Чувствовалось что он осведомлён о всех пациентах в клинике. Моя соседка по палате это тоже заметила!Однозначно, клиника Цертус- лучшая!!

Наталья, 23.12.2018

Хочу поблагодарить моего хирурга Вадима Викторовича Замкового за прекрасную работу - в сентябре я делала у него подтяжку шеи и осталась очень довольна! Профессионализм врача, отношение всего персонала клиники, информирование о малейших нюансах, комфорт палат - все на высшем уровне!!! Буду советовать всем и сама в следующий раз только к Вам!

Анна, 19.12.2018

Спасибо большое за осуществление мечты профессору Пинчуку Василию Дмитриевичу! Делали подтяжку груди. Осталась очень довольна, теперь комплексы в прошлом! А так же хотелось бы поблагодарить отзывчивый и доброжелательный персонал клиники в столь важный период реабилитации :)

Татьяна, 17.12.2018

Хочу выразить огромную благодарность коллективу Certus, и конечно же отличному хирургу Ткачу О.С. Операция по увеличении груди прошла отлично, и я более чем довольна результатом. Изначально сомневаясь с подбором размера груди, решила довериться мнению врача - и я даже представить не могла, что он так попадет в точку. В общем, огромное вам спасибо, не могу оторваться от зеркала)

Дарья, 10.12.2018

background
Записатися на консультацію
background

Ліцензії

Послуги
  • Естетична хірургія
  • Ін'єкції краси
  • Косметологія
  • ЛОР-послуги
  • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація