Стоматологія

Краса й здоров’я зубів – це важлива складова доброго самопочуття, впевненості в собі, відкритості навколишньому світу. Тому в лікуванні не варто забувати й про естетику. У клініці «Цертус» підходять до вирішення естетичних завдань комплексно. Послуги нашої стоматології спрямовані на досягнення здоров’я ротової порожнини й гармонії посмішки з рисами обличчя.

Багато клінік, як і наша, займаються лікуванням зубів. Але нам ще й вдається залишатися експертами в області краси.

Стоматологічні послуги в нашій клініці

До нас можна звернутися з будь-якими проблемами, що вимагають професійного стоматологічного рішення, адже ми надаємо широкий спектр послуг.

 • Імплантація. Передбачає вживлення титанового імплантату в кістку верхньої і/або нижньої щелепи, що виконуватиме роль опори (замість кореня втраченого зуба). На нього згодом фіксують знімні зубні протези або штучні коронки.
 • Ортодонтія. Спрямована на формування правильного прикусу, привабливої й здорової усмішки. У цьому розділі стоматології використовуються різні методи й сучасні системи – металеві, керамічні, сапфірові.
 • Ортопедія. Направлена ​​на відновлення цілісності зубощелепної системи, нормальної жувальної функції, естетичності посмішки. Для цього може виконуватися корекція форми, зміна положення зубів. Можуть застосовуватися знімні (протези) і незнімні конструкції (накладки, люмініри, керамічні вкладки, вініри).
 • Відбілювання. Ця процедура передбачає зміну кольору зубів на світліші відтінки. Щоб отримати відчутний ефект, досить одного сеансу.
 • Пародонтологія. Призначена для діагностики та лікування проблем пародонта (навколозубних тканин) – кісткової тканини, ясен. Найпоширенішими пародонтологічними захворюваннями є гінгівіт, пародонтоз, пародонтит.
 • Терапія. Використовує переважно консервативні методи лікування зубів і слизової рота, займається відновленням естетики, а також діагностикою та профілактикою стоматологічних захворювань.
 • Хірургія. Дозволяє проводити оперативне лікування хвороб порожнини рота. В її рамках проводиться видалення зубів, зубозберігаючі операції, подовження коронкової частини зуба, альвеопластика, гінгівопластика, вестибулопластика.
 • Ендодонтія. Займається усуненням інфекції, що розвинулася всередині канальної системи кореня. Лікування проводиться під рентген-контролем і із застосуванням сучасної техніки.

Перед призначенням лікування пацієнт проходить консультацію лікаря, а також повноцінну діагностику, що може включати ряд обстежень.

Доступність і безболісність

За рахунок того, що стоматологія – це структурний компонент нашого медичного центру, ми є професіоналами своєї справи. У нас працюють досвідчені анестезіологи, завдяки чому хірургічні стоматологічні операції у виконанні наших лікарів безболісні. Серйозне лікування й видалення зубів може виконуватися під загальним наркозом, тому пацієнти не відчують жодного болю й дискомфорту.

У нашій клініці є все для того, щоб надавати якісні стоматологічні послуги: досвідчені фахівці, інноваційне обладнання, сучасні матеріали й препарати. Ми допомагаємо повертати вам гарну посмішку!

Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію