Імплантація

Дентальна імплантація — це процес вживлення в кістку верхньої і нижньої щелеп титанового імпланта, який формою нагадує гвинт і по суті виступає аналогом кореня втраченого раніше зуба. Згодом, після завершення етапу інтеграції (приживлення), імпланти використовуються в якості опор, на які фіксуються або штучні коронки (замінюють втрачені зуби), або знімні зубні протези (в цьому випадку імплантати сприяють адекватній фіксації протеза в порожнині рота).

Основною умовою для проведення дентальної імплантації є наявність достатньої кількості і якості кісткових структур щелеп. Оцінити стан кісткової тканини щелеп в повному обсязі дозволяє проведення комп’ютерної томографії. Дане дослідження є обов’язковим для складання плану реабілітації за допомогою дентальних імплантів.

У тих випадках, коли є дефіцит кісткових тканин, на етапі попередньому дентальної імпланатаціі або паралельної з нею, проводяться операції, спрямовані на збільшення обсягу кістки (горизонтальна або вертикальна аугментація кістки, синус-ліфт, розщеплення альвеолярного гребеня, спрямована кісткова регенерація). Також, важливою умовою довгострокової служби дентальних імплантів є адекватний стан навколишніх м’яких тканин. Тому, все більше заслуженої уваги приділяється питанням хірургічної корекції м’яких яких тканин, що оточують імплант (м’ягкотканинна аугментація, трансплантація сполучнотканинних клаптів, вестибулопластика).

На сьогоднішній день, дентальна імплантація — це єдина методика, що дозволяє реабілітувати пацієнта з адентією в повному обсязі без залучення в процес сусідніх зубів.

Консультацію проводить
Золотаренко Ігор Олегович

Золотаренко Ігор Олегович

Щелепно-лицевий, пластичний хірург

Ціни

Назва послуги

Ціна

UAH EUR USD

Встановлення дентального імплантату, від

400 €

Розкриття імпланта і встановлення формувача ясен, від

25 €

Операція «закритий сінус-ліфт» (без врахування матеріалу)

200 €

Операція «відкритий сінус-ліфт» (без врахування матеріалу)

350 €

Аугментація альвеолярного гребеня (без врахування матеріалу), від

150 €

М'якотканинна аугментація, від

50 €

background
Записатися на консультацію
Послуги
  • Естетична хірургія
  • Ін'єкції краси
  • Косметологія
  • ЛОР-послуги
  • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація