Ми працюємо!

Підбір косметики для догляду за обличчям

Кожна жінка рано чи пізно починає серйозно замислюватися, як правильно доглядати за обличчям та піклуватися про шкіру. Питання вибору косметики виходить на перший план. Важливо і те, як і коли косметику використовувати. Тут значення мають принципи регулярності, послідовності та системності. Комплексний догляд покращує зовнішній вигляд обличчя і забезпечує профілактику старіння шкіри.

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

На ринку представлені десятки косметичних брендів. Інформація про них суперечлива, що ускладнює вибір.

Існує 4 класи засобів для догляду за шкірою обличчя:

  • Косметика мас-маркету.
  • Аптечна косметика.
  • Преміальна косметика.
  • Професійна косметика.

Продукція мас-маркету загальнодоступна і займає нижній ціновий сегмент. Вона малоефективна, так як характеризується низькою концентрацією активних речовин або їх відсутністю. Не проходить достатньої перевірки і контрольованих досліджень. База такої косметики може містити небезпечні консерванти або токсичні речовини.

До складу аптечної та преміальної косметики входять натуральні компоненти і безпечні консерванти. Концентрація активних інгредієнтів вище, ніж в мас-маркеті. Аптечна косметика позиціонує себе як лікувальна, для вирішення проблем шкіри, і рекомендується фахівцями нашої клініки. Преміальний клас має вишуканий дизайн і продається в бутіках з вагомою націнкою за престиж. Важливий момент: заводи з виробництва одного і того ж бренду можуть випускати продукцію різної якості в залежності від кінцевої країни реалізації.

Професійна косметика є найбільш ефективною з перерахованих вище і призначена для процедур у косметолога. Для її застосування необхідна спеціальна освіта. Вона містить високу концентрацію активних речовин, тому вимагає ретельного підбору. Якщо косметика підібрана неправильно, вона може викликати побічні реакції у вигляді почервоніння, подразнень, лущення або алергії. Виробники професійних засобів пропонують окремі лінії для догляду за обличчям в домашніх умовах.

Лікарі-косметологи клініки «ЦЕРТУС» допоможуть підібрати косметичні засоби та розкажуть всі нюанси їх використання з метою системного догляду за обличчям. Тільки в разі відповідального підходу до застосування косметики, вона стає дієвим інструментом у підтримуванні молодості шкіри.

Консультацію проводить
Рогаль Світлана Володимирівна

Рогаль Світлана Володимирівна

Лікар дерматолог-косметолог

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Консультация дерматолога-косметолога первичная

500 грн.

Консультація дерматолога-косметолога повторна

350 грн.

background
Записатися на консультацію

Додати відгук

Рейтинг:
Ваш відгук надіслано, дякуємо!
Послуги
  • Естетична хірургія
  • Ін'єкції краси
  • Косметологія
  • ЛОР-послуги
  • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію