Ми працюємо!

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія до/після

Терапевтична стоматологія до/після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Що таке терапевтична стоматологія й чим вона відрізняється від інших напрямів? Терапевтична стоматологія – один із напрямів стоматології, який займається профілактикою, діагностикою та консервативним лікуванням захворювань зубів, ясен, слизової оболонки порожнини рота, а також естетикою. Вона є основою для проведення подальших етапів лікування: імплантації, протезування, ортодонтичного і пародонтологічного лікування. Від якості санації осередків інфекції залежить як успішність кінцевого результату лікування, так і здоров’я організму в цілому. Основна мета терапевтичної стоматології полягає в збереженні зубів, запобіганні негативного впливу і їх можливого руйнування.

Послуги стоматолога-терапевта

Терапевтична стоматологія передбачає комплекс процедур, спрямованих на проведення лікувальних і профілактичних заходів з метою збереження здоров’я порожнини рота, зубів і ясен. Фахівці клініки «Цертус» в рамках терапевтичної стоматології надають різноманітні послуги.

Послуги терапевтичної стоматології

До терапевтичної стоматології відноситься наступний перелік процедур і заходів:

 • діагностика і лікування захворювань зубів, пов’язаних з каріозними і некаріозними ураженнями зубної емалі;
 • лікування та пломбування зубних каналів з використанням найсучасніших матеріалів, ідентичних натуральним тканинам, і ефективних технік;
 • моделювання частин зуба – відновлення видалених або пошкоджених фрагментів з поверненням зубу механічних і естетичних властивостей (відновлення форми коронкової частини і кольору емалі);
 • професійна гігієна порожнини рота;
 • відбілювання зубної емалі;

Стоматологічне обстеження

Попередньо проводиться обстеження, яке дозволяє оцінити стан ротової порожнини пацієнта, тип і ступінь проблеми при її наявності.

Методи діагностики

Крім проведення огляду ротової порожнини терапевтична стоматологія використовує різні методи діагностики для оцінки стану зубів і виявлення стоматологічних захворювань:

 • Аналіз реакції на холодне і гаряче. Дозволяє визначити пульпіт, каріозне руйнування, періодонтит та інші патології.
 • Рентгенологічне дослідження. Отримане зображення дозволяє визначити стан зуба. Рентгенівський знімок виявляє проблемні області.

Для діагностики додатково може використовуватися стоматологічний мікроскоп. Використання мікроскопа дозволяє високоточно оцінити положення, стан і структуру зуба на клітинному рівні.

Професійна гігієна порожнини рота

Зубний наліт, який може утворюватися в результаті неповноцінної гігієни порожнини рота або нечастого відвідування стоматолога, несе загрозу здоров’ю не лише зубів, але і всьому організму. Якщо він наявний протягом тривалого часу, то за допомогою зубної щітки або флосу позбутися від нього не вийде. Через це виникає потемніння емалі, неприємний запах, зубні камені різної твердості, карієс або пародонтоз. 

Процедура, як-от професійне чищення зубів, яку пропонує наша клініка, дозволяє не допустити подібних ускладнень і запобігти псуванню структури зуба. Рекомендується проводити вказану процедуру приблизно раз на пів року.

Що може порадити стоматолог-терапевт для запобігання ускладненням

Стоматолог допоможе правильно підібрати зубну щітку, пасту, ополіскувач і зубну нитку, а також навчить грамотно ними користуватися, щоб зберегти здоров’я зубів.

Лікування зубів і ясен

Стоматолог-терапевт найчастіше стикається у своїй практиці з такими захворюваннями:

 • Карієс. Лікування карієсу залежить від ступеня захворювання. Якщо він утворився недавно і ще має вигляд маленької плямки, то цілком достатньо легкого обточування верхнього шару емалі, а після цього – фторування зуба, воно також служить профілактикою карієсу, а не лише його лікуванням. Профілактичний огляд дозволяє виявити це захворювання на ранніх стадіях та запобігти ускладненням.
 • Пульпіт. При цьому захворюванні карієс вже підібрався до каналу зуба і заразив його. Завдання стоматолога в такому випадку – прочистити і продезінфікувати уражений канал. Потім в нього вставляється штифт і над ним встановлюється фрагмент коронкової частини або ж пломба. У деяких випадках потрібне протезування, в інших достатньо виконати лише лікування кореневих каналів.
 • Періодонтит (запалення періодонта). Уражені ділянки обробляють спеціальною пастою, що сприяє загоєнню. Також може застосовуватися професійна ультразвукова чистка. Залежно від ступеня періодонтиту пацієнтові призначають певні ополіскувачі і зубні пасти, які дозволяють підтримувати гігієну рота.

Профілактичний огляд та лікування під мікроскопом

Всі процедури виконуються за допомогою якісних сучасних матеріалів, які є ефективними і безпечними.

Адгезивне мікропротезування і шинування зубів

В рамках адгезивного мікропротезування, яке здійснюється без обточування, використовується високоміцне скловолокно. Воно дозволяє відновити один-два зуби шляхом їх кріплення до сусідніх зубів. Щоб забезпечити надійне скріплення, використовується з’єднувальна балка і адгезив. До балки прикріплюється світлополімеризуючий зуб.

У цього методу є кілька важливих переваг:

 • міцна конструкція;
 • підходить людям, які мають схильність до алергії на металеві протезуючі компоненти;
 • не пошкоджується емаль;
 • функціональність зубів не змінюється;
 • зубні нерви залишаються неушкодженими;
 • проводиться за один сеанс;
 • доступна ціна на процедуру.

Шинування дозволяє зміцнити рухливі зуби і тим самим запобігти їх випадінню. Процедура є методом лікування захворювань пародонту, в тому числі важких форм пародонтиту. Також шинування запобігає розвитку запалення ясен і інших патологічних станів.

Огляд, профілактика та професійне лікування зубів у клініці «Certus»

У клініці «Certus» в комфортних умовах ви зможете пройти високоточну діагностику, отримати якісне лікування і скористатися послугами профілактичної спрямованості, які дозволять зберегти здоров’я ротової порожнини.

Консультацію проводить
Прокопович Наталія Юріївна

Прокопович Наталія Юріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонт

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Консультація

350 грн.

Консультація зі складанням плану лікування

550 грн.

Пломба з склоіономера

550 грн.

Пломба з фотополімеру

700 грн.

Реставрація зубів

1200 грн.

Художня реставрація зуба

2300 грн.

Тимчасова пломба зі склоіономерного цемента (1 зуб)

250 грн.

Герметизація фісур 1 зуб

700 грн.

Покриття зуба десенситайзером

350 грн.

Накладення кофердама, Optragate

170 грн.

Усунення скола зуба

500 грн.

background
Записатися на консультацію
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію