Офіційні правила участі в активації Certus і Dr.Dudikova в Facebook і Instagram
Новини

Офіційні правила участі в активації Certus і Dr.Dudikova в Facebook і Instagram

Офіційні правила участі в активації Certus і Dr.Dudikova в Facebook і Instagram

1. Організаційні умови:

1.1. Активація проходить на сторінках клініки Certus і Dr.Dudikova в Facebook (https://www.facebook.com/certus.com.ua/ і https://www.facebook.com/DudikovaKateryna ) і Instagram (https://www.instagram.com/certus_plastic/ і https://www.instagram.com/dr.dudikova/)

1.2. Термін дії активації з 28 листопада по 19 грудня 23:59 2019 включно. Результати будуть названі 20 грудня 2019.

1.3. Організатор – ПП “Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини Цертус”

2. Умови участі в активації:

2.1. Для того, щоб взяти участь в активації, необхідно виконати умови активації: підписатися на сторінки клініки Certus (https://www.instagram.com/certus_plastic/), Dr.Dudikova (https://www.instagram.com/dr.dudikova/) клініки Доктора Дудікова (https://www.instagram.com/dr.dudikova_clinic/) в Instagram і вказати в коментарі під постом назву пластичної операції.

2.2. Кожен учасник може розміщувати будь-яку кількість коментарів.

2.3. До участі в активації запрошуються всі громадяни України.

2.4. Беручи участь в активації, учасник конкурсу підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними.

3. Заохочення (подарунки) активації:

3.1. Переможець отримує право на проведення пластичної операції в клініці “Certus” у головного хірурга клініки, професора Пінчука Василя Дмитровича. У подарунок включена сама операція, всі витратні матеріали, наркоз і перебування в палаті 1 добу. Окремо оплачується тільки вартість імплантів (в залежності від операції).

Переможець буде визначений серед усіх учасників активації за допомогою спеціального ресурсу www.random.org в мережі Інтернет (далі – Ресурс) способом, що виключає можливість впливу будь-якої особи на результати такого розіграшу. За результатами проведеного розіграшу Ресурсом буде автоматично визначено учасника, який набуває право на отримання Заохочення, за умови виконання всіх умов активації.

3.2. Подарунок активації не підлягає обміну і поверненню. Його не можна передавати третім особам. Грошова і/або будь-яка інша компенсація подарунка не видається.

3.3. Інформація про одержувача подарунка активації буде розміщена на сторінках Certus і Dr.Dudikova в Facebook (https://www.facebook.com/certus.com.ua/ і https://www.facebook.com/DudikovaKateryna ) і Instagram (https://www.instagram.com/certus_plastic/ і https://www.instagram.com/dr.dudikova/)

3.4. Для отримання подарунка Переможець повинен вийти на зв’язок з адміністратором сторінки (шляхом написання повідомлення).

4. Інші умови:

4.1. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

4.2. Організатор залишає за собою право вносити зміни і доповнення до умов і термінів проведення конкурсу з обов’язковим їх оприлюдненням на сторінці.

4.3. Організатор не несе відповідальності за достовірність інформації, отриманої від учасників конкурсу інформації.

Усі новини
Поширити
Послуги
  • Естетична хірургія
  • Лапароскопічна хірургія
  • Ендокринна хірургія
  • Ін'єкції краси
  • Косметологія
  • ЛОР-послуги
  • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію