Хірургія

Хірургічна стоматологія - це розділ стоматології, який спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань ротової порожнини. Він включає в себе наступні напрямки

Хірургічна стоматологія представляє собою наступні напрямки:

Видалення зубів ( у т.ч. ретинованих, дистопованих)

У сучасній хірургічній стоматології видалення зубів є крайнім заходом, до якого удається лікар, у випадках значного руйнування тканин зуба і неможливості їх відновлення, при неправильному розташуванні зуба, що у свою чергу призводить до порушення функціонування всієї зубо-щелепної системи і є причиною формування неправильного прикусу зубів, призводить до пошкодження м’яких тканин та утворення запальних процесів.

Зубозберігаючі операції

На сьогоднішній день однією з основної мети, в стоматології, є збереження зубів. Тому, зубозберігаючі операції- пріорітетний напрямок хірургічної стоматології.Оперативне лікування гострих запальних явищ (періостальний абсцес, гострий перикоронарит).До виникнення абсцесів може призвести ускладнення деяких захворювань та патологій зубів, таких як карієс, неправильний прикус, а також носіння неправильно виготовлених зубних протезів. Лікуванням абсцесів являється їх всриття та призначення курсу антибіотикотерапії.

Резекція верхівки кореня зуба

Утворення кіст біля верхівки кореня зуба є наслідком хронічного запалення в зубному каналі у випадках недоцільно проведеного ендодонтичного лікування чи ускладнення карієсу. У випадках, коли консервативне лікування кісти не приводить до успіху, удаються до оперативного лікування, шляхом видалення кісти повністю, разом з оболонкою і пошкодженою ділянкою верхівки кореня зуба.

Пластика вуздечок

Аномалії кріплення та форми вуздечок губ і язика є показанням для проведення пластичної корекції. У зворотньому випадку ця патологія призведе до обмеженості функції смоктання у новонароджених, а в більш дорослому віці- стане причиною порушення формування мови, правильної звуковимови та порушення прикусу і жувальних функцій. Пластика вуздечок губи та язика- це малоінвазивна операція, направлена на відновлення нормального харчування, дихання та мовних функцій пацієнта, запобігає неправильному формуванню прикуса та захворювань пародонта в майбутньому.

Хірургічне видовження коронкової частини зуба

Це оперативне втручання, під час котрого вивільнюється необхідна кільість підясневих тканин зуба та формується новий ясенний контур.

Гінгівопластика

Ця операція виконується з метою покращення естетичного та структурного стану тканин ясен. Відбувається вирівнювання висоти ясен, з метою видалення зайвих тканин, для покращеня структури тканин, для есетики посмішки.

Альвеопластика

Це операція, котра дозволяє правильно сформувати альвеоральний гребінь у випадку його атрофії, різноманітних дефектів чи травм перед протезуванням.

Вестибулопластика, чи пластика мілкого пересінку рота

Направлена на збільшення простору між яснами і внутрішньою частиною щік та губ. Мілкий пересінок рота не лише косметичний дефект. Для нього характерне надмірний натяг ясен, котрий призводить до різного ступеню оголення шийок та коренів зубів, кровоточивості ясен.

Консультацію проводить
Золотаренко Ігор Олегович

Золотаренко Ігор Олегович

Щелепно-лицевий, пластичний хірург

Ціни

Назва послуги

Ціна

Видалення зуба

≥ 450 грн.

Атипове видалення зуба

≥1600 грн.

Видалення 8-го зуба

≥ 1000 грн.

Видалення молочного зуба

200 грн.

Хірургічне подовження клінічної коронки зуба

1100 грн.

Лікування альвеоліту

≥ 210 грн.

Періостотомія, розтин абсцесу

360 грн.

Видалення слизово-окісного «капюшона»

≥ 370 грн.

Резекція верхівки кореня зуба

≥ 3700 грн.

Пластика вуздечки губи

≥ 780 грн.

Пластика присінка порожнини рота

≥ 1870 грн.

Пластика вуздечки язика

≥ 1050 грн.

background
Записатися на консультацію
Послуги
  • Естетична хірургія
  • Ін'єкції краси
  • Косметологія
  • ЛОР-послуги
  • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація