Ми працюємо!

Ортодонтія (виправлення прикусу)

Ортодонтія – розділ стоматології, який займається корекцією проблем прикусу та положення зубів, дозволяє пацієнту у будь-якому віці набути здорової, гарної посмішки. Ортодонтичне лікування зубів потребує високої професійної кваліфікації лікаря-ортодонта. Виправлення прикусу забезпечує рівномірний розподіл навантаження на зубний ряд і дозволяє зубам менше стиратися, що є профілактикою захворювань суглобів щелеп.

Ортодонтія до після

Ортодонтія до після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

За допомогою ортодонтичного лікування пацієнти мають можливість виправити прикус, отримати рівні і красиві зуби, поліпшити здоров’я ротової порожнини і організму в цілому. У клініці «Цертус» свої послуги надає безліч лікарів різної спеціалізації, тому, якщо вас цікавить досвідчений спеціаліст в Києві, фахівця зазначеного профілю ви знайдете у нас.

Що таке ортодонтичне лікування

Своєю назвою ортодонтія, як розділ стоматології, зобов’язана грецькій мові, з якої було взято словосполучення, яке дослівно перекладається як «прямий зуб» або «правильний зуб». Ортодонтичні проблеми є досить поширеним явищем серед населення, тому ортодонт – затребуваний фахівець, до якого звертається багато пацієнтів. У той же час, ортодонтія розвивається і це дозволяє їй надавати все більше можливостей для ефективного лікування.

Часто виникає питання, в якому віці можна звернутися до кваліфікованого лікаря, щоб він міг почати працювати над усуненням проблем прикусу та положення зубів у зубному ряду. Раніше вважалося, що до лікування можна приступити не раніше підліткового віку. Насправді, вже сьогодні є конструкції, які дозволяють проводити корекцію як дітям, так і дорослим.

Звичайно ж, краще ортодонтія справляється зі своїми завданнями у випадку з пацієнтами дитячого і підліткового віку. Насамперед батькам необхідно стежити за тим, як і чим харчується їхня дитина, чи вистачає в раціоні твердої їжі. Якщо у дитини є проблеми з пережовуванням, вона постійно смокче пальчик і постійно дихає ротом, можливо, її батькам необхідно звернутися за консультацією до ортодонта. Лікар порекомендує комплекс лікувально-профілактичних процедур зі спеціальними пластинками і тренажерами для вирівнювання зубів, які допоможуть запобігти розвитку серйозних проблем в майбутньому.

Якщо ж неправильний прикус вже сформований, спеціаліст визначить, як і коли варто починати лікування. Теоретично, прикус можна виправити навіть в похилому віці. Все залежить від того, скільки у пацієнта залишилося зубів, в якому стані перебувають тканини пародонту. Природно, що чим старша людина, тим нижче компенсаторні можливості її організму.

У кожному конкретному випадку стоматолог вирішує, які системи корекції можна застосувати. Адже для того, щоб точно знати, який саме спосіб лікування буде найбільш ефективним, необхідно обстежити пацієнта. Лікар-ортодонт в місті Київ, який працює в клініці «Цертус», проводить консультації, що допомагають визначити наявність ортодонтичних проблем і визначити найбільш оптимальні шляхи їх усунення.

У яких випадках потрібна консультація та лікування в клініці у лікаря-ортодонта

Досвідчений спеціаліст визначає чи є у пацієнта показання до ортодонтичного лікування тільки після збору анамнезу, клінічного огляду, аналізу здоров’я порожнини рота, створення зліпків зубів, проведення рентгенографії.

Лікування в клініці може знадобитися в таких випадках:

 • Дистальний прикус. В цьому випадку верхні передні зуби виступають значно вперед відносно нижніх.
 • Мезіальний прикус. Верхня щелепа розвинена менше при тому, що нижня виступає вперед.
 • Дистопія. Зуби нижнього і верхнього ряду знаходяться не на своїх місцях, зміщуючись в бік від свого нормального розташування.
 • Відкритий прикус. При змиканні щелеп є щілина між нижнім і верхнім рядами зубів.

Якщо у вас або вашої дитини є проблеми з прикусом, запишіться на консультацію до ортодонта в Києві. Після обстеження він зможе точно сказати, як можна скорегувати дефект. Навіть якщо ви не впевнені в тому чи дійсно є проблема, прийом не буде зайвим.

Чому вирівнювання зубів та виправлення прикусу є необхідними

Ортодонтія покликана допомагати пацієнтам зі схильністю до розвитку патологічного прикусу, а також тим, хто вже має такі труднощі. Ортодонтична допомога необхідна з декількох причин:

 • Неправильний прикус – це проблема з розподілом жувального навантаження та деформацією зубного ряду. Якщо якісь зуби розташовані неправильно або вони зовсім відсутні, інші зуби можуть взяти на себе їхні функції. Це може спровокувати підвищену схильність до карієсу, втрату зубів, складне протезування надалі. Також поширені проблеми посиленої стертості зубів, захворювань ясен. Навіть часті головні болі можуть бути викликані дефектом прикусу.
 • Через неправильний прикус комплексує чимало людей. Це може серйозно вплинути на спілкування, особисте життя, кар’єру людини.
 • Патології прикусу здатні призводити до різних захворювань кишкового тракту. Адже прикус істотно впливає на процеси жування і ковтання. Людина може безуспішно лікуватися у гастроентерологів та інших фахівців, але не підозрювати, що в першу чергу їй потрібна допомога лікаря.

Ортодонт в Києві працює над виправленням різних дефектів прикусу, тому при наявності подібних проблем не варто уникати допомоги зазначеного фахівця. Це допоможе надалі уникнути серйозних проблем зі здоров’ям.

Які засоби лікування зубів використовує стоматолог-ортодонт

Ортодонтія в своєму розпорядженні має спеціальні методи виправлення положення зубів в зубному ряді, завдяки яким нормалізується правильний розвиток щелеп та робота м’язів жувальної групи. Йдеться про спеціалізовані конструкції, які бувають різних видів. Вони необхідні для того, щоб помірно тиснути на зуби та щелепи і тим самим забезпечувати коригувальний вплив. Спеціаліст в кожному конкретному випадку визначає, яке лікування буде найбільш ефективним. Також, в залежності від складності ситуації, встановлюється певний термін протягом якого пацієнтові потрібно буде носити конструкцію для корекції зубів.

Незнімні конструкції (брекети)

Корекція зубів за допомогою незнімних конструкцій передбачає використання таких конструкцій як брекети чи брекет-системи. Це маленькі замочки, які кріпляться на кожен зуб і з’єднуються в одне ціле дугою. Брекети можуть бути внутрішніми (лінгвальними або «невидимими»), ті що кріпляться з язичного боку зубів, і вестибулярними (кріпляться на зовнішню частину зубів).

Брекети можуть виготовлятися з різних матеріалів:

 • Металеві брекети. Виробляються з титану, сплаву нікелю і титану, нержавіючої сталі. Виглядають не дуже естетично, але є перевіреними часом надійними конструкціями. Щоб прикрасити такі брекети, їх можна додатково оснастити кольоровими лігатурами. Ортодонт в Києві виконує таку роботу за бажанням пацієнтів.
 • Сапфірові і керамічні брекети. Дуже добре підходять під колір емалі, так як є можливість підібрати необхідний відтінок конструкції. Правда, потрібно врахувати, що це більш крихкі матеріали, тому такі брекети вимагають особливого догляду.

Залежно від того, з чого виготовлені брекети, буде відрізнятись їхня вартість. Металеві конструкції брекетів – найбільш доступні за ціною.

Знімні конструкції

Ортодонтія також пропонує знімні конструкції, які можуть зніматися (перед прийомом їжі або під час чищення зубів) і при необхідності регулюватися. По суті, це спеціальні пластини. Їх зазвичай використовують для маленьких дітей, так як їхня щелепа ще активно формується.

Такі стоматологічні апарати бувають:

 • Однощелепні. Їх прикріплюють на нижню або верхню щелепу. Ці пластини носять цілодобово.
 • Двощелепні. Виготовляються за індивідуальним зліпком, носяться в нічний час. Вони застосовуються для впливу на кісткову тканину, в якій розміщені корені.

Є й інші види знімних конструкцій, які може запропонувати спеціаліст. Наприклад, елайнери. А за допомогою передортодонтичних трейнерів можна не лише вирівняти зуби, але також зміцнити зв’язки і м’язи, які беруть участь в правильній вимові звуків, пережовуванні їжі.

Також існують профілактичні протези, які є безпечними, гіпоалергенними, легкими конструкціями. Вони допомагають не допустити розвиток дефектів і виправити вже наявні проблеми з прикусом у дитини.

Після завершення лікування рекомендують використовувати ретейнер – ортодонтична шина для фіксації та закріплення результатів.

Досвідчений лікар-ортодонт в Києві

Завдання нашого фахівця клініки «Цертус», це консультування пацієнтів з ортодонтичними проблемами, їх обстеження, підбір найбільш ефективних методів корекції прикусу, спостереження за пацієнтами.

Так як ортодонтія – той розділ медицини, який вимагає глибоких знань, великого досвіду і постійного саморозвитку, до лікаря висуваються особливо високі вимоги. І наш фахівець їм повністю відповідає.

Консультацію проводить
Золотаренко Юлія Геннадіївна

Золотаренко Юлія Геннадіївна

Лікар стоматолог-ортодонт

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Консультація

300 грн.

Консультація зі складанням плану лікування

550 грн.

Зняття відбитків 2-х щелеп та аналіз діагностичних моделей

1500 грн.

Ортодонтичний апарат Біоблок І - ІІ на одну щелепу

6000 грн.

Ортодонтичний апарат Біоблок ІІІ на одну щелепу

6000 грн.

Ортодонтичний апарат двощелепної дії Twin Block

7200 грн.

Багатофункціональний трейнер

4200 грн.

Незнімний піднебінний розширювач НААС

7500 грн.

Незнімний піднебінний розширювач Hyrax

8500 грн.

Ремонт ортодонтичного апарату І кат.

800 грн.

Ремонт ортодонтичного апарату ІІ кат.

1200 грн.

Корекція ортодонтичного апарату (одна щелепа)

500 грн.

Зняття незнімного апарата

750 грн.

Металеві брекети встановлення

10500 грн.

Керамічні брекети встановлення

14000 грн.

Сапфірові брекети встановлення

15500 грн.

Самолігуючі керамічні брекети встановлення

24000 грн.

Самолігуючі металеві брекети встановлення

17000 грн.

Часткова брекет-система на одну щелепу (4/2)

6500 грн.

Міжзубна распорка для утримання місця

2500 грн.

Корекція брекет-системи (одна щелепа) І кат.

400 грн.

Корекція брекет-системи (одна щелепа) ІІ кат.

700 грн.

Фіксація металевого брекету

600 грн.

Фіксація керамічного брекету

800 грн.

Фіксація додаткової кнопки

400 грн.

Фіксація пружини

350 грн.

Повторна фіксація брекета

400 грн.

Міжщелепна лігатура

250 грн.

Зняття брекет-системи, полірування зубів 1 щелепа

750 грн.

Професійна гігієна порожнини рота при використанні брекет-системи

1500 грн.

Незйомний ретейнєр на шість зубів

1500 грн.

Підклейка ретейнера

450 грн.

Елайнер (капа) 1шт.

2500 грн.

Елайнери пакет Light (до 20 кап)

50000 грн.

Елайнери пакет Comfort (до 60 кап)

100000 грн.

Елайнери пакет Unlimited (більше 60 кап)

120000 грн.

Діагностика та складання плану лікування для елайнерів

5000 грн.

Встановлення ортодонтичного мініімпланту

5000 грн.

Огляд на етапах ортодонтичного лікування

250 грн.

background
Записатися на консультацію

Додати відгук

Рейтинг:
Ваш відгук надіслано, дякуємо!
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію