Ортопедія

Ортопедична стоматологія - це напрямок стоматології, який включає в себе діагностику і лікування порушень цілісності зубо-щелепної системи та займається відновленням функції жувального апарату при відсутності одного, декількох або повній відсутності зубів, відтворенням жувальної ефективності при стиранні і зміні положення зубів, також корекцією форми і кольору для забезпечення більш естетичного вигляду вашої усмішки.

Ортопедична стоматологія до після

Ортопедична стоматологія до після

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, який займається діагностикою та лікуванням різних дефектів зубощелепної системи. Це широкий спектр стоматологічних послуг, серед яких: відтворення одного або декількох зубів, відновлення функції жувального апарату (у випадках неправильного положення зубів, їх стирання і т.д.), корекція кольору і форми зубів. Основне завдання ортопедичної стоматології – це протезування зубів (імплантація), яке сьогодні передбачає використання різних технік і матеріалів, завдяки чому відновлені зуби неможливо відрізнити від природних – гарних і здорових.

У клініці «Цертус» надаються різні послуги ортопедичної стоматології. Вініри, коронки, мостоподібні протези, люмініри в Києві – у нас можна розраховувати на будь-які види протезування.

Показання до протезування

Допомога стоматолога-ортопеда необхідна пацієнтові в наступних випадках:

 • Сильне руйнування частини зуба коронкою. Звичайні пломби і коронки не допоможуть, якщо хоча б одна стінка зуба зіпсована. Мікропротезування буде цілком достатньо, щоб допомогти в такій ситуації.
 • Повне руйнування коронки зуба. Якщо є лише корінь зуба, то може застосовуватися протезування штифтами.
 • Патологічне стирання зубів. В таких випадках стоматолог-ортопед може використовувати коронки або вініри.
 • Адентія – повна відсутність зубів. Багато в чому використання певних методів протезування залежить від особливостей дефекту. Лікування може проводитися за допомогою знімних і незнімних протезів.
 • Такі дефекти як потемніння емалі, плями, тріщини, відколи, наявність «нальоту курця» (жовтий відтінок емалі), проміжки і щілини між зубами, викривлення форми зуба також можуть виправлятися за допомогою мікропротезування.
 • Численні дефекти зубного ряду. Коли є безліч дефектів зубного ряду, можуть використовуватися різні конструкції. Якій саме надати перевагу, залежить від чималої кількості факторів. Тому грамотний стоматолог-ортопед зможе порекомендувати найбільш прийнятний варіант.

Абсолютних протипоказань для протезування немає, так як з безлічі варіантів технік і конструкцій можна буде підібрати відповідний для конкретного пацієнта. Принцип сучасної ортопедичної стоматології – збереження зубів, які залишилися. Всі зусилля повинні бути спрямовані на це.

Які методи має в своєму розпорядженні ортопедична стоматологія

В ортопедичній стоматології можуть використовуватися два типи конструкцій:

 • Знімні – це часткові або повні протези, які є знімними. Вони можуть використовуватися як при частковій, так і повній втраті зубів.
 • Незнімні – конструкції, які міцно фіксуються і можуть бути видалені лише стоматологом-ортопедом. Сюди можна віднести керамічні вкладки і накладки, вініри, коронки, люмініри.

В рамках ортопедичної стоматології лікування може мати різне призначення:

 • Реабілітація на імплантатах. Йдеться про лікування, яке допомагає замінити втрачений зуб або кілька зубів імплантатами, укоріненими в кістку щелепи. Саме він служить опорою для штучного зуба.
 • Усунення дефектів, пов’язаних з неправильним змиканням зубних рядів. За допомогою знімних і незнімних конструкцій відновлюється правильне положення зубного ряду, повноцінна жувальна функція.
 • Естетична реабілітація. Щоб зробити усмішку привабливою, використовуються люмініри і вініри.

Протезування також можна розділити на мікропротезування і макропротезування. До мікропротезування можна віднести люмініри, вініри, вкладки, зубні коронки, кульшові вкладки. Макропротезування передбачає використання зубних знімних протезів, мостоподібних протезів, капронових і еластичних протезів, шинуючих конструкцій, зубних імплантатів, бюгельних протезів.

Стоматолог-ортопед нашої клініки встановлює знімні і незнімні конструкції, в тому числі, коронки, вініри, люмініри в Києві. Для цього використовуються якісні, безпечні і гіпоалергенні матеріали та вироби.

Коронки в стоматологічній ортопедії

Коронка – це, по суті, пломба, яка охоплює зуб з усіх боків. Вона надягається на зуб як наперсток або ковпачок. Коронки необхідні для захисту ослаблених або пошкоджених карієсом зубів. Чому в таких випадках не встановлюються пломби? Справа в тому, що пломби при значному руйнуванні зуба будуть неефективні, так як його витончені стінки не зможуть утримувати пломбу. Керамічні коронки, в свою чергу, зможуть не лише запобігти подальшому руйнуванню зуба, але і дозволять відновити естетичність усмішки.

Найкраще рішення на сьогодні – коронки, для виготовлення яких не використовуються метали. Найбільш сучасні коронки виготовляються зі склокераміки, діоксиду цирконію, польовошпатної кераміки, гібридної кераміки, посиленої діоксидом цирконію склокераміки. На кожну з різновидів коронки передбачений певний рівень цін.

Вініри – особливості та переваги

Вініри – це тонкі, але дуже міцні пластинки, які закріплюються на передній частині зуба і миттєво змінюють його. Для встановлення необхідно попередньо злегка обточити зуб (втім, не так сильно, як для встановлення коронки).

Вініри були винайдені в 1928 році Чарльзом Пінкусом – американським стоматологом. Йому прийшла в голову ідея використовувати керамічні накладки на зуби голлівудських акторів, щоб приховати недоліки їх усмішки. Після цього вініри стали асоціювати з досконалою голлівудською усмішкою.

Вініри мають такі показання до використання як:

 • зуб, який нерівно росте;
 • дефекти – відколи і тріщини на поверхні зуба (набутого або вродженого характеру);
 • викривлення форми зуба;
 • потемніння і плями на емалі;
 • жовтий відтінок емалі, як наслідок паління, надмірного вживання чаю і кави;
 • форма бічних зубів, яка нагадує клинки;

Керамічні вініри виготовляються в зуботехнічній лабораторії, тому доведеться кілька разів відвідати стоматолога. Композитні вініри робляться за одне відвідування.

Тим не менш, керамічні вініри мають більшу кількість переваг:

 • мають розкішний глянцевий блиск, як на гарних фото;
 • здатні зберігати свій колір дуже довгий час – зазвичай, протягом всього терміну їх використання (не зафарбовуються після вживання кави, вина, соку і інших напоїв з барвниками);
 • мають довгий термін експлуатації – близько 10-15 років (в той же час, композитні вініри здатні прослужити від 4 до 7 років);
 • є біологічно сумісними завдяки своїм фізичним властивостям, що робить їх наближеними до функцій емалі та дентину.

Існують також цирконієві вініри, які виготовляють з кераміки і діоксиду цирконію. Завдяки цьому пластинки виходять дуже міцними і ідеальними за зовнішніми характеристиками. Чесно кажучи, такі вініри досить дорогі, але і прослужити можуть довго – до 20 років.

Перед тим, як встановити вініри, необхідно полікувати зуби, видалити карієс, усунути запалення ясен, прибрати зубний наліт і камінь.

Вініри і люмініри – відмінності

Якщо для того, щоб встановити вініри, потрібно злегка обточити зуби, то люмініри такого не потребують. Їх придумали в якості альтернативи вінірами.

Люмініри мають важливі переваги:

 • для накладки не потрібно проводити обточування зуба (їх просто приклеюють);
 • гарантована приголомшлива естетичність усмішки;
 • пластинки можна зняти в будь-який час, не завдаючи ніякої шкоди зубу.

Люмініри є напівпрозорими і глянцевими. У разі таких серйозних дефектів як, наприклад, плями на емалі або жовтизна, вони не зможуть суттєво зарадити.

Люмініри в Києві – затребувана послуга. У «Цертусі» її надає висококваліфікований стоматолог-ортопед, який має великий досвід в області стоматології.

Мостоподібні зубні протези

Мостоподібні протези – це вид незнімних зубних протезів, які призначені для заміщення дефектів зубного ряду. Такі конструкції застосовують, якщо зруйновано кілька зубів поспіль. Вони можуть кріпитися на здорові зуби, віддалені один від одного і виконують функцію опор, а можуть – на зуби, закриті коронками.

Металокерамічні мости вважаються класикою. Вони прості і досить міцні. Є й недоліки. Наприклад, вони екранують промені світла, які проходять крізь штучні зуби. Також для їх встановлення потрібно суттєво підпиляти природні зуби.

Мостоподібні конструкції без використання металу більш досконалі. Виготовлені з діоксиду цирконію, мости мають чотири категорії прозорості.

Існує і багато інших мостоподібних протезів, про які зможе детально розповісти стоматолог-ортопед своєму пацієнтові.

Бюгельні протези – що це

Такі протези використовуються в тому випадку, якщо у пацієнта немає великої кількості зубів, в тому числі, тих, які повинні розташовуватися один за одним. Вони кріпляться за допомогою пластмасової основи на металевому каркасі (дузі або бюгелі), що надає конструкції більшої міцності і надійності.

Бюгельні протези бувають з кламерною фіксацією або замковою.

Якщо ви хочете вдатися до знімного або незнімного протезування, в тому числі, встановити коронки, вініри, бюгельні протези, імпланти, люмініри в Києві або будь-які інші конструкції, запишіться на прийом до стоматолога-ортопеда клініки «Цертус». Після огляду і обстеження він зможе порекомендувати оптимальний варіант протезування.

Консультацію проводить
Солтис Орест Євгенович

Солтис Орест Євгенович

Лікар стоматолог-ортопед, терапевт

Ціни

Назва послуги

Ціна

UAH EUR USD

Консультація

250 грн.

Консультація зі складанням плану лікування

490 грн.

Анестезія аплікаційна

50 грн.

Анестезія інфільтраційна

100 грн.

Анестезія проводникова

150 грн.

Рентгенограма прицільна

90 грн.

Зняття відбитків альгінатною масою

220 грн.

Зняття 2-во шарового відбитку силіконовою масою (С-силікон)

320 грн.

Зняття відбитку силіконовою масою (А-сілікон)

400 грн.

Виготовлення тимчасової коронки

400 грн.

Металокерамічна коронка з фіксацією

2700 грн.

Цільнокерамічна коронка з фіксацією

5900 грн.

Керамічна вкладка з прес кераміки з фіксацією

5900 грн.

Виготовлення та встановлення вініра

4400 грн.

Виготовлення часткового зйомного пластинкового протезу

4150 грн.

Зйомний протез з фіксацією на імплантах

14500 грн.

Бюгельный протез з опорно-утримуючими кламерами

6900 грн.

Бюгельний протез із замками

11500 грн.

Абатмент індівідуальний металічний

4000 грн.

Абатмент із оксида цирконія

7000 грн.

Абатмент металічний стандартний

3200 грн.

Металокерамічна коронка на імпланті

4900 грн.

Цільнокерамічна коронка на імпланті

9800 грн.

background
Записатися на консультацію
Популярні питання

Перед процедурою / операцією потрібно проходити обстеження або здати аналізи ?

Лабораторне обстеження перед процедурою / операцією Ви можете пройти в нашій клініці, або за місцем проживання в залежності від виду наркозу.

Якщо операція буде проходити під загальним наркозом, тоді потрібно здати такі аналізи:

1. ПЛР-тест на COVID-19
2. Загальні аналізи крові та сечі.
3. Аналіз крові на цукор.
4. Група крові і резус-фактор.
5. Коагулограма (кров на згортання).
6. Біохімічний аналіз крові.
7. Аналіз крові на Австралійський антиген, гепатит «С», ВІЛ.
8. Реакція Вассермана.
9. Електрокардіограма.
10. Висновок терапевта.
11. Довідка про флюорографію.
12. Жінкам – довідка від гінеколога.

Якщо операція буде проходити під місцевим наркозом, тоді потрібно здати такі аналізи:

1. Загальний аналіз крові (з формулою) + тромбоцити.
2. Аналіз крові на цукор.
3. Час згортання.
4. Аналіз крові на Австралійський антиген, гепатит «С», ВІЛ.
5. Загальний аналіз сечі.
6. Група крові.
7. Довідка про флюорографію.
8. Електрокардіограма.

Вартість обстеження в нашій клініці – 100-150 €

Анестезія входить у вартість послуги?

Вартість анестезії в вартість процедури не входить і оплачується окремо в залежності від її виду та часу її дії.

1. Загальний короткостроковий наркоз (до 2-х годин) – 200 €
2. Кожна наступна година загального наркозу додатково – 100 €
3. Внутрішньовенний наркоз – 200 €
4. Місцева анестезія – 100 €

Після операції я зможу залишитися у Вас клініці на реабілітацію?

Післяопераційний період Ви можете провести в нашому стаціонарі, ця послуга оплачується окремо – від 100 € до 200 € на добу.

Послуги
 • Естетична хірургія
 • Лапароскопічна хірургія
 • Ендокринна хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію