Ми працюємо!

Відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів - це процедура, яка проводиться лікарем в рамках естетичної стоматології і спрямована на те, щоб надати зубам більш світлих відтінків білого. Відбілювання може бути кабінетним (офісне відбілювання зубів), яке проводиться, відповідно, в кабінеті фахівця, і домашнім, яке виконується пацієнтом вдома, але під суворим контролем лікаря.

*Ефект, результати, ризики та період відновлення залежать від особливостей організму кожної людини індивідуально.

Професійне відбілювання зубів в Києві – це один з напрямків діяльності клініки «Цертус». Швидко, безболісно і ефективно ми допомагаємо робити усмішки наших пацієнтів ще привабливішими.

Показання до процедури відбілювання зубів у клініці

Офісне відбілювання зубів призначається в таких випадках:

 • забарвлення зубів легкого та середнього ступеня в результаті застосування тетрациклінових антибіотиків та інших лікарських засобів (існує навіть таке поняття як «тетрациклінові зуби»);
 • пожовтіння зубів, пов’язане з віковими змінами;
 • незначна зміна відтінку зубів через зовнішній вплив;
 • зуби жовтувато-коричневого кольору.

Зуби можуть змінювати колір як під дією зовнішніх, так і внутрішніх факторів. Наприклад, у деяких пацієнтів є генетична схильність, яка виражається в пожовтінні зубів. Люди, які вживають занадто багато кави, чаю, напоїв або продуктів з барвниками, а також є курцями, набагато більше знайомі з проблемою потемніння зубної емалі.

Як відбувається професійне відбілювання зубів у стоматології

Відбілити зуби в кабінеті у стоматолога – це значить швидко отримати бажаний результат на тривалий час. Триває процедура близько години.

У процедури відбілювання є низка переваг:

 • Під час процедури пацієнт не відчуває жодних неприємних відчуттів.
 • Дана методика не має негативного впливу на властивості емалі.
 • Стовідсотковий результат в більшості випадків досягається за одне відвідування. Рідко є потреба у повторному сеансі.

Якщо пацієнт приймає рішення відбілити зуби, в першу чергу стоматолог-естетист оглядає ротову порожнину і зуби, щоб оцінити їхній стан. Важливо переконатися, що на даний момент ніяких протипоказань до процедури немає. При необхідності лікуються зуби і ясна. У деяких випадках достатньо зняти зубний камінь і наліт, щоб емаль стала значно світлішою. Але, якщо пацієнту все ж хочеться зробити зуби ще світлішими, призначається процедура професійного відбілювання. Вона складається з наступних етапів:

 1. Визначення кольору зубів за допомогою спеціальної стоматологічної шкали. Це необхідно для того, щоб порівняти початковий колір і результат. Неможливо точно визначити, який відтінок буде отримано після відбілювання. У кожного пацієнта результати індивідуальні. Зуби можуть відбілитися як на пів відтінка, так і на два відтінки. Навіть якщо пацієнту здасться ефект недостатнім, можна його посилити за допомогою домашнього відбілювання, яке все одно проводиться відповідно до рекомендацій лікаря-стоматолога.
 2. Ізолювання слизової оболонки ясен спеціальним захисним гелем, щоб не допустити негативного впливу на неї та підвищення чутливості.
 3. Нанесення відбілюючого гелю разом з капою. У його складі є до 35% перекису водню. Залежно від складу і концентрації перекису водню процедура може займати різний час, але, як правило, не більше години. Дія гелю активується, коли на нього потрапляє світло спеціальної ​​довжини або хімічний каталізатор. Так і здійснюється відбілювання на кілька тонів. Під час процедури лікар обережно розподіляє гель по поверхні зубів, щоб підсилити ефект і отримати рівномірній відтінок.
 4. Промивання зубів струменем води. Це робиться для того, щоб видалити і відбілюючий гель з зубів, і захисний гель з ясен.

Також для процедури відбілювання зубів використовують лампу, світло якої має відбілюючу дію.

Будь-який метод відбілювання зубів в кабінеті у стоматолога відразу ж дає помітний результат. Лише година і відтінок емалі стає настільки світлішим, наскільки це можливо, а колір зубів таким, яким пацієнт хоче отримати в результаті.

Якщо в планах є повторне освітлення зубів, то проводити його можна не раніше ніж через півроку.

Про що необхідно знати пацієнту для хорошого результату відбілювання зубів

Слід мати на увазі, що офісне відбілювання впливає лише на колір емалі. Пластмасові і керамічні коронки, пломби, протези залишаться такими ж, як і до процедури. Але, досвідчені стоматологи знають про цей нюанс, тому попереджають про небажані наслідки.

Також лікар порекомендує після відбілювання обмежувати вживання продуктів і напоїв, в яких присутні у великій кількості синтетичні барвники (червоне вино, міцний чай, кава та ін.). Також слід відмовитися від паління і чистити зуби двічі на день, періодично використовуючи відбілюючі пасти.
Дотримуючись рекомендацій стоматолога, є можливість якомога довше зберегти білизну зубів.

Особливості процедури безпечного відбілювання зубів у клініці «Цертус»

Відбілювання зубів в Києві, яке здійснюється в клініці «Цертус», має такі особливості:

 • Тривалість процедури – не більше 1 години. Зазвичай вистачає лише одного сеансу для досягнення необхідного результату.
 • Перед відбілюванням бажано провести професійну чистку зубів.
 • Відбілюючий гель, який використовується під час процедури, не має патогенного впливу на тверді тканини зубів.
 • За шкалою кольорів VITA зуби можуть стати до 10 відтінків світлішими.
 • Ефект відбілювання зберігається в середньому на півроку, а при дотриманні рекомендацій спеціаліста – ще довше.
 • За допомогою домашнього відбілювання метода відбілювання можна продовжити ефект. Але, воно проводиться лише за призначенням лікаря.

У клініці «Цертус» доступні послуги професійного відбілювання зубів, ендовідбілювання (відбілювання зуба зсередини), виготовлення кап для домашнього відбілювання  в домашніх умовах.

Ціни

Ціна

UAH EUR USD
Название процедуры Цена (грн)
Консультація

300 грн.

Виготовлення капи для домашнього відбілювання + гель

3200 грн.

Додатковий гель для домашнього відбілювання

900 грн.

background
Записатися на консультацію

Додати відгук

Рейтинг:
Ваш відгук надіслано, дякуємо!
Послуги
 • Естетична хірургія
 • Ін'єкції краси
 • Косметологія
 • ЛОР-послуги
 • Стоматологія в Києві

Назад

Зателефонувати вам?
Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

Консультація
Консультація
Відео
консультація
Записатися на онлайн консультацію