Пластика повік (блефаропластика)

Пластика повік (блефаропластика)
Пластика повік (блефаропластика)

Записатися

на безкоштовну консультацію

Наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом. Ваші контактні дані не будуть передані третім особам.

ЩО ТАКЕ ПЛАСТИКА ПОВІК І ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЦЯ ОПЕРАЦІЯ?

Пластика повік дозволяє позбавиться від мішків під очима і зморшок.

Найчастіше вік накладає свій відбиток на повіки, утворюючи мішки під очима і зморшки. Зазвичай обидва ці дефекти існують паралельно і усуваються однією операцією - пластикою повік, під час якої хірург видаляє і жир, і надлишок шкіри.

У більшості випадків цю операцію проводять у віці після 30 років.

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ ПЛАСТИКИ ПОВІК

Пацієнт має бути здоровий (ніякої застуди або інших захворювань в цей період).

Необхідно пройти обстеження (аналізи крові, сечі, флюорографію органів грудної клітки, ЕКГ), а також огляд анестезіолога Центру.

Якщо Ви палите, то повинні кинути палити не менше, ніж за 2 тижні до операції пластики повік і утриматися від паління після неї як мінімум на 2-3 тижні. Інакше різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при палінні значно зменшується доступ крові в судини шкіри.

Якщо Ви вживаєте які-небудь ліки, Ви повинні обговорити допустимість цього з лікарем на попередній консультації.

ЗНЕБОЛЕННЯ

Операція блефаропластики проводиться під знеболенням, варіант якого визначає лікар - анестезіолог на попередній консультації. Вона може виконуватися як під наркозом, так і під місцевою анестезією в комбінації з седативними препаратами.

ОСОБЛИВОСТІ ОПЕРАЦІЇ

Застосовують в основному два різні види операцій: класична блефаропластика і транскон'юнктивальна блефаропластика.

КЛАСИЧНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА

На нижньому повіці, під час операції, розріз робиться по краю вій, що дозволить практично приховати сліди хірургічного втручання. Шкіра відшаровується до рівня "мішечка" і надлишок жиру видаляється, а надлишок відшарованої шкіри акуратно січеться.

Зморшки верхнього повіка видаляють шляхом посічення веретеноподібного клаптику шкіри, зробивши розріз по довжині природної складки, щоб приховати сліди операції. Рани ушивають найтоншою хірургічною ниткою.

ТРАНСКОН'ЮНКТИВАЛЬНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Застосовується зазвичай при пластиці нижніх повік. На нижньому повіку розріз роблять з внутрішньої сторони віка (з боку кон'юнктиви), тобто розрізів на шкірі немає. З цього розрізу видаляють надлишок жиру на рівні "мішечка". Проте дуже часто після видалення надлишків жиру виходить надлишок шкіри, і посилюються зморшки нижнього віка. У таких випадках додатково застосовується лазерна дермабразія (СО2 лазером) шкіри нижніх повік з метою скорочення шкіри і розгладження зморшок. Додатково можна виконувати також шліфовку верхніх повік.

Тривалість операції 1 година.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Якщо хірургічній корекції піддалися тільки верхні повіки, то пов'язку можна не накладати, а якщо виконана операція на верхніх і нижніх повіках, то легка здавлююча пов'язка (до наступного ранку) зменшить можливий набряк. На наступний ранок пацієнт може покинути клініку. Шви знімають на 3-4 день.

Час, коли пацієнт приступить до роботи, визначається його самопочуттям. Зазвичай, легка робота можлива через 5-7 днів. На 11 день дозволяється застосовувати легкий макіяж, впродовж 6 тижнів очі слід оберігати від сонця, за допомогою сонцезахисних окулярів. Догляд за шкірою після лазерної дермабразії такий же як після шліфування обличчя.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ

Після пластики повік можливий розвиток будь-яких загальнохірургічних ускладнень, а також наступних ускладнень, характерних для цієї операції:

  • може розвинутися кон'юнктивіт, який проходить при відповідному лікуванні;
  • у окремих випадках після пластики нижніх повік може виникнути їх виворіт. Цей стан проходить при відповідному консервативному лікуванні, в одиничних випадках може знадобитися повторна операція
  • іноді можуть виникати гематоми (синці) навколо очей, які легко приховати за темними окулярами. Гематоми безслідно зникають впродовж 2-3 тижнів.

Омолоджуючий ефект очевидний і довготривалий. Через декілька місяців шрами майже непомітні.

Фото пацієнтів До і після можна подивитися у нас в розділі "Фотогалерея". Орієнтовні ціни на наші послуги можна подивитися в розділі "Вартість".

Нагору